999 rezultate për

ward

Si e raportuan mediat serbe suksesin e Dua Lipas në Brit Awards Dua Lipa fitoi çmimin “Këngëtarja më e mirë femër britanike” në Brit Awards ndërsa Stormz fitoi të njëjtin çmim në kateg
Dua Lipa triumfon në ''Brit Awards'', emocionon me fjalimin e saj (VIDEO) Dua Lipa na bëri të gjithëve krenar me triumfimin e saj në evenimentin më të madh muzikor ''Brit Awards''. Këngëtarj
Rita Ora, super performancë live në ''Brit Awards'' Duket se vajzat shqiptare kanë pushtuar Brit Awards. Derisa Dua Lipa mori dy çmime, ''artistja më e mirë e vitit'' d
Lista e plotë e fituesve të ''Brit Awards 2018'' Në ''O2 Arena'' të Londrës u zhvillua ceremonia e ndarjes së çmimeve ''Brit Awards''. Protagonistja kryesore ishte Dua L
Dua Lipa e bën krenar Ramush Haradinajn Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa mbrëmë ka shënuar një sukses të madh në karrierën e saj. E nominuar në
Dua Lipa triumfon në British Awards 2018, lë pas edhe Ed Sheeran British Awards 2018 që u zhvullian sot në O2 Arena në Londër me performancat live të Justin Timberlake, Liam Gallagher d
Dua Lipa rrëmben çmimin e dytë nga Brit Awards Dua Lipa ka rrëmbyer edhe çmimin e dytë në Brit Awards “Artistja më e mirë debutuese” është çmimi i dytë i Dua Lipës
Sonte Brit Awards, Dua shkëlqen me këtë fustan (FOTO) Sonte pritet të mbahet ‘Brit Awards’, një nga eventet më të mëdha të muzikës në Britani të Madhe. E në këtë event do
Sonte ''Brit Awards'', a do ta mbështesin njëra-tjetrën Dua dhe Rita? Ato të dyja janë dy nga emrat më të lakuar në botën e muzikës. Por duket se dy këngëtaret nuk kanë marrëdhënie miqësie m
Kur shfaqesh në “Grammy Awards” me xhinse dhe bluzë të bardhë Pink ka qenë plotësisht vetëvetja teksa ka dhënë një performancë emocionuese në “Grammy Awards 2018”. këngëtarja e fa
Rihanna ndez atmosferën në "Grammy Awards" Ishte një ndër performancat më energjike të mbrëmjes ajo e Rihannas, Dj Khaled dhe Bryson Tiller. Artistët kënduan 'l
Edhe një tjetër këngëtare shqiptare në “Grammy Awards” (FOTO LAJM) Tashmë është bërë traditë mbajtja e cermonisë “Grammy Awards”, për çdo vit. Edhe këtë vit, në skenën e “Grammy” do të
Suksesi po rritet, Dafina përformancë LIVE në festën e Grammy Awards Suksesi i saj në Amerikë po rritet dita-ditës. Dafina Zeqiri do të performojë live këngën “Told ya” në festën e fund
Gjithçka gati për “Grammy Awards”, yjet premtojnë spektakël Ceremonia e ndarjes së shpërblimeve kryesore në industrinë e muzikës, “Grammy Awards”, do ta sjellë një laramani të yjev
Fati i do që ato të takohen! Rita Ora dhe Dua Lipa pjesmarrëse në "Brit Awards" Teksa Rita Ora dhe Bebe Rexha kanë një raport shumë të mirë me njëra-tjetrën ku shpeshherë na shfaqin rrënjët e tyre shq
Arilena Ara “rrëmben” çmimin e madh në Paris Mbrëmjen e djeshme u mbajt në Paris edicioni i 41-të i “The Best Awards” ku artistë nga fusha të ndryshme u nderuan me ç
Rihanna do të performojë këtë vit në Grammy Awards Rihanna do të performojë në Grammy Awards 2018 gjatë fundjavës së ardhshme së bashku me disa artistë të tjerë. 29-vje
Kjo nuk pritej! Oriola Marashi bëhet pjesë e “Brits Awards” (FOTO LAJM) Ajo është një nga modelet më të suksesshme më seksi në vend. Oriola Marashi, pasi u bë pjesë e OTR është gjithmonë e më
Dua Lipa me tri nominime në NME Awards Definitivisht sukseset për të nuk kanë të dalur. Këngëtarja Dua Lipa është nominuar në një tjetër event prestigjioz n
BBC: Ylli nga Kosova, Dua Lipa kryeson nominimet “Brit Awards” Dua Lipa kryeson çmiminet në Brit Awards me këtë vit, me pesë nominime, duke përfshirë albumin më të mirë. Këngëtarja