999 rezultate për

vrij

Formacionet zyrtare, Real Madrid-Inter Reali dhe Interi do të luajnë ndeshjen e 3 të fazës së grupeve në Champions League. Të dyja skuadrave ju nevojitet fi
Dy shqiptarët pjesë e formacionit të javës në Serinë A (FOTO LAJM) Dy shqiptarë në formacionin më të mirë të javës së Serinë A, të publikuar nga DAZN, shërbimi gjithëpërfshirës i transmet
Reshtimi përkrah Skriniar dhe De Vrij rrit interesin për yllin e Interit, Guardiola në "pole position" Alessandro Bastoni po i bind të gjithë te Interi dhe pas disa javësh në pankinë, tani ka ndërruar vendet me një emër të
Nuk ndalet Interi, dyfishon rezultatin (VIDEO) Interi ka arritur të shënojë edhe golin e dytë përballë Torinos. Pas golit të Lautaros, është qendërmbrojtësi De Vrij
Probleme në mbrojtje, Barcelona hedh sytë nga Seria A Samuel Umtiti është dëmtuar sërish në gjurin e majtë dhe do të pushojë për një periudhë që ende nuk dihet. Kështu që
Lotito: De Vrij na la jashtë Championsit, ky është sezoni i detyrimeve Humbja e Lazios në ndeshjen e fundit të kampionatit në maj të 2018-ës ndaj Interit, u kushtoi bardheklaltërve vendin e k
Rikthehen Martinez dhe De Vrij, Brozovic ny dyshim për dy ndeshjet e rradhës Lautaro Martinez dhe Stefan de Vrij do të kthehen për Interin, por Marcelo Brozovic thuhet se është në dyshim për ndeshj
De Vrij: Sot duhet të ruanim avantazhin, ndërsa të enjten na duhej të përmbysnim disavantazhin Pas vërshëllimës së trefishtë, Stefan de Vrij nuk ka përmbajtur entuziazmin e tij për fitoren e rëndësishme me rezultati
Ashtu si në pjesën e parë, Interi shënon golin e dytë (VIDEO) Nesë goli i parë erdhi vetëm 4 minuta sapo kishte filluar pjesa e parë e njëjta gjë ndiodh edhe në pjesën e dytë vetëm 4
Frankfurt befason Interin (VIDEO) Gjermanët e Frankfurt ka arritur të kalojnë në avantazh shumë shpejt në Guissepe Meazza. Jovic dëshmon edhe njëher ps
Doina Turcanu, njihuni me të dashurën sek*i të De Vrij (FOTO LAJM) E lindur në Rumani Doina është 27 vjeç. Ajo ishte "Miss Trionfale" në vitin 2010. Doina është e dashura e De Vrij. Ata t
Shtylla shpëton për mrekulli Milanin Interi dhe Milani po zhvillojnë "Derby della Madonninan" në stadiumin Giuseppe Meazza. Mbrojtësi holandez, Stefan de
Formacioni i mundshëm i Interit përballë PSV Skuadra e Interit do të luajë do të luajë sonte në mbrëmje ndeshjen e dytë të vlefshme për grupin B në Uefa Champions Le
De Vrij: Kjo gjë nuk ka shumë rëndësi për mua Mbrojtësi i Inter-it Stefan de Vrij pranon se lojtarët e Inter duhet të bëjnë më shumë se ç’kanë bërë në dy ndeshjet e f
Inter-Torino, ja notat e lojtarëve Interi nuk ka marrë më shumë se një barazim 2-2 kundër Torinos në shtëpi. Tek zikaltërit më i miri në këtë takim ka q
Igli Tare pikëton mbrojtësin e Bayernit si zëvendësues i De Vrij Lazio mbeti jashtë Champions Leagues për sezonin e ardhshëm, por drejtuesit kanë nisur nga puna për të krijuar një ekip
De Vrij nuk do luante kundër Inter-it por u detyrua nga stafi Sipas gazetës italiane "Leggo", Stefan de Vrij nuk ka pasur dëshirë që të aktivizohet në takimin e fundit kundër skuadrë
Këngëtari i njohur: Strakosha është portieri më skarco në Itali Këngëtari Italian, Tomazo Paradiso, i cili njihet si tifoz i zjarrtë i Lazios, ka sulmuar portierin shqiptar Thomas Stra
Icardi flet pas fitores me Lazion, ja çfarë thotë për penalltinë që shkaktoi De Vrij Mauro Icardi foli për “Premium Sport” pas fitores ndaj Lazios, dhe preku edhe çështjen e të ardhmes. “Lazio është një
Ausilio replikon me Taren për transferimin e De Vrij Drejtori Sportiv i Interit ka replikuar me Igli Taren në lidhje me transferimin e mbrojtësit holandez De Vrij, te skuadr