999 rezultate për

walter

Trump del me makinën e blinduar jashtë spitalit, përshëndet mbështetësit Mbrëmjen e djeshme presidenti Trump, u largua përkohësisht nga Qendra Kombëtare Mjekësore Ushtarake Walter Reed me një a
U infektua me COVID-19, mjekët tregojnë gjendjen e Trump Gjendja e presidentit të Shteteve të Bashkuara Donald Trump është duke u përmirësuar dhe ai mund të lëshohet nga spitali
Donald Trump dërgohet në spital ushtarak Presidenti Trump po dërgohet në qendrën spitalore e ushtrisë amerikane Walter Reed pranë Uashingtonit për trajtim mjekës
Walter Zenga merr drejtimin e skuadrës së Serie A, zëvendëson Maran Ndryshim në pankinë te Cagliari. Pasi ka shkarkuar trajnerin Rolando Maran, skuadra sarde ka zgjedhur edhe teknikun e ri
Çfarë po ndodh me Trump, shkon papritur në Spitalin Ushtarak Vizita e pa njoftuar e Presidentit Donald Trump në Qendrën Kombëtare Mjekësore Ushtarake Walter Reed fundjavën e kaluar
Vritet me armë në derën e shtëpisë politikani i partisë së Merkelit Kryetari i këshillit të qarkut në qytetin Kassel të Gjermanisë, është vrarë me armë zjarri. Walter Lubcke 65 vjeç u gjet
Rikthehet në skenë Walter Zenga për stolin e Kombëtares (FOTO LAJM) Prej vitesh Federata Shqiptare e Futbollit është e vendosur t'u besojë trajnerëve italiane dhe duket se tradita do të vi
Ndërsa Trump takohet me Kim Jong, këshilltari i tij përfundon në spital Larry Kudlow drejtori i Këshillit Kombëtar Ekonomik të Presidentit Donald Trump, pësoi një sulm në zemër dhe po trajtohe
Milani kërkon si drejtor sportiv Walter Sabatinin Milani raportohet se është afër marrëveshjes me Walter Sabatini për të marrë rolin e drejtorit sportiv. Sipas Gazzett
"Zonja e Liqenit" në shitje për 2.1 milionë dollarë (FOTO LAJM) Një vilë, e cila frymëzoi Walter Scott të shkruante “Zonja e Liqenit”, ka dalë në shitje për 2.1 milionë dollarë dhe sho
Mazzarri rikthehet në punë si trajner, falë fitores së mbrëmshme të Juventusit Tashmë është zyrtare. Walter Mazzarri është trajneri i ri i Torinos. Vetëm pak orë pasi shkarkoi nga detyra serbin S
Ali Ahmeti përshëndet presidentin e ri të Gjermanisë Krei i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti, ka përshëndetur zgjedhjen e presidentit të ri të Gjermanisë, Frank
Kosova: Me Steinmeier, Ballkani do kenë një zë të fuqishëm në BE Përfaqësues të institucioneve të Kosovës kanë pëeshëndetur zgjedhjen e presidentit të Republikës Federale të Gjermanisë
Kadri Veseli uron Presidentin e ri të Gjermanisë Kryeu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, ka uruar presidentin e ri gjerman, Frank-Walter Steinmeier, duke thënë se zgj
Frank Walter Steinmeier zgjidhet Presidenti i Gjermanisë Frank Walter Steinmeier, ish-ministër i jashtëm i respektuar dhe kritiku i ashpër Donald Trump, gjatë fushatës presidenc
Zyrtare/ Samuel sërish te Interi Interi edhe zyrtarisht ka njoftuar se legjenda e skuadrës, Walter Samuel është rikthyer në skuadër, jo si lojtar, por si
Frank-Walter Steinmeier, presidenti i ardhshëm i Gjermanisë Frank-Walter Steinmeier do të jetë presidenti i ardhsëm i Gjermanisë. Kancelarja gjermane Angela Merkel konfirmoi mi
Paradite relaksi për Kombëtaren Kuqezi (VIDEO) Pas pesë ditësh stërvitje intensive para dhe pasdite, sot kombëtarja e ka frenuar disi ritmin. Duke qenë se nesër do të
"Etrit Berisha nuk do të largohet nga Shqipëria" Mund të rrini të qetë, Berisha nuk ka ndër mend të lërë Shqipërinë. Portieri i Kombëtares u kthye padyshim në një nga te
Ja ku do të përgatiten kuqezinjtë në Austri (FOTO & VIDEO) Rezidenca e skuadrës kombëtare të Shqipërisë në Austri, ndodhet në Bad Waltersdorf, një provincë e vogël midis Vienës dh