999 rezultate për

vulaj

40 vjeçe dhe bombë, Gjyste Vulaj trullon e tëra me Versace (FOTO LAJM)e Gjyste Vulaj shfaqet gjithmonë e më me stil. Në një imazh të fundit ajo është shfaqur tejet joshëse dhe askush nuk mund
Pamje të nxehta, Gjyste Vulaj i heq të gjitha e i vë flakën rrjetit (VIDEO) Për Gjyste Vulajn vitet janë thjesht numra. Dhe që ta kuptoni më mirë, mund të shikoni videon e bashkëngjitur lajmit
41 vjeç e me dy fëmijë, Gjyste Vulaj do t'ju trondisë me këto foto (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj është një ndër këngëtaret më me eksperiencë në tregun shqiptar të muzikës së lehtë dhe asaj popullore.
Gjyste Vulaj: Rita Ora përdori muzikën e bashkëshortit tim pa leje Gjyste Vulaj është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare në Malin e Zi dhe shumë e pëlqyer në Shqipëri e Kosovë.
Brenda shtëpisë luksoze të Gjyste Vulajt (FOTO LAJM) Ka bërë pothuajse gjithmonë një jetë ekstravagante. Këngëtarja Gjyste Vulaj njihet për shpenzimet në veshje, respektivis
Në shtëpinë e këngëtares shqiptare, kështu e surprizon djalin për ditëlindje (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj është bërë pjesë e tregut muzikor shqiptar shumë kohë më parë, por vazhdon ende sot e kësaj dite të jetë pr
Gjyste Vulaj publikon foto nga banjo: Koha për xhakuzi (FOTO LAJM) Në mesin e shumë këngëtareve në moshë që po i sfidojnë vajzat e reja hyn edhe Gjyste Vulaj. Fotografitë e saj provoka
Gjyste Vulaj shfaq linjat në plazh (FOTO LAJM) Këngëtarja Gjyste Vulaj është emër shumë i dashur për publikun. Tash e sa vite, ajo i ka qëndruar besnike skenës muzi
Si e ëma, vajza e Gjyste Vulaj çmend djemtë me veshjet provokuese (FOTO LAJM) Gjuste Vulaj është një ndër këngëtaret më seksi të skenës shqiptare. Që në fillim të karrierës së saj, ajo u etiketu
Rrahu Ledri Vulajn, ja sa u dënua i dashuri i Luana Vjollcës I dashuri i moderatores së njohur Luana Vjollca, Krenar Çoçaj është dënuar me 6 muaj burg nga Gjykata Themelore në Prish
Gjyste Vulaj i çudit të gjithë: Vjehrrit ja shërbej kafen me bikini! Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ishte në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit, dhe ka provokuar me veshjen e saj. Gjatë
Këngëtarja shqiptare tregon pasurinë: Kam vilë, hotel, restorant në Gjermani (FOTO LAJM) Ajo është nëna e një vajze dhe një djali të vogël dhe vazhdon të mbetet një 'seks simbol' i show bizit kosovar. bëhe
Gjyste Vulaj shfaqet "shpërthyese": Ja pse u vesha si një balerinë seksi klubesh (FOTO LAJM) Këngëtarja 39-vjeçare nga Mali i Zi, nënë e dy fëmijëve, çudit gjithmonë e më shumë me ekspresivitetin e saj skenik. Pak
Ledri Vulaj: I dashuri i Luana Vjollcës më rrahu nga xhelozia për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Mediat e Kosovës rikthejnë vëmendjen te sherri më i bujshëm i vitit 2012 në Prishtinë, kur menaxheri i VIP-ave, Krenar Ç
ÇMIMET/ Sa do të paguhen Noizy, Nora Istrefi e Gjyste Vulaj për natën e ndërrimit të viteve (FOTO LAJM) Mbrëmja e fundvitit për shumë artistë është padyshim nata më fitimprurëse. Prej kohësh tashmë janë pronotuar club-et ku
Gjyste Vulaj me ndërhyrje? Shpesh është lakuar emri i këngëtares Gjyste Vulaj në lidhje me operacionet plastike, por këngëtarja ngulmon se nuk ka a
Gjyste Vulaj: Do e falja burrin nëse do më tradhëtonte (VIDEO) Këngëtarja e mirënjohur Gjyste Vulaj, e ftuar të premten mbrëma në emisionin "Oktapod" të Turjan Hyskës, ka folur për he
Ja sa fiton Gjyste Vulaj në një natë (FOTO LAJM) Sezoni veror është gjithmonë fitimprurës për këngëtarët, ndërsa në koncerte të shumta fitimet janë marramendëse. Një pr
Ndryshon ngjyrën e flokëve, Gjyste Vulaj kërkon vëmëndje (FOTO LAJM) Ndonëse e kemi parë gjithmonë me një imazh ndryshe dhe tejet provokuese në skenë, Gjyste Vulaj ka shtangur fansat e saj
Nervozohet burri i Gjyste Vulaj: Nuk jam ndarë Gjyste Vulaj nuk është ndarë nga bashkëshorti Sokol Vulaj. Lajmin e ka konfirmuar ky i fundit, teksa shprehet i revoltua