999 rezultate për

vret

Sherr me fqinjen, 41-vjeçarja i hyn në shtëpi dhe e vret me lopatë (FOTO LAJM) 41-vjeçarja Debby Foxwell, vrau fqinjën e saj Louise Lotz 64 vjeçe, pasi i hyri në shtëpi. Krimi i rëndë ndodhi verën
Stresi në punë po "vret" shqiptarët, 51.5 % e punonjesve shfaqin probleme Stresi i lidhur me punën ka një prevalencë të lartë tek punonjësit në Shqipëri. Ky është konkluzioni i një studimi të fu
Tragjike: Ish-sportisti vret gruan dhe tre fëmijët e tij duke i vënë flakën makinës dhe më pas bën vetëvrasje Një ngjarje tragjike ka ndodhur në Australi. Ish-lojtari i ragbit, Rowan Baxter ka mbutyr familjen e tij, pasi i kish
Cikloni më i fuqishëm në Atlantik vret dy persona, sa e prekur është Shqipëria? Stuhia e fuqishme, e quajtur "Dennis" ka goditur Britaninë këtë fundjavë duke marrë jetën e dy personave. Cikloni ësh
Babai me kancer vret djalin 13 vjeç për arsyen e rëndë Një baba ka vrarë djalin e tij vetëm 13 vjeç duke e goditur për vdekje me thikë. Protagonisti i krimit të ndodhur më
"Ajri i ndotur po na vret fëmijët", paralajmërohen protesta në Shkup Lëvizja për ajër të pastër paralajmëron bllokada për shkak të ndotjes së ajrit për ditën e mërkurë në orën 12:05 para ce
I riu shqiptar vret veten në burgun francez, lë letër lamtumire Një djalë të ri shqiptar në Francë u gjet i vdekur në dhomat e izolimit të burgut. Ngjarja ka ndodhur të mërkurën më
E rëndë në familjen shqiptare, burri vret gruan dhe më pas tenton t’i japë fund jetës Një tjetër grua shqiptare është vrarë nga bashkëshorti. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Itali, ku 43-vjeçarja jetonte b
E FRIKSHME/ Momenti kur kobra vret zbutësin e gjarpërinjve (VIDEO) Një zbutës gjarpërinjsh nga Indonezia e pësoi keq nga një gjarpër kobra, me të cilin po luante përpara fshatarëve. Norja
Si koronavirusi po vret çdo ditë, publikohet filmi i parë i një djaloshi të infektuar (VIDEO) Koronavirusi i rrezikshëm në Kinë, i cili po përhapet edhe në shtete të tjera, ka shënuar deri tani 106 humbje jetësh dh
"Ku po shkon vëlla?", kreu i PD-së bën postimin prekës për humbjen e Ardian Vretos Një aksident i mori jetën vëllait të kreut të PD-së së Durrësit, Bujar Vreto mbrëmjen e djeshme. Ky i fundit ka ndar
Humbi vëllain në aksidentin tragjik, kryetari i PD bën postimin prekës (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ndodhi pasditën be sotme në Përrenjas, ku humbi jetën një shtetas. Viktima, Ardian Vreto, punonj
Nxënësi 11-vjeçar qëllon për vdekje mësuesen dhe vret veten Meksika u trondit nga një ngjarje e rëndë në një shkollë private. Një nxënës 11-vjeçar ishte i pajisur me armë dhe që
Tragjike në Paskuqan, 33 vjeçari vret kunatën në sy të vajzës Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një familje në Paskuqan, ku pas një konflikti kunati ka qëlluar për vdekje kunatën e t
SHBA vret gjeneralin e lartë iranian në një sulm ajror Komandanti ushtarak më i fuqishëm i Iranit, gjeneral Qasem Soleimani, është vrarë nga një sulm ajror i SHBA në Irak.
TRAGJEDI/ Babai shqiptar vret vajzën dhe dhëndrin në prag të Vitit të Ri Një tragjedi ka ndodhur paraditen e 31 dhjetorit në Australi. Një çifti ri shqiptarësh janë qëlluar për vdekje nga babai
Bes Kallaku nuk e lë me aq, i përgjigjet publikisht Encës dhe Ermalit: Kjo më vret (FOTO LAJM) Çdo konflikt mes Bes kallakut dhe Ermal Mamaqit ishte thjeshtë një hipotezë, deri pak ditë më parë. I ftuar në "Shiko
Vret veten aktori i famshëm duke lënë pas një shënim për djalin 3-vjeçar (FOTO LAJM) Një aktor 37-vjeçar nga Bollywood-i është ndarë nga jeta mbrëmjen e djeshme. Kushal Punjabi, 37 vjeç, vrau veten në a
Tronditëse: Pronari grek abuzoi me të bijën 13 vjeçare, babai vret dashnorin e gruas Një dëshmi tronditëse vjen nga emisioni "Pa Gjurmë", ku në qendër është një familje shqiptare. Pronari grek ku ata p
Ish-spikeri i lajmeve tregon si e moshuara e ngatërroi për trafikant Sot ai mban postimin e sekretarit të "Federatës së Aerodinamikës", por vitë më parë Artion Vreto u bë i njohur për publi