999 rezultate për

wanda

Duke ekspozuar të pasmet nga pishina, kështu relaksohet Wanda Nara (FOTO LAJM) Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit të PSG-së, Mauro Ikardi, wanda Nara, nuk mund të mos provokojë në çdo dalje të
Nga divani i shtëpisë me të brendshme, Wanda Nara ngre temperaturat (FOTO LAJM) Wanda Nara ka 6.6 milionë ndjekës në “Instagram”, me të cilët ndan momente nga më të ndryshme nga jeta e saj profesional
Njësoj si Icardi, Neymar i merr të fejuarën ish-shokut të skuadrës (FOTO LAJM) Kur Mauro Icardi nisi një lidhje me Wanda Narën, nisën të shpërthejnë mediat sociale, kjo për shkak se Wanda ishte e mar
Wanda Nara provokon Maxi Lopez me fotot e fundit (FOTO LAJM) Një foto e publikuar nga modelja dhe njekohësisht agjentja e sulmuesit Mauro Icardit ka provokuar hapur ish bashkëshorti
Wanda Nara ngre më shumë temperaturat, "tërbon" ndjekësit me pozat provokuese (FOTO LAJM) Wanda Nara njihet për fotot e saj provokuese, ku shpesh tërheq vëmendjen e të gjithëve, duke ekspozuar trupin e saj.ëand
"Jeta ime në serial televiziv", Wanda Nara mer papritur vendimin (FOTO LAJM) “Këtë vit, shumë agjenci të mëdha më kanë propozuar që të tregoj jetën time, në formën e një seriali televiziv. Ofer
Atl Madrid i ofroi "Wanda Metropolitanon", Reali pritet të marrë këtë vendim Drejtuesit e Real Madridit i janë mirënjohës për ofertën presidentit të Atletico Madridit, Enrique Cerezo, por ata nuk p
Wanda Nara i "vë vulën", jep sinjalin e radhës për kalimin e Icardit te PSG (FOTO LAJM) Kalimi përfundimtar i Mauro Icardit te PSG, është çështje kohe. Mediet italiane flasin për një akord mes kampionëve të F
Wanda Nara "tërbon" Instagramin me fotot nga stërvitja (FOTO LAJM) Ndonëse futbolli është ndalur dhe spektaklet ku ajo merr pjesë gjithashtu, Wanda Nara ka gjetur sërish një mënyrë për të
Wanda Nara shijon rrezet e diellit, këtë herë jo me Icardin po me qenin Wanda Nara po shijon rrezet e diellit me pamje nga liqeni i Comos. Karantina e bashkëshortes së Mauro Icardit është
Gazetarja nxjerr zbuluar takimin e Wandës me Maradonën: Me lanë pa gjumë gjithë natën (FOTO LAJM) -Legjenda e futbollit argjentinas, Diego Maradona, duket se paskësh kaluar një natë të zjarrtë me gruan e sulmuesit të I
"Karantina 2020", mesazhi i Wanda Naras që shoqërohet me foto hot (FOTO LAJM) "Karantina 2020". Është ky mesazhi i thjeshtë në spanjisht i Wanda Naras në Instagram, me bashkëshorten e Mauro Icardit
Wanda Narën nuk e mërzit karantina, del me bikini në oborrin e super vilës (FOTO LAJM) Wanda Nara u shfaq joshëse në fotografinë në bikini. Partnerja e Mauro Icardit nuk po ankohet për qëndrimin e mbyllur
E pakujdesshme me fëmijët, Wanda Nara replikon me Maxi Lopez Wanda Nara i është kundërpërgjigjur ish-bashëshorti i saj, Maxi López, i cili e akuzoi si një nënë të keqe për faktin që
E akuzoi që solli fëmijët në zemrën e pandemisë, Wanda Nara "masakron" Maxi Lopez Uanda Nara i është përgjigjur ish-burrit të saj, Maksi Lopezit, pas akuzave të këtij të fundit që ajo kishte sjellë fëmi
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM) "Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram. Gru
Lopez merakoset për fëmijët, i kthehet keq Wandas: Si guxon t’i nxjerrësh jashtë karantinës në kohë virusi Saga Maxi Lopez-Wanda Nara vijon dhe së fundmi është futbollisti argjentinas që reagon ashpër ndaj gruas së tij. Wand
S'mund të ndodhte ndryshe, fotot më provokuese nga karantina i publikoi Wanda Nara (FOTO LAJM) "Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram. Gru
Sevilla "hesht" Wanda Metropolitanon, kalon në avantazh ndaj Atleticos (VIDEO) Ndeshja më e rëndësishme e kësaj jave në La Liga po luhet në Wanda Metropolitano mes Atletico Madridit dhe Sevillas.
Ditëlindja e Icardit, Wanda Nara me kërcimin sensual (VIDEO) Mauro Icardi ka organizuar një natë speciale në përvjetorin e 27 të tij. Ditëlindja e argjentinasit u kthye në një f