999 rezultate për

vuthaj

Agnesa Vuthaj: S'do ta fal tradhëtinë Bukuroshja Agnesa Vuthaj, në një intervistë 60 sekonda për Prive është rrëfyer për vendin që i ka bërë më shumë përshtyp
Agnesa Vuthaj: Me serb nuk lidhem kurrë! (VIDEO) Agnesa Vuthaj është shprehur se edhe nëse një mashkull i plotëson të gjitha kriteret për të qënë princi i saj i kaltër,
Shenja udhëzuese në gjuhën shqipe dhe në Vuthaj të Plavës (FOTO LAJM) Në fshatin Vuthaj në Plavë të Gucisë është bërë e mundur vendosja e disa shënjave udhëzuese në gjuhën shqipe. Ky është n
"Ajër për Tetovën", solidarizohet dhe Agnesa Vuthaj (FOTO-LAJM) Agnesa Vuthaj, modelja e mirënjohur shqiptare nëpërmes një postimi në "Facebook" është solidarizuar me qytetarët e rajon
Kontrabandë me fustane, ndalohet Agnesa Vuthaj 11 fustane janë futur kontrabandë nga një ish-miss. Agnesa Vuthaj është kapur nga Dogana e Kosovës, pasi ka shmangur de
Çfarë është bukuria për Agnesën? (FOTO LAJM) Bukuroshja Agnesa Vuthaj ka vendosur të ndajë me miqtë e saj në Instagram një intervistë të dhënë në një revistë shqipta
Simbolika e vitit 2004 për Agnesa Vuthaj (FOTO LAJM) Duket se emocionet që ka përjetuar gjatë vitit 2004 në të cilën rrëmbeu disa kurora bukurie, e kanë bërë nostalgjike Agn
Qosja: Stalinisti i fundit europian më bllokoi titullin Akademiku Rexhep Qosja ka reaguar në lidhje me bllokimin e titullit “Qytetar Nderi” nga Tropoja duke akuzuar kryeministr
Agnesa Vuthaj: S'lidhem me politikan Agnesa Vuthaj bën pjesë në ato personazhe që sado të dalin nëpër gazeta a revista, nuk bëhen kurrë të mërzitshme. Ajo në
Agnesa Vuthaj: Jam beqare e lumtur E zënë dhe e përfolur shumë nga mediat shqiptare, pasi që vitin e kaluar mori pjesë në “Dancing With the Stars”, Agnesa