999 rezultate për

vula

Ledri Vulaj: I dashuri i Luana Vjollcës më rrahu nga xhelozia për Dafina Zeqirin (FOTO LAJM) Mediat e Kosovës rikthejnë vëmendjen te sherri më i bujshëm i vitit 2012 në Prishtinë, kur menaxheri i VIP-ave, Krenar Ç
Ledri Vula dhe i dashuri i Luanës përballen në gjykatë, shkak xhelozia për Dafina Zeqiri Ledri Vula dhe Krenar Çoçaj janë përballur në gjykatë për shkak të një zënke fizike që ka ndodhur vite më parë. Çoça
ÇMIMET/ Sa do të paguhen Noizy, Nora Istrefi e Gjyste Vulaj për natën e ndërrimit të viteve (FOTO LAJM) Mbrëmja e fundvitit për shumë artistë është padyshim nata më fitimprurëse. Prej kohësh tashmë janë pronotuar club-et ku
Shpërthimi në Ballsh/ “Valvula kishte patur defekt disa ditë më përpara” Gazetari Fatos Hakorja i ftuar në studion e Opinion ka folur për një version ende të pakonfirmuar, lidhur me arsyen e mo
"Dështak" në lidhje? Ledri Vula: Nuk jam eventurier...(FOTO LAJM) Ledri Vula është tashmë i njohur për ndarjet e shpeshta me partneret e tij, por ai ka pranuar publikisht se është mjaft
Ledri Vula konfirmon ndarjen, por ende vazhdon të jetë i dashuruar (VIDEO) Ledri Vula tashmë e ka konfirmuar lajmin e përhapur në media për ndarjen me bukuroshen nga Tirana, Adela Sollaku. I f
Ledri Vula ndahet nga e dashura (VIDEO) Reperi Ledri Vula mësohet se është ndarë nga e dashura e tij Adela Sollaku, vajza e ish-kryeprokurorit të njohur shqipta
Ministri Klosi imiton Ledri Vulën (VIDEO) Ministri i Mirëqenies Sociale, Blendi Klosi ka qenë i ftuar i radhës në emisionin “Thumb”. Mirëpo ai është parë ndry
Zgjedhjet në Dibër/ KQZ: Në një QV ka humbur vula Sot Dibra do zgjedhë kryebashkiakun e ri, pak më shumë se një vit nga zgjedhjet e vitit të kaluar kur fitoi Shukri Xheli
Ledri Vula thyen rekordin, ja lista e ish të dashurave VIP (FOTO LAJM) Ledri Vula padiskutim që ka shumë fansa, por më specialet mbeten femrat të cilat nuk kursejnë komplimentat për të në rrj
Vula e Maqedonisë në pasaportat e huaja nervozon mediat greke Në Greqi, në 24 orët e fundit janë ende aktuale reagimet dhe kërkesat që të tërhiqet vendimi për vënie të vulave greke n
Gjyste Vulaj me ndërhyrje? Shpesh është lakuar emri i këngëtares Gjyste Vulaj në lidhje me operacionet plastike, por këngëtarja ngulmon se nuk ka a
30 vjetori i Ledrit mes VIP-ave (FOTO LAJM) Dje Ledri Vula ka festuar ditëlindjen e tij të 30. Festa ishte një befasi nga nëna e reperit, Xheraldina Vula, e cila ki
Noizy dhe Ledri s'janë më armiq Tashmë është mjaft e largët koha kur ata ishin armiq të përbetuar pasi Ledri Vula dhe Noizy, duken më të bashkuar se kur
Ledri Vula flet për martesën Në një interviste për Elite Zone në Tribuna Channel, reperi Ledri Vula flet për martesën, duke nënkuptuar se nuk e ka në
Elvis Roshi rrezikon 4 vite burg Një ditë më parë, Elvis Roshi dha dorëheqjen nga posti i kryetarit të Bashkisë së Kavajës, pasi zbuloi që ishte dënuar n
Ledri Vula: Adela zemrën ma ka fituar me dashuri (FOTO LAJM) Ledri Vula ka vendosur që të flasë për jetën e tij private, ndërsa është shumë i lumtur me lidhjen e tij të re. Ai dhe v
Ledri Vula, fans i Nora Istrefit (FOTO LAJM) Nora Istrefi e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale, së fundmi ka publikuar një foto në rrjetin social Snap Chat,
Ja këngëtari sexy që do të jetë në gjysmëfinalen e "The Voice" Ledri Vula, fitues i Top Fest-it të fundit dhe mik i Lori Hoxhës, do të jetë në "The Voice" këtë të premte. Ledion L
Vjosa Osmani: Thaçi president, vula e dëmtimit të LDK-së Deputetja e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një prononcim për gazetën “Zëri” ka deklaruar se zgjedhja e