999 rezultate për

vrojtuesit

23 vjeçarja rrezikon të mbytet bashkë me të fejuarin dhe vëllanë në plazhin e Velipojës Si pasojë e motit të keq, vrojtuesit e plazheve kanë pasur një ditë të vështirë pune. Kështu, në plazhin e Velipojës,
Ulërima dhe të qara, si u shpëtuan nga mbytja tre të miturit në Divjakë (VIDEO) Ditën e djeshme, më 26 korrik 2020 në Plazhin e Divjakës, Vrojtuesit e Plazhit në bashke&#
Punëtori i ndërtimin bie nga lartësia, dërgohet me urgjencë në spital Një punëtor i një kompanie ndërtimi, është rrëzuar derisa ishte duke punuar në ndërtimin e një çerdheje në rrugën “Afrim
Velipojë, pushuesja humb ndjenjat në det, ndërhyjnë vrojtuesit e plazhit Vrojtuesit në plazhin e Velipojës në mesditë i kanë shpëtuar jetën një pushuese 40-vjeçare nga Gjakova. Mësohet se tu
Po mbyten nga 2-3 çdo ditë, KLSH zbulon skandalin në plazhe Rekomandimet e Kontrollit të Lartë të Shtetit për sigurinë në plazhe nuk janë marrë parasysh nga institucionet kompetent