999 rezultate për

wallace

Me look totalisht ndryseh, fansat po "çmenden" pas Era Istrefit (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Era Istrefi, ka guxuar gjithmonë me ndryshimet në ‘look-un’ e saj. Me ardhjen e vjeshtës, duket
Zhbllokohet ndeshja, Milan kalon në avantazh ndaj Lazios (VIDEO) Mila ka kaluar në avantazh ndaj Lazios në "Olimpico". Është shënuar një autogol nga mbrojtësi Wallace në minutën e 7
Ndizet derbi, Roma fiton një penallti të turpshme (VIDEO) Roma ka barazuar në minutën e fundit të pjesës së parë rezultatin ndaj Lazios, që ka prodhuar një rezultat 1-1 në 45 min
Trump s'do të ndryshojë politikën ndaj Europës dhe Ballkanit Perëndimor Presidenti i Institutit Amerikan të së Drejtës Ndërkombëtare me seli në Washington, Don Wallace, ka thënë se Shtetet e B
ISIS paralajmëron Britaninë: Do sulmojmë me armë kimike Ministri i Mbrojtjes së Anglisë Ben Wallace, ka marrë një kërcënim nga ISIS, ku thuhet se po përgatisin një sulm kimik.
Wallace ëndërron të luajë përkrah Ronaldos Mbrojtësi i Chelseat, Wallace dëshiron që në të ardhmen të luaje me Cristiano Ronaldon tek Real Madrid pasi sipas tij kj
Wallace, ja talenti që kërkon Inter (VIDEO) Walter Mazzarri mund të ketë shumë shpejt në urdhërat e tij futbollistin që kërkon te Inter. Zikaltrit janë shumë pranë
Rrëzohet në tokë sa herë bie telefoni! Shumica e njerëzve i duan shumë surprizat, por disa prej tyre u ndodhin gjera te çuditshme kur marrin surpriza. Kështu i