999 rezultate për

walker

Walker i dhuron lule Thaçit, mesazhi i saj është prekës Ish ambasadori i OSBE-së në Kosovë, gjatë kohës së luftës, William Walker, ka qëndruar sot në fshatin Reçak të Shtimes,
Gripi po terrorizon Europën, kësaj 18-vjeçarje sapo i mori jetën (FOTO LAJM) Vajza e re që shikoni në galerinë e bashkëngjitur lajmit ka humbur jetën për shkak të gripit. Ajo ishte vetëm 18 vje
Fjalët emocionuese të Vin Diesel, 4 vjet pas humbjes të Paul Walker (FOTO LAJM) Një nga yjet hollivudiane, Paul Walker, humbi jetën në një aksident tragjik më 30nëntor të vitit 2013. Vdekja e tij p
Vajza e Paul Walker marrëveshje ekonomike me Porsche për aksidentin Vajza e aktorit të njohur Paul Walkeri cili humbi jetën në nëntor 2013, ku ishte pasagjer në automjetin e tipit Porsche
Formacionet zyrtare: Angli - Brazil Anglia sfidon sonte në "Wembley" Brazilin në një miqësore luksi. Anglezët luajnë me 5 herë fituesit e Kupës së Botës
Kyle Walker këndon himin e Champions Leagues Manchester City sonte pret në "Etihad Stadium" skuadrën e Murizio Sarrit, Napolin e vlefshme kjo ndeshje për UEFA Champi
Manchester City - Liverpool gati për të filluar, zbardhen formacionet zyrtare Manchester City dhe Liverpool do të mundohet të vazhdojnë ecurinë e mirë në Ligën Premier. Citizens do të jenë nikoqi
FIFA, masa ndaj gjestit të pahijshëm të Alli FIFA ka njoftuar se ka hapur procedurë disiplinore ndaj mesfushorit anglez, Dele Alli Ylli i Anglisë, Dele Alli kisht
City dhe Everton ndahen në paqe (VIDEO) Manchester City dhe Everton kanë barazuar 1:1 në xhiron e dytë të Premierligës Everton shënoi e para në pjesën e parë
Conte zbulon kush është sulmuesi i ëndrrave Menaxheri i Chelseat Antonio Conte ka zbuluar sulmuesin e tij të ëndrrave dhe ka konfirmuar se ai u përpoq të nënshkruaj
Njihuni me një rekord të ri nga Manchester City Manchester City ka përfunduar nënshkrimin e Kyle Walker nga Tottenham në një marrëveshje që ka kushtuar 54 milionë paund
City misionin që nisi tek Juventus, e shpërndan Manchester City janë të vendosur për të përfunduar nënshkrimet me Kyle Walker dhe Benjamin Mendy për jo më pak se 90 mil
City nuk mërzitet nga zhgënjimi i Alvesit, gjen opsionin tjetër Manchester City dhe Tottenham Hotsput po punojnë pë thyerjen e rekordit për shpenzime në repartin e mbrojtjes. City p
Vajza e Paul Walker poston pas kaq vitesh fotografi në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Meadow Walker, vajza e Paul Walker ka publikuar një fotografi në Instagram, ku i ngjan shumë babait të saj. Me sytë e
Manchester Cityt i bashkohet Bayerni në garën për Kyle Walker Bayern Munich i është bashkuar Manchester Cityt në garë për Kyle Walker. Bavaret janë bashkuar në garë n per mbrojtë
Pse po zvarriten punimet rreth shtatores së Wiliam Walkerit? Banorët e fshatit Reçak kanë shprehur pakënaqësitë e tyre për punimet për shtatoren e ish-kreut të Misionit Verifikues t
Shqipëria Etnike, Walker i krahason serbët me Slobodan Milosheviçin Ish-diplomati amerikan, William Walker, ka thënë se i njeh mirë shqiptarët dhe serbët, duke thënë se zyrtarët e Serbisë
Walker: Ndërkombëtarët janë të shqetësuar për kufirin Kosovë-Serbi Kosova nuk arriti të miratojë Demarkacionin e kufirit me Malin e Zi, ndaj dhe qytetarët e saj nuk do të munden të udhëto
Babai i Paul Walker flet për vdekjen e të birit dhe "The Fate of the Furious" (FOTO LAJM) Kanë kaluar tashmë 4 vite që nga vdekja e yllit të "The fast and the furious", Paul Walker. Ndërkohë vetëm disa javë
Walker takon Ziadin Selën (VIDEO) Ish-shefi i OSBE-së dhe ndihmës sekretari i SHBA-ve në kohën e luftës së Kosovës, William Walker, është takuar sot me kr