999 rezultate për

vuri

"France Football": Turqia rrallëherë u tregua e rrezikshme, Shqipëria i vuri në vështirësi Turqia mposhti Shqipërinë me rezultatin 1-0. Goli për kombëtaren turke erdhi vetëm në minutat e fundit pas një mosmarrëv
Rama "i vuri flakën bezinës": Ç'po ndodh me Ndojan, rikthehet në detyrë zv/drejtoresha e AKSH-së Ndërsa e Rrethit Durrës ka dhënë vendimin që për ish-kreun e Kadastrës Liridon Pulaj të mbahet në burg për “shpërdorim
Vuri bast emisionin për zgjedhjet, çfarë e pret Baton Haxhiun pas humbjes së PDK-së Përpara zgjedhjeve në 6 Tetorit Baton Haxhiu vuri një bast të fortë, nëse PDK nuk do të fitonte, ai do të mbyllte televi
I dashuri e qëlloi me plumb në kokë, por ajo s’e vuri re për një muaj Më shumë se dy vite më parë, një grua nga Atlanta shkoi në spital me dhimbje koke, probleme me kujtesën dhe komunikimin.
I vuri gruas automatikun në kokë, parandalohet ngjarja e rëndë në Shkodër Policia e Shkodrës ka parandaluar një ngjarje e rëndë kriminale në familje. Një burrë ka dhunuar dhe ka kanosur me ar
Pamje të frikshmë, pitoni gjigand ndjek prenë e tij (VIDEO) Një gjarpër i madh u incizua duke përcjellur prenë e vet, përkatësisht antilopën, me këtë të fundit pa dijeninë e prezen
Humbi vëllain dhe babain, vajza shpërthen në vaj: S’mundem as të të vendos një lule (FOTO LAJM) Si sot dy vite më parë, një ngjarje e rëndë tronditi Velipojën. Babë e bir mbetën të vrarë në një restorant në Velipojë
Vuri bast me motociklistin, zv/kryeministri italian kërkon të arrestojë Balotellin Zëvendëskryeministri i Italisë, Mateo Salvini, ka bërë thirrje që Mario Balotelli të arrestohet për shkak se i kishte of
Balla i vuri afat për lirimin e zyrave, reagon Mziu: Nëse doni Kamzën shihemi me 13 tetor Kryetari i Bashkisë së Kamëz Xhelal Mziu i përgjigjet Taulant Ballës, i cili sot kërkoi prej kryebashkiakëve të PD, që
I vuri kyçin gjysmës së KZAZ-ve, KQZ thirrje Ademit: Po kryen vepër penale Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka bërë një deklaratë lidhur me ecurinë e procesit zgjedhor. KQZ sqaron se ka përfunduar
Në klipin "Rio" të Ledrit ishte edhe e dashura e tij por askush s'e vuri re (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh Ledri Vula po jeton një histori dashurie me bukuroshen Sara Hoxha. Reperi ka preferuar të mos fla
Flet deputetja kosovare që vuri shaminë për Ramazan (FOTO LAJM) Deputetja Duda Balje foli gjatë emisionit foli për përkushtimin e saj ndaj agjërimit. Duda, publikoi disa foto në rrj
Gattuso: Po i gudulisnim, aktivizimi i këtyre lojtarëve i vuri në vështirësi Pas fitores së arritur ndaj Lazio, trajneri i Milan, Gennaro Gattuso komentoi suksesin e kuqezinjve: "Mendoj se nuk isht
Arrestohet 22-vjeçari që i vuri flakën një autobusi në Sarandë Zbardhet ngjarja e djegies së një autobusi dy ditë më parë në Konispol. Arrestohet 22 vjeçari me iniciale SH.B, banues
"S’kemi bukë të hamë, doja të vdisja", rrëfimi trishtues i burrit që i vuri flakën vetes (VIDEO) Një 63-vjeçar nga lagjja “Çelepias” në qytetin e Beratit, ka tentuar t’i japë fund jetës duke i vënë flakën vetes pasi ë
Dyshonin se ishte shtatzënë, mjekët bëjnë zbulimin e tmerrshëm Një 11-vjeçare është dërguar në spital pasi e ëma vuri re se po humbte mjaft peshë. Por kur ka mbërritur atje doktor
Tmerroi Anglinë, dëbohet shqiptari që i vuri thikën në fyt gruas (FOTO LAJM) Shtetasi shqiptar, Ardian Rragami është dëbuar nga autoritetet e Britanisë së Madhe. Ai kishte hyrë ilegalisht në Br
Vrau në Shqipëri dhe i vuri thikën gruas në fyt, por shqiptaria ia hedh paq në Angli (FOTO LAJM) Policia angleze rrëzoi një hetim mbi pretendimet se një shqiptar i dënuar për vrasje kishte dhunuar të shoqen. Pamje
Ndoj: Goli ndaj Padovas ishte shumë i rendësishëm për mua dhe skuadrën Emanuele Ndoj, mesfushori i Kombëtares, ka folur për mediat italiane pas barazimit 1-1 mes Brescias dhe Padovas. Ndoj
Nostalgji, si Komandant Drini u vuri serbëve ultimatum për t'u larguar nga Prizëreni Një pjesë e forcave të UÇK-së ka qenë vazhdimisht në qytet dhe numri i forcave tona është i mjaftueshëm për t’i shkatërr