999 rezultate për

ward

E tmerrshme, i ha veshin shoqes për një borxh (VIDEO) Një grua është dënuar me katër vite e gjysmë heqje lirie, pasi dhunoi dhe i këputi gjysmën e veshit mikeshës së saj.
Dua Lipa zë vendin e parë në AMA (FOTO LAJM) E vetmja mënyrë për të kthyer një veshje klasike në një moment të paharrueshëm është manikyri në ngjyrë të verdhë neon.
Tifozët peruan fitojnë çmimin "FIFA Fan Award" për vitin 2018 Çmimin për "FIFA Fan Award" e ka fituar Peruja. Tifozët peruan ishin të zhurmshëm dhe në çdo moment duke përkrahur k
88 mijë euro vetëm një byzylyk, Dua vishet më shtrenjtë se të gjithë në Award GQ AWARDS 2018 u mbajt këtë të mërkurë në galerinë e arteve moderne në Londër, “Tate Modern”, ku figura të rëndësishme p
Cardiff nuk dorëzohet, Ward barazon shifrat (VIDEO) Cardiff duket se nuk do të dorëzohet lehtë, pasi sapo ka barazuar edhe njëherë rezultatin në 2-2. Goli i barazimit e
5 këngëtarët shqiptarë që u nominuan në çmimet ndërkomnbëtare Çmimet “daf BAMA Music Awards” janë një shfaqje ndërkombëtare dhe shumëkulturore e muzikës europiane, aziatike dhe afrik
“Game Of Thrones” thyen rekordet, nominohet për 22 çmime Padyshim që seriali televiziv "Game Of Thrones" është bërë një nga serialet më të ndjekura dhe më të diskutuar në të gji
Babai u merr jetën tri fëmijëve dhe gruas Një burrë vrau tre fëmijët e tij të mitur dhe gruan përpara se ta kthente armën nga vetja. Ngjarja tragjike ndodh në Pri
Makabre, babai vret djalin dhe vajzën pas ndarjes nga bashkëshortja Dy adoleshentë të moshës 15 dhe 13 vjeç janë vrarë nga babai i tyre në shtëpi. Është ky lajmi që ka shokuar Australi
Dua Lipa merr me vete edhe familjen në Ukrainë Këngëtarja Dua Lipa është gati për të përformuar sonte në Kiev, por kosovarja në këtë finale duket se ka marrë me vete e
Kurorëzohet edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards, shpallen fituesit e shtatë kategorive (FOTO LAJM) Pas një maratone katër mujore, edicioni i 6-të i Albanian ICT Awards u finalizua në mbrëmjen Gala të së Premtes, ku u bë
Nominohet këngëtarja e parë shqiptare në Billboard Music Awards (FOTO) Rita Ora, Bebe Rexha dhe Dua Lipa janë këngëtaret me origjinë nga Shqipëria të cilat po korrin sukses të jashtëzakonshëm
Bebe Rexha është nominuar në Billboard Music Awards Ceremonia e ndarjes së çmimeve, Billboard Music Awards, është shumë pranë (më 20 maj), ndërsa tashmë është bërë publikim
Elvana Gjata thyen rekordet, në majë të klasifikimeve gjithmonë Ditën e djeshme, në një publikim të Top Awards, Elvana hyri në grupin e artistëve, të cilët kanë 6 këngë në klasifikim.
“Top Awards”, kënga e re e Granit Dergutit debuton në vendin e 73-të (VIDEO) Granit Derguti, këngëtari dhe producenti i njohur, ka vetëm pak ditë që ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor, t
ICT Awards për herë të parë në Ulqin, takime edhe në Kosovë Kur kanë ngelur vetëm 12 ditë nga mbyllja e aplikimeve në edicionin e gjashtë, Albanian ICT Awards për herë të parë vizi
Dua Lipa në duet me ish të dashurin e Rita Orës U panë duke flirtuar në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Brit Awards dhe ajo kimi, tani po konkretizohet në një projekt të
Tirana, Prishtina, Durrësi dhe Peja ishin destinacionet e radhës të ICT Awards VI Turi i takimeve të edicionit të gjashtë të ICT Awards vijoi me gjashtë takime në javën e dytë të muajit Mars kur na ndaj
Dua Lipa dhe Calvin Harris po nisin një romancë? DJ i njohur me fame botërore Calvin Harris dhe këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa duket se pas flirtit që patën n
Roger Federer sportisti më i mirë i vitit Tenisti Roger Federer ka qenë fituesi më i madh në "Laureus World Sports Awards", duke u shpallur sportisti më i mirë i