999 rezultate për

vuan

Kritikoi shalët jashtë të Ildës, Digitalb sulmon Mustafa Nanon Platforma televizive “Digitalb” i është përgjigjur zyrtarisht analistit Mustafa Nano pas kritikave publike të tij ndaj v
Debati mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit, reagon DigitAlb Sa i takon debatit mes Mustafa Nanos dhe Ilda Bejlerit rreth veshjes në ekran ka reaguar së fundmi edhe DigitAlb. Deklar
Nusja e familjes Hoxha bën gjetjen perfekte, nuk do vuani më (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Rezarta Shkurta shquhet si një nga VIP-at më aktivë në rrjete sociale. Këtë herë ajo ka treguar
Përmes duarve tuaja mund të zbuloni nëse vuani nga ndonjë sëmundje Ndryshime të llojllojshme në shuplakat dhe gishtat tanë mund të tregojnë problemet në pjesët e tjera të trupit, prandaj
Nga çfarë sëmundje vuan Rama? Mjeku kinez i nxjerr sekretin Kryeministri Edi Rama është përfolur gjatë për vizitat e tij në spitale, gjë e cila është përdorur nga opozita si "armë"
Lojtari i kërkon 1 javë leje ekipit, arsyeja meriton respekt maksimal Futbollistët me gjestet e tyre të bamirësisë apo nismave për të ndihmuar njerëzit në nevojë kënaqin jo vetëm tifozët e e
Rama tregon për herë të parë sëmundjen nga e cila vuan: E kam të trashëguar Rama i ftuar në Neës24, komentoi edhe akuzën se e ka takuar Tahirin në spital. Ai e hodhi poshtë këtë teori dhe u shp
Vuante nga depresioni, aktorja vetëvaret në shtëpi Aktorja e njohur në Indi Moumita Saha i ka dhënë fund jetës duke u varur me anë të një shalli në apartamentin e saj në K
Pioli: Skuadra ime vuan dhe qan për Astorin Të dielën e kaluar, kapiteni i Fiorentinës, Davide Astori do të gjendej i pajetë në dhomën e tij të hotelit, lajm që tro
Fifi rrëfen për sëmundjen nga e cila vuan Këngëtarja Fifi ka arritur të kthehet në një personazh shumë të dashur për publikun shqiptar. Por në një intervistë p
Zbulohet sëmundja nga e cila vuante 16-vjeçarja që u hodh nga kati i 3-të Ditën e djeshme një vajzë 16-vjeçare u hodh nga kati i tretë i pallatit ku banonte. Ditën e sotme policia bën me dije
Shikoni duart tuaja: Do t’ju zbulojnë nëse vuani nga ndonjë sëmundje! Ndryshime të llojllojshme në shuplakat dhe gishtat tanë mund të tregojnë problemet në pjesët e tjera të trupit, prandaj
Mësoni historinë e trishtë të këtij fëmije dhe lidhjen e tij me Messin Leo Messi është i miri me atë që bën brenda dhe jashtë fushës. Ka qenë vetë argjentinasi që ka zbuluar se një futbollist
Nëse djersini natën, urgjent tek doktori. Vuani nga kjo sëmundje e rëndë Djersitja mund të jetë shenjë e temperaturave të larta po në të njëjtën kohë edhe shenjë që jeni duke vuajtur nga disbal
Flet babai i 10-vjeçarit në Tepelenë: Mjekët nuk kanë faj Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tepelenë gjatë natës, ku një fëmijë është dërguar i vdekur në spitalin e qytetit.
Neymar nuk po vuan nga dëmtimi, ai do pushojë në këtë super vilë (FOTO LAJM) Neymar do të nënshtrohet një operacioni dhe do të mungojë në fushat e blerta rreth 2 muaj. Ai do të relaksphet pasi t
Vuante nga tumori, burrit me "dy koka" i shpëtohet mrekullisht jeta (FOTO LAJM) Santlal Pal nga India vuante nga një tumor i cili preku pjesën e prapme të kokës së tij. Mjekët në Indi thonë se tumo
Paraja nuk është gjithçka, Lori Hoxha tregon se vuan nga sëmundja shqetësuese Të gjithë jemi dakord për dicka: Njerëzit në përgjithësi janë paragjykues. Kështu ndoshta të gjithë mendojnë se Lori
Jeni të fiksuar me pastërtinë? Kujdes, mund të vuani nga një çrregullim psikologjik Ato që nuk lodhen kur vjen puna tek pastrimin, madje nuk relaksohen dot nëse nuk ndjenë erë detergjentesh në shtëpi pava
Të famshëm që provuan se thjeshtësia është "fuqi"! (FOTO LAJM) Shpesh duket se të famshëm nuk e kuptojnë jetën e një personi të zakonshëm. Megjithatë, ka nga ata që, përkundër mun