999 rezultate për

vuante

Zbuloi se vuante nga sëmundja e rëndë, nusja e braktis bashkë me fëmijën e porsalindur Një çift të moshuarish kanë treguar historinë e djalit të tyre, i cili para disa vitesh është diagnostikuar me një sëmun
Kryemadhi: Mamaja ime do të kishte vdekur në Maj, e shpëtoi mjeku i familjes Në emisionin "Tempora" në Rtv Ora, Monika Kryemadhi zbuloi se ëma kishte probleme shëndetësore dhe mendonte se vuante ng
U infektua me COVID-19, ndërron jetë Koço Devole Ka ndërruar jetë në moshën 77-vjeçare, aktori i humorit, Koço Devole. Artisti gjendej prej disa ditësh i shtruar në s
Po kurohej në shtëpi, 21 vjeçari që humbi betejën me COVID-19 vuante nga kjo sëmundje 21 vjeçari, Ledian Ceka banues në lagjen “Skënderbe” në Elbasan, i cili mbrëmjen e djeshme humbi jetën nga COVID-19 po
Mjekët nuk ia zbuluan dot sëmundjen, 18-vjeçare studion për mjekësi dhe kuron veten Israa Al-Tayeh, një vajzë jordaneze 18-vjeçare, vuante nga dhimbje të forta të kyçeve dhe humbje të vazhdueshme të vetëd
60-vjeçarja në Tiranë hidhet nga kati i pestë Një 60-vjeçare i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku ajo banonte. Sipas policisë, ngja
E rëndë në Vlorë, gruaja gjen vdekjen pasi u hodh nga kati i pestë Një grua në vlorë i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga kati i pestë i pallatit ku banonte. Sipas policisë, viktima
27 vjeçari me COVID-19 humbi jetën, mjeku bën dedikimin prekës Ditën e sotme një 27 vjeçar humbi jetën në Infektiv. ai ishte i infektuar, por ndërkohë vuante edhe nga talasemia.
E RËNDË/ Humb jetën në Infektiv 27 vjeçari Një 27-vjeçar ka gjetur vdekjen ditën e sotme në spitalin Infektiv. I riu nga Kavaja ishte konfirmuar pozitiv me Cov
Shkoi në spital pas problemeve me zemrën, si u vu në pranga Kajmaku Detaje të reja lidhur me arrestimin e ish-kreut te Bashkise se Vores, Agim Kajmaku, qe ndodhet tashme ne pranga pas 8 mu
Rëndohet gjendja, dy viktima në 24 orë Situata në spitalin Infektiv është rënduar. Dy pacientë kanë humbur jetën nga kornavirusi gjatë 24 orëve të fundit.
Vdekja e të moshuarës te Santoriumi, minstria sqaron situatën Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se 82 vjeçarja që ndërroi jetë te Sanatoriumi vuante nga disa sëmundje, por pas vd
Bie nga kati i shtatë, humb jetën 47 vjeçari në Durrës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Durrës, ku një 47 vjeçar ka humbur jetën, pasi është rrëzuar nga kat
Bie nga lartësia, 21 vjeçari humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak para mesnatës, ku një 21 vjeçar ka rënë nga banesa e si pasojë ka humbur jetën. D
Covid-19 në Maqedoninë e Veriut: 2 viktima dhe 46 raste të reja brenda 24 orëve Ka shkuar në 13 numri i viktimave nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut. 2 pacientë kanë humbur jetën brenda një dite.
Dy persona humbën sot jetën nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut Ministria e Shëndetësisë njofton se në Klinikën për sëmundje infektive kanë ndërruar jetë dy pacientë. Njëri pacient
Skandali që "fundos" policinë, i paraburgosuri që vrau veten vuante nga skizofrenia Emisioni “Stop” në Tv Klan ka trajtuar mbrëmjen e sotme rastin e Bilbil Hasanit, i cili u vetëvar në burg në dhjetor 201
71 vjeçari humbi jetën nga koronavirusi, nga çfarë sëmundjeje vuante tjetër Viktima e tretë u shënua sot në vend nga koronavirusi. Ai ka qenë një 71 vjeçar nga Kuçova i cili ka humbur jetën gja
Ministria e Shëndetësisë konfirmon viktimën e parë nga koronavirusi në Shqipëri Ka humbur jetën gruaja e cila ishte rasti i parë i infektuar me koronavirus në qytetin bregdetar të Durrësit, konfirmuar
Bilbil Hasani u vetëvar në qeli, vëllai: Vuante nga probleme mendore, Bilbil Hasani, 43 vjeçari që u vetëvar në burgun 313 është ndaluar në 8 dhjetor, pasi është akuzuar se ka vjedhur një po