999 rezultate për

vrisja

Berisha tha se ishte gati ta vriste, Rama e quan të marrë Bëri bujë deklarata e ish-kryeministrit Berisha se në 21 janar ishte i gatshëm të vriste edhe Ramën. Për këtë i ftuar
Rrëfimi i trishtë i Ritës: Doja të vrisja veten (VIDEO) Aktorja e humorit Rita Lati ka qënë e ftuar në emisionin "Why Not", i cili është emisioni i vajzës së saj Rozës. Rita ka
Çudit Berisha: Isha bërë gati të vrisja Ramën me snajper në 21 Janar Ish-kryeministri Berisha ishte i ftuar në emisionin "Real Story" të Sokol Ballës mbrëmë duke iu pergjigjur ndër të tjera
Berisha: Do i vrisja vetë protestuesit e 21 janarit nëse do hynin brenda Ish kryeministri Sali Berisha, i ftuar sot në emisionin Real Story, i është përgjigjur disa pyetjeve shumë me spec. N
Ajsi e revoltuar për abuzimin: Duhet të vrisja veten që t’më besonit?! Ajsi Xhaxhaj, një showgirl, e rritur në skenë dhe që bëri bujë me deklaratën se u abuzua nga Leonard Bombaj, dëshiron ta
Flet atentatori që i vendosi bombën autobusit të Dortmundit: Nuk doja të vrisja askënd Një pranim faji, por jo plotësisht. Më 11 prrillin e kaluar, Sergej W. ka vënë në zbatim atentatin me bombë kundër autob
Vrau kolegun me dy plumba pas qafe, zbardhet dëshmia e policit Policia ka zbardhur dëshminë e policit që vrau pas një konflikti kolegun e tij me dy plumba pas qafe. Kjo ngjarja ka
Adebayor: Kam menduar shpesh të vrisja veten Ish-sulmuesi i Arsenalit, Manchester Cityt dhe Totenhemit Emanuel Adebayor ka rrëfyer së fundmi për revistën franceze, "
“Ose do vrisja ish-gruan ose veten”, rrëfehet 35-vjecari që donte të hidhej nga vinçi Një krim brenda familjes është parandaluar gjatë pasdites së kësaj të hëne. 35 – vjeçari Saimir Zalli, nga Lezha, për
"Mu duk sikur bota nuk ishte e imja dhe doja të vrisja veten", rrëfimi tronditës i gruas Depresioni është konsideruar si ‘Sëmundja e shekullit’ dhe shpesh personat që vuajnë nga ky çrregullim shpesh kalojnë në
Vrau nipin me thikë, xhaxhai vrasës: Nuk doja ta vrisja Pas krimit të rëndë në Shkodër ku një burrë ka masakruar me thikë nipin duke e lënë të vdekur, mësohet se xhaxhai është
Balloteli: Do të duhej t'i vrisja Ronaldon dhe Messin... I pyetur nëse do të ishte një fitues i Topit të Artë, Mario Balloteri bëri një shaka me gazetarët duke thënë se për të a
Shtypi turmën në New York, trondit autori: Doja të vrisja njerëzit (FOTO & VIDEO) Nju Jorku u trondit mbrëmë pasi një person ka shtypur me makinë turmën e njerëzve në sheshin e njohur "Times Square", du
Musa tregon periudhën e vështirë: "Mendova të vrisja veten para se të hyja në BB" Një prej banorëve të Big Brohter ka rrëfyer një të vërtetë të hidhur ng ajeta e tij. Musa i rrëfen Donës për një moment
Trondit 17-vjeçari amerikan: Doja të vrisja Papa Françeskun Një 17-vjeçar amerikan nga Nju Xhersi, ka pranuar se ka organizuar një komplot për të vrarë Papa Françeskun gjatë udhëti
“Si më propozoi ISIS-i të vrisja vajzën time 4-vjeçare” (FOTO LAJM) “Dua mamin”, mërmërin Hawra ndërsa përkundet në krahët e gjyshes së saj, Aliya në Erbil, Irak. Buzët e vogëlushes 4 vjeç
Sulmuesi i Stambollit kërkon të dënohet me vdekje: Doja të vrisja të krishterë Militanti i ISIS-it, Abdulkadir Masharipov, i cili vrau 39 persona mbrëmjen e ndërrimit të viteve në zemër të Stambollit
Masakroi 18-vjeçaren 3 muaj shtatzënë, flet Shaban Norja: Mu lut që ta vrisja (VIDEO) Katër vite nga vrasja makabre në Durrës e 18-vjeçares Aishe Vata, e cila ishte dhe në muajin e 3 të shtatzënisë, autori
Terroristi 17-vjeçar i ISIS: Do vrisja fëmijët me akullore të helmuar (FOTO LAJM) Policia e Gjermanisë ka zbuluar se një terrorist i ISIS-it, një djalosh 17-vjeçar, kishte planifikuar të vriste fëmijët
Shokon Jorgo Zani: Më kërkoi që ta vrisja dhe e bëra 30-vjeçari që kreu vrasjen më makabre të viteve të fundit, atë të të miturit në fshatin Palasë, Jorgos Zani, tashmë nuk