999 rezultate për

vriste

Si u transportua me makinë policie mina që do vriste biznesmenin Lamaj Mina e telekomanduar që u përdor nga bandat në vrasjen e Vajdin Lamajt, është transportuar me një “Mitsubishi Pajero” po
Si u shmang tragjedia, kapet i riu që tentoi të vriste me armë zjarri 37-vjeçarin Një konflikt në një lokal në fshatin Vrakë, të Shkodrës, mund të kishte përfunduar me pasoja të rënda, por telefonata në
Presidenti i UEFA-s akuzon mediat italiane: Ju e keni shpikur konceptin Super League, do ta vriste futbollin Gjatë fjalimit të tij në SportLab, një maratonë dixhitale e organizuar nga Corriere dello Sport dhe Tuttosport, presiden
Shevchenko e thotë troç: Super Liga e Europës do ta vriste futbollin Legjenda e Milanit, Andriy Shevchenko ka thënë se Super Liga e Europës do ta vriste futbollin. Shevchenko, i cili ka
Aktori flet për vdekjen e të atit: Askush s’mund ta vriste, përveç nënës Aktori Matthew McConaughey po përgatitet së fundmi për librin e tij me kujtime, “Greenlight”, i cili do të publikohet të
"Para se Danieli t'i vriste Vilsoni dhe Klementi e rrahën", detaje nga dita e krimit në Malësinë e Madhe Tashmë kur kanë kaluar 10 ditë nga vrasja e të rinjve Vilson Çutaj dhe Klement Pepaj në Malësinë e Madhe, detaje të reja
DETAJET/ Njërit plumb në ballë e tjetrit dy në bark, vëllai i sugjeroi autorit të vriste edhe veten Janë zbardhur të dhëna tronditëse nga vrasja e dyfishtë në Malësi të Madhe ku sot u gjet trupat e dy të rinjve, Vislon C
Tentoi të vriste një person, policia arreston 25-vjeçarin Policia e Elbasanit ka arrestuar një 25-vjeçar, i cili akuzohet për plagosje. Bëhet fjalë për shtetasin R.G. banues në E
Kërcënoi se do vriste veten në shtëpinë së vjehrrit, dorëzohet Elton Meta Pas më shumë se 5 orë në panik, ka arritur të mbyllet pa pasoja një pengmarrje me armë që nisi pak para mesnatës në fsha
Tentoi të vriste me thikë të moshuarin, 55 vjeçari përfundon pas hekurave Policia e Gjirokastrës ka arrestuar një 55 vjeçar pasi goditi dhe tentoi të vriste me thikë një të moshuar. Sipas pol
"Dua të ndahemi", si gruaja e këngëtarit të famshëm u përpoq të vriste veten në muajin e mjaltit Gruaja e ish-Sir Elton John, Renate Blauel, u përpoq të vriste veten gjatë muajit të mjaltit të çiftit në 1984, sipas do
44 vjeçari në Pogradec tentoi të vriste vajzën se i gjeti një mesazh, gjyshja e mbrojti Një ngjarje shumë e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Pogradec. Një 44 vjeccar i preu kokën nënës së tij të mosh
"U hodh vetë", lihet në burg 47 vjeçari që tentoi të vriste ish-bashkëshorten Gjykata e Fierit ka vendosur masën “Arrest me Burg ” për 47 vjeçarin Saimir Rrapollari i cili pasditen e 25 korrikut keq
Fatmir Haklaj ishte betuar se do vriste Azem Hajdarin, reagon Zyflie Haklaj (FOTO LAJM) "Deri tani kemi vrarë 9 vetë, kemi për të vrarë edhe 9 të tjerë, në mes të tyre edhe Azem Hajdarin..." Pas qarkullimi
Tentoi të vriste një person, arrestohet 40 vjeçari Wshtë kapur një person i cili akuzohet se tentoi të vriste me armë zjarri dikë në Lezhë. Policia e Lezhës njoftoi sot
I theu xhamin e makinës dhe kërcënonte se do ta vriste, shmanget tragjedia në Mirditë Policia ka parandaluar një ngjarje të rëndë në Mirditë. Policia njofton se një shtetas i kishte thyer xhamin e makinës n
Donte ta vristë disa muaj më parë, e reja puth të dashurin në sallën e gjyqit Gushtin e shkuar, një 28-vjeçar në Brazil tentoi të vriste me armë të dashurën e tij, ndërkohë që kjo e fundit zgjodhi t
Parandalohet ngjarja e rëndë në Lezhë, 54 vjeçari kërcënonte me jetë gruan Policia ka vënë në pranga një 54 vjeçar i cili kërcënoi gruan se do e vriste me armë zjarri. B.L.,54 vjeç banues në D
Tentoi të vriste me snajper brenda burgut, kush është Ergys Kolaveri që u lirua sot? Ergys Kolaveri i njohur ndryshe si snajperisti, është liruar ditën e sotme nga burgu. Ai ishte i dënuar me 20 vite bu
15 i dënuar në Shqipëri se tentoi të vriste hasmin, në Angli pronar lavazhi Në Shqipëri i dënuar me 15 vite burg e në Angli pronar i një lavazhi. Kjo është historia e shqiptarit Riza Vatoci,