999 rezultate për

vrava

"E vrava me automatik", Roland Milo pranon vrasjen e shokut të tij Pas disa ditësh kërkime, Policia e Shtetit ka mundur të gjejë Sokol Ramën të pajetë në një greminë në zonen e Malëshovë
Vrava gruan, të vras edhe ty! Dëshmon shoferi që largoi nga vendi i krimit Fadil Kasemin Është zhvilluar sot në Gjykatën e Krimeve të Rënda seancën e radhës gjyqësore për Fadil Kasemin. Ky i fundit vrau bashkë
Rrëfehet vajza: Përse vrava babin, mamin dhe motrën (FOTO LAJM) Pasi ka pranuar se ishte ajo autorja e vrasjes së trefishtë në Dibër, hetuesit italianë kanë kërkuar shkaqet që çuan Ble
Rrëfimi shokues i ish-agjentit të CIA-s: Bob Marley-n e vrava unë Një ish agjen i CIA-s pretendon se ka vrarë legjendën e muzikës, Bob Marley. Bill Oxley thotë se Marley nuk vdiq si p
"E vrava para se t'më vriste, lihet në burg i riu "E vrava, përpara se të na vriste. Kërkonte paratë por unë nuk i kisha" Gjykata e Krujës ka dhënë sot masën e siguris
Fjalët e fundit të Xhaferit para se të vriste veten: E vrava se me ndau familjen Ndërkohë që kanë kaluar disa ditë nga vrasja e dyfishtë në Tiranë, ngjarja e rëndë ka tronditur thellë qytetarët. "E
Rrëfimi i shqiptarit për krimin: Kisha pirë kokainë, ai më shtyu dhe unë e vrava Rreth 6 muaj pas sulmit brutal të një shqiptari 22-vjeçar në një diskotekë në Henstedt-Ulzburg të Schlesëig-Holsteinit n
Video 72 minuta e nuses: Më ndjekin xhindët pasi vrava vjehrrën Janë zbardhur detaje të reja mbi ngjarjen e rëndë në Kamzë ku nusja e re 21-vjeçare ka vrarë vjehrrën e saj. Ngjarja
Vrau vjehrrën e iu drejtua hoxhës: Allah, më fal që e vrava! (FOTO LAJM) Janë zbardhur detajet e fundit nga krimi makabër në Kamzë ku nusja, vetëm 21-vjeç vrau vjehrrën dhe fshehu krimin për nj
I riu rrëfen si masakroi me thika 16-vjeçarin: E vrava se po me shihte Ditën e djeshme në Durrës pas një sherri me thika në një gjimnaz, mbeti i vdekur një 16-vjeçar. Pak orë pas ngjarjes
Habit Sabri Fejzullahu: Nga frika mos ma merrnin, ia vrava dashurinë Nerës Këngëtari i madh shqiptar, Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Nera, ishin të ftuar sot në emisionin e pasdites “R
Shqiptari u bën zborin italianëve me armë lodër: Gjunjëzohu ose të vrava! Një shqiptar ka terrorizuar një grip të rinjsh teksa makina e tij u vu përballë me makinën me të cilën udhëtonin 4 djem
Oficeri i CIA-s rrëfete nga shtrati i vdekjes: Unë e vrava Bob Marley-n Një oficer 79-vjeçar i CIA-s, Bill Oxley, ka bërë një seri të rrëfimeve mahnitëse që kur u pranua në Spitalin ‘Mercy’ në
Trondit presidenti i Filipineve: Vrava një person sepse më shihte (FOTO LAJM) Presidenti i Filipineve, Rodrigo Duterte, ka thënë se ka goditur një person me vdekje kur ishte adoleshent. "Në moshë
"Vrava gjyshërit", pas ngjarjes 19-vjeçari dorëzohet në polici Një krim i rëndë ndodhi dje në Tiranë ku një i ri vetëm 19-vjeç theri me thikë gjyshen e gjyshin e tij. Ngjarja ka n
Rrëfimi i frikshëm i shqiptarit: Është gruaja ime, e vrava unë Shqiptari 49-vjeçar Kujtim Hasanaj vrau gruan e tij Elena Seprodi 48-vjeç është burgosur në Itali. Hasanaj ishte një pun
Vrau me dy plumba në kokë ish-gruan, 53-vjeçari: S’e shpjegoj dot ç’bëra Kanë kaluar vetëm 4 ditë nga ngjarja e rëndë në Tiranë ku 53-vjeçari Fadil Kasemi ka qëlluar pa mëshirë mbi ish-bashkësh
“Sapo vrava motrën time dhe nuk më intereson”, adoleshentja transmeton live aksidentin (VIDEO) Një adoleshente ka përplasur makinën ndërkohë që ishte live në Instagram. Si pasojë e aksidentit, motra e saj 14 vje
Shqiptarët tmerrojnë italianët: Të vrava po nuk hape kasafortën Fundjavën që lamë pas policia në Livorno të Italisë ka arrestuar tre shqiptarë të cilët kanë tentuar të vjedhin një vilë
Shqiptari terrorizon biznesmenin italian: 500 euro ose të vrava! Ka hyrë furishëm brenda një lokali dhe ka kërcënuar pronarin të cilit i kërkonte 500 euro. Protagonist është një shte