999 rezultate për

vula

Dasmë pas karantinës, prindërit e Ledrit zbulojnë planet për reperin dhe Sarën (VIDEO) Xheraldina dhe Agron Vula, prindërit e këngëtarit Ledri Vula ishin të ftuar te “Rudina” në Tv Klan. Çifti treguan për
Edhe pse larg njëri-tjetrit, Ledri Vula sapo postoi foton më të bukur me Sarën (FOTO LAJM) Mesa duket këto ditë karantine, Ledri Vula dhe e dashura e tij Sara Hoxha nuk po i kalojnë bashkë dhe kjo ka bërë që ata
Edhe pse në karantinë, Ledri Vula i bën ditëlindjen më speciale gjyshes (VIDEO) Kjo e mërkurë simbolizon një ngjarje të veçantë në familjen e reperit shumë të dashur për publikun, Ledri Vulës. Gjyshja
Prodhuan 100 valvula për respiratorë, dy laborantët e QSUT japin shpresë Jo vetëm shkencëtarët jashtë, edhe në Shqipëri të gjihë po përpiqen të japin kontributin e tyre në përballjen me pandemi
Sara Hoxha zbulon eksperiencën e "çmendur", por të gjithëve u mbetën sytë te foto me Ledrin (FOTO LAJM) Këtë muaj, Ledri Vula zgjodhi ta nisë ndryshe. Ai pranoi për herë të parë publikisht historinë e shumëpërfolur të das
Më në fund, Ledri Vula konfirmon lidhjen e shumpërfolur me Sarën (FOTO LAJM) Një nga reperët më të suksesshëm në vend, Ledri Vula, është përfolur gjatë për jetën e tij private. Prej kohësh flitej p
Të gjithë të mbyllur në shtëpi, Ledri Vula u bën surprizën e madhe (FOTO LAJM) Ledri Vula ka menduar për të na argëtuar më së miri tani që jemi mbyllur thuajse të gjithë brenda mureve të shtëpisë, ng
"Do ketë të tjera surpriza", Ledri Vula ka disa fjalë për ndjekësit pas publikimit të këngës së fundit (FOTO LAJM) Reperi mjaft i dashur nga publiku Ledri Vula mbrëmjen e djeshme ka publikuar projektin e parë me videoklip 360 shkallë.
Për herë të parë në Shqipëri, Ledri Vula publikon videoklipin 360° (VIDEO) Vetëm pak minuata më parë, siç kishte paralajmëruar Ledri publiokoi projektin e veçantë, "Piano Rap". E veçanta e kë
Mezi po e prisni, Ledri Vula zbulon datën e publikimit të videoklipit (FOTO LAJM) Ishte ndër më aktivët në Instagram, kur krejt papritur Ledri Vula fshiu çdo postim nga llogaria e tij. Fansat e parashik
Ledri Vula fshin edhe foton e fundit në Instagram, për këtë shprehje të fuqishme (VIDEO) Këtë vit të ri, reperi Ledri Vula i shqetësoi fansat pasi vendosi të fshijë të gjitha fotot dhe videot e publikuara përg
Në turne me Kidën dhe Elvanën, por me cilën e ka gati bashkëpunimin Ledri Vula? (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale po qarkullon një informacion në lidhje me një bashkëpunim të fundit të reperit Ledri Vula. Ky i fu
Beqari i fundit i shoqërisë! Ledri Vula sapo foli për dasmën e tij (FOTO LAJM) Ledri Vula është zyrtarisht biznesmen! Ai ka hapur një restorant të tijin në Prishtinë, ku ka bërë dhe një inaugurim
Ledri Vula zbulon publikisht biznesin: Ka ardhur koha të sfidoj veten (FOTO LAJM) Një nga reperët më të dashur shqiptar, Ledri Vula duket se shumë shpejt do të sjellë biznesin e tij privat. Këtë e ka bë
Rama: Shtëpitë do t'i kemi me dy vula, edhe nga tanët edhe nga ndërkombëtarët Kryeministri Edi Rama është në Durrës ku po takon qytetarë dhe po inspekton punën që po bëhet në këto momente atje. R
"Nuk jeni vetëm", Ledri Vula ofron shtëpinë e tij për të prekurit nga tërmeti (FOTO LAJM) Nëpërmjet një postimi në Instagram, Ledri Vula ka njoftuar se ofron ndihmë për banorët e prekur nga tërmetet. Reperi
Nuk e kemi ditur, Ledri Vula vuan nga kjo sëmundje e rrallë? (FOTO LAJM) Ledri Vula është një ndër emrat më të njohur të muzikës dhe ndër artistët më të suksesshëm të momentit. Ai numëron pl
Ledri Vula nuk është me në menaxhim të Faton Shoshit Ledri Vula ka shkëputur bashkëpunimin me menaxherin Faton Shoshi, teksa tani reperi ka vendosur që të vazhdojë rrugën si
E gjitha me të zëza e me shqiponjë, Gjyste Vulaj nuk njeh moshë! Gjyste Vulaj vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më seksi në trevat shqiptare pavarësisht viteve që kalojnë. Së fund
Patriote si Gjyste Vulaj, provokon me kërcimin sensual (VIDEO) Këngëtarja Gjyste Vulaj me fizikun e saj perfekt ja del gjithmonë të jetë në qendër të vëmendjes. Linjat e saj perfek