E FUNDIT/ COVID-19 i merr jetën 17 pacientëve në 24 orët e fundit
999 rezultate për

vulosur

Ndërron jetë nga COVID-19 shqiptarja në Greqi Mësohet se viktima e fundit nga Covid-19 ne Greqi është një grua 88-vjeçare me shtetësi shqiptare. Autoritet greke th
Neziri: Unë sot kontribuoj 10%, ndërsa Lufta e UÇK-së në vitin 2001 i ka vulosur të drejtat e barabarta të shqiptarëve prej në Veles e deri në Karshiak Lufta e ndershme e UÇK-së në vitin 2001 e bëri kthesën e madhe te shqiptarët në Maqedoninë e Veriut. Maqedonia nga një s
Këshilltari i Thaçit reagon për aktakuzën: Liria është vulosur nga mijëra të pafajshëm, të vrarë brutalisht Shefi i kabinetit të presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi, dhe këshilltari i tij kryesor, Bekim Çollaku, tha se historia
Opozita merr vendimin, kur do të organizohet protesta e madhe Opozita ka paralajmëruar me kohë një protestë të madhe kundësr qveerisë aktuale dhe vendimeve të saj. Pasditen e sotm
Atletico Madrid kap kreun pas fitores ndaj Alaves, kërcënon dhe Barcelonën Atletico e Madridit rikthehet te fitorja në La Liga dhe barazon përkohësisht Barcelonën në krye të klasifikimit të La Li
Schalke triumfon në garën për vendin e dytë, mposht pastër Dortmundin Schalke 04 ka mposhtur pasditen e sotme Borusian e Dortmundit me rezultatin 2-0. Në ‘Gelserkirshen’, blutë arritën të
​Arrestohet një person në Mitrovicë, iu gjet fletëvotimi në xhep Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Mitrovicë, pasi i është gjetur një fletëvotim në xhep. Rastin e ka konf
Bayern nuk ndalet (VIDEO) Bayern Munich ka arritur të fitojë me rezultatin 2:1 në fushën e vështirë të Hamburgut. Fillimisht shënoi Levandovski
Shlyerja e borxheve për energjinë, transparencë me librezën e vulosur Në bazë të një njoftimi të OSHEE-së thuhet se asnjë abonenti nuk i është kërkuar dhe as nuk i kërkohet që të paguajë dy
Rama: Doganat nevojë urgjente për riformatim Kreyministri Edi Rama e cilësoi si urgjent riformatimin e rolit dhe imazhit të sistemin doganor. Sipas tij këtë gjë e k
Barcelona vazhdon me fitore (VIDEO) Lojë e bukur e të dyja skuadrave, aksione të shumta dhe një rezistencë e jashtëzakonshme e Granadas në takimin e zhvillu
Aksion për ndalimin e tregëtimit të mishit jashtë kushteve higjieno-sanitare Agjencia e Mbrojtjes së Konsumatorëve, së bashku me Inspektoriatin e Ndërtimit dhe Policinë Bashkiake, ka nisur sot aksi
Super Nasri, Arsenali mposht Totenhamin 4-1 Arsenali arrin të mposhtë skuadrën e Totenhamit me rezultatin e thellë 4-1. Pas kohës së rregullt që përfundoi me rezult