999 rezultate për

walmart

Ndryshe nga gjithë të tjerët, kështu duken supermarketet amerikane në Kinë (FOTO LAJM) Walmart është marka më e njohur e supermarketeve në SHBA. Jo një, por disa prej pronarëve të Walmart renditen mes 100 më
Walmart sjell karrocën inteligjente, e cila bën pazarin vetë Walmart, një nga rrjetet më të mëdha të supermarketeve në Amerikë ka vendosur të revolucionojë mënyrën si bëjmë pazarin.
Të shtëna në një dyqan në Karolinën e Veriut, katër të vrarë Një person i armatosur me një armë gjahu hapi zjarr jashtë një firmë ligjore dhe një dyqani Walmart në Greenville, Karol