999 rezultate për

vulin

I besojnë më shumë Rusisë, Daçiç dhe Vulin refuzojnë të vaksinohen me Pfizer Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq dhe ministri i Brendshëm i Serbisë, Aleksandar Vullin morën vaksinën ruse ku
"Vuçiç të më kërkojë ndjesë", ministri serb i përgjigjet Ramës: Kërko ti falje! Ministri i Mbrojtjes në Serbi Aleksandër Vulin ka reaguar sërish duke ju përgjigjur kryeministrit Edi Rama, në lidhje me
Rama: Pres nga Vuçiç të kërkojë falje Kryeministri Edi Rama gjatë një komunikimi për media deklaroi se pret nga qeveria serbe falje, lidhur me fjalët e thëna
Ministri serb shpërthen ndaj Ramës: Do kujtohesh për çorapet e shqyera! Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar Vulin ka reaguar pas deklaratës së kryeministrit Edi Rama. Sot Rama e p
Serbia e shqetësuar: Porti i Kosovës në Durrës krijon "Shqipërinë e Madhe" Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin ka bërë thirrje për bashkimin e të gjithë serbëve në rajon, në mënyrë që të n
13 vjet më pas, Serbia riaktivizon brigadat që kryen krime në Kosovë dhe Bosnje Serbia ka riaktivizuar pas më shumë se 13 vjetësh dy brigadat që kanë kryer krime në Kosovë dhe Bosnjë, Brigadën 63 të p
Vulin: Shqiptarët i frikësohen Vuçiçit dhe Listës Serbe Aleksandar Vulin u ka bërë thirrje serbëve në Kosovë që në zgjedhjet e ardhshme të 6 tetorit të votojnë për Listën Serbe
Serbia nuk ndalet, paralajmëron furnizim të helikopterëve nga Rusia Gjatë ditës së djeshme Rusia i ka dhuruar Serbisë disa automjete të blinduara ushtarake. Rusia gjatë ditës së djeshme
Vulin i kërkon Maqedonisë tërheqjen e njohjes të Kosovës Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksadner Vulin, i ka reaguar ashpër presidentit të Maqedonisë Veriore, Stevo Pendarov
Kërcënon ministri serb: Shqiptarët të mos luajnë me zjarrin Mos luani me zjarrin duke krijuar një Shqipëri të madhe brenda territorit të Serbisë. Është ky mesazhi i fortë që i
Kërcënon Vulin: Armiqtë të frikësohen nga parada jonë ushtarake Parada usharake “Mbrojtja e Lirisë”, ka qenë mesazh i pastër për miqtë, armiqtë dhe çdokush duhet ta interpretojë si të
Vulin: Na duhet një kufi me shqiptarët Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin tha se do të angazhohet për një demarkacion më të shpejtë me shqiptarët, pasi
Vulin në Rusi, i bindur se Maqedonia do të sulmojë Serbinë Ministri serb i Mbrojtjes, Aleksandar Vulin në Moskë në kanalin shtetëror “Rusia 24” porositi se “bota nuk do ta ndalojë
Vulin: Shqipëria e Madhe u krijua, të vendosim kufirin Ministri serb i Mbrojtjes Aleksandar Vulin thotë se angazhohet që sa më shpejt të vendoset kufiri ndërmjet shqiptarëve t
Vulin i quan terroristë politikanët e Kosovës, a duhet të reagojë BE? Ministri i Mbrojtjes i Serbisë, Aleksandar Vulin, ka thënë se kërcënimi kryesor i Serbisë është nga Kosova e që, sipas t
Shfaqet sërish Vulin: Ushtrinë e kemi në gadishmëri Miratimi i Platformës për Dialogun në Kuvendin e Kosovës, ka nxitur reagime të ashpra në Serbi. Presidenti Vuçiç ka q
Vulin kërcënon Kosovën: Ushtrinë tuaj e zbrapsim Deklarata e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, i cili tha se FSK-ja nuk ka pse ta sulmojë Veriun, pasi që sipa
Armatoset frikshëm Serbia, mbërrijnë katër avionët luftarakë Kanë mbërritur në Serbi avionët luftarakë që Serbia i bleu vitin e kaluar nga Bjellorusia. Forca ajrore serbe ka marr
Ministri i Mbrojtjes së Serbisë akuzon Maqedoninë Aleksandër Vulin akuzoi maqedoninë së është bërë qendra e shërbimeve, shkruan Albeu.com Sipas Vulin, Shkupi sot është
Vulin: Vuçiçi do të sulmohet nga Shkupi Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksander Vulin, thotë se kryeqyteti i Maqedonisë Veriore është shndërruar në një qend