999 rezultate për

vuthaj

Kështu nuk e keni parë ndonjëherë, Agnesa Vuthaj ndryshon look (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj njihet si një ndër vajzat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo ka spikatur gjithmonë për natyralitetin dh
Leku letër, Agnesa Vuthajt i kushton 50 mijë euro veshja (FOTO LAJM) Bukuroshja Agnesa Vuthaj është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjete sociale dhe vjen herë pas here në qendër të vëme
Në një lidhje me bizensmenin e moshuar? Isida sqaron të vërtetën për Agnesa Vuthaj (VIDEO) Një nga skandalet më të bujshme të muajve të fundit ka qenë ‘lidhja e pakonfirmuar’ mes bukuroshes Agnesa Vuthaj dhe biz
Agnesa Vuthaj ndryshon look, i kthehet pamjes së viteve më parë (FOTO LAJM) Ish-Missi, Agnesa Vuthaj, është një nga femrat më të bukura shqiptare. Megjithatë, Agnesën e kemi parë shumë pak të eksp
60 mijë euro një kombinim, çmimi i kripur i veshjes së Agnesa Vuthajt (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë. Agnesa Vuthaj është përfolur shpesh herë për veshjet e shtrejnta, ato me çmime marramendëse.
Pas "lidhjes" së bujshme me biznesmenin në kërkim, Agnesa Vuthaj jep lajmin e madh (FOTO LAJM) Vetëm para pak ditësh, modelja shqiptare Agnesa Vuthaj ishte kryefjal e medias për një lidhje të mundshme me biznesmenin
Si qëndron e vërteta e lidhjes me miliarderin indian? Agnesa Vuthaj reagon publikisht Një lajm që u bë viral në pothuaj të gjitha portalet gjatë ditës së sotme kishte personazh të parë Agnesa Vuthajn. Ish-M
Zbulohet lidhja e Agnesa Vuthajt me biznesmenin indian të shpallur në kërkim (VIDEO) Ish-missi, Agnesa Vuthaj, vetëm pak kohë më parë deklaroi gjatë një interviste se është single dhe dëshiron që partneri
Fotot e fundit të Agnesa Vuthaj do ju lenë thjesht pa fjalë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është padyshim një nga femrat më të bukura shqiptare dhe për këtë gjë biem të gjithë dakord.Por me siguri
Brenda super festës së ditëlindjes së Agnesa Vuthajt (FOTO LAJM) Ish-missi Agnesa Vuthaj ka festuar ditën e djeshme në Tiranë ditëlindjen e saj të 33-të. Në postimet e shumta në Inst
Agnesa Vuthaj në super formë! (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj ka kohë që e ka dorëzuar kurorën e missit por aspak nuk ua “lëshon” rrugën missave të tjerë prapa saj.
Agnesa Vuthaj, tashmë me një brand çantash ndërkombëtar (FOTO LAJM) Prej ditës së parë që fokusi i saj u orientua në botën e fashion-it, krijmet e koleksioneve të reja kanë pasur gjithnjë
Agnesa Vuthaj duket mahnitëse me stilin e ri të flokëve (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare. Edhe pse kanë kaluar vite prej kur u zgjodh miss, ajo
Agnesa i përgjigjet fëmijëve: Ku i gjete lekët për të hapur biznes Agnesa Vuthaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare duke patur një numër të madh ndjekësish në profilet e sa
Mentor Haziri: Dhimbja e dashurisë që ndjeva për Agnesa Vuthajn Për karrierën e re në Irlandë këngëtari i njohur, Mentor Haziri rrëfeu detaje në “Kënga Magjike”, ndërkohë që sapo ka pu
Agnesa Vuthaj, pjesë e klipit të këtij këngëtari të njohur (VIDEO) Ish-mis Kosova, Agnesa Vuthaj, u bë pjesë e videoklipit të këngës së këngëtarit të njohur Mentor Haziri. Ajo në kli
Agnesa Vuthaj shkëlqen me veshje kombëtare (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj është një nga blogeret më të suksesshme shqiptare duke patur një numër të madh ndjekësish në profilet e sa
Agnesa Vuthaj mahnitëse në imazhet e fundit (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj po dëshmon se me kalimin e kohës po bëhet gjithnjë e më e mirë. Si sipërmarrëse ajo po kor suksese të
Agnesa Vuthaj rikthehet më rrëzëllitëse se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa Vuthaj konsiderohet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo ka përfaqësuar me shumë dinjitet Shqipërin
Agnesa Vuthaj rikthehet më sensuale se kurrë (FOTO LAJM) Agnesa është një nga bukuroshet më në zë të ekranit dhe gjithashtu shumë e dashur për publikun. Dikur ajo ishte Mis