999 rezultate për

vula

Falsifikonin dokumenta dhe vula, kujt "kategori" i bënin nder të kapurit në Tiranë 3 persona që kryenin falsifikim të dokumeneteve dhe vulave uvunë ditën e djeshme në pranga. Por ditën e sotme detaje të
Falsifikonte vula dhe kalonte ilegalisht emigrantët, kapet 23 vjeçari Policia e Kakavijës ka arrestuar në flagrancë një shtetas dhe procedohet në gjendje të lirë një shtetase, për veprat pen
Falsifikonin dokumente dhe vula, shkatërrohet grupi kriminal në Tiranë Tre persona kanë përfunduar në prangat e Policisë së Tiranës pasi ishin pjesë e një grupi kriminal. Sipas policisë, n
Ndodh në Gjermani: Preku me dorë topin kur ishte pas portës, arbitri akordon 11 metërsh (VIDEO) Ndeshja mes Holstein Kiel dhe Boshum në Bundesligën e dytë gjermane, përfundoi me fitoren 2-1 të ekipit vendas. Megji
Buzë lumit Buna, Gjyste Vulaj tregon shtëpinë moderne (FOTO LAJM) Gyste Vulaj po kalon ditët e para të vjeshtës në Ulqin. Këngëtarja e njohur shqiptare, Gjyste Vulaj, nëpërmjet një po
Krevati një lëmsh i vërtetë, me kë e kaloi natën Ledri Vula? (FOTO LAJM) Ledri Vula është një nga reperët shqiptarë më të komentuar sa i takon lidhjeve të dashurisë. Ledri është përfolur shp
Gjyste Vulaj nuk do plaket kurrë, fotot e fundit e vërtetojnë (FOTO LAJM) Gjyste Vulaj vazhdon të jetë prej vitesh një nga këngëtaret më të dashura për publikun, ndër më të komentuarat në media
Ledri Vula kapet "mat", kalon pushimet me modelen e njohur shqiptare (FOTO LAJM) Reperi shumë i pëlqyer nga publiku dhe ndër më të komentuarit në media, Ledri Vula ndodhet me pushime në SHBA prej disa
Gjyste Vula merr propozimin për martesë, reagimi i saj na lë pa fjalë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka marrë një propozim serioz nga një ndjekës në rrjetet sociale. Gjystja nuk ka nguruar
Me babain dhe vëllain e Dua Lipës, Ledri Vula kalon pushimet si familje (FOTO LAJM) Familja Lipa dhe Vula kanë treguar prej kohësh se kanë një marrëdhënie për t’u patur zili. Ata shpesh kalojnë kohë ba
Momenti ku Ledri Vula i shpreh dashurinë Dua Lipës në "Sunny Hill" (VIDEO) Ledri Vula dhe Dua Lipa janë këngëtarët më të preferuar në Shqipëri dhe jashtë saj, të cilët kanë korrur një sukses shum
Surprizë! Ledri Vula sjell super bashkëpunimin me mikun e tij të ngushtë (FOTO LAJM) Vetëm pak më parë, Ledri Vula njoftoi në profilin e tij në Instagram se ka gati një surprizë për fansat! Reperi do të
Ledri Vula në Kuvendin e Kosovës, ka një njoftim për qytetarët (VIDEO) Reperi i njohur, Ledri Vula, ka shfrytëzuar foltoren e Kuvendit të Republikës së Kosovës për t’i thënë diçka fansave.
E kishte ëndërr, Ledri Vula tregon pengun më të madh të jetës se tij (FOTO LAJM) Ledri Vula është padyshim një prej reperëve më të talentuar e të pëlqyer për publikun shqiptar dhe sigurisht një prej re
Vajzat shqiptare "çmenden" kur performon Ledri Vula, twerk dhe ulërima (VIDEO) Padyshim që Ledri Vulën mund ta klasifikojmë ndër reperët më të dashur për publikun shqiptar por veçanërisht për gjininë
Si një pallat mbretëror, Gjyste Vulaj zbulon pamjet luksoze nga shtëpia e saj (FOTO LAJM) Përveç se një nga këngëtaret më të pëlqyera të vendit tonë, Gjyste Vulaj është dhe një nga personazhet më aktivë në rrje
"Edhe unë dua fëmijë", Ledri Vula shpreh dëshirën për tu bërë baba (FOTO LAJM) Para pak javësh, Ledri ka shprehur dëshirën për t’u bërë baba se kërkon të dijë se si është ndjenja e të qenurit prind.
Për ditëlindjen e 33-të Ledri Vula surprizon bukur fansat (FOTO LAJM) Ledri Vula festoi ditën e djeshme ditëlindjen e tij të 33-të. Reperi është nga personazhet publik më të dashur për publi
Ledri Vula feston ditëlindjen, sa vjeç mbushi këngëtari (FOTO LAJM) Reperi më i dashur, veçanërisht për vajzat feston ditëlindjen ditën e sotme. E kemi fjalën për Ledrin i cili njihet s
Ledri Vula sapo publikoi hitin e paralajmëruar (VIDEO) Ledri Vula është nga reperët shqiptar që qëndron gjinjë "IN". Me këngët që publikon reperi pritet me krah të hapur nga