999 rezultate për

vrau

Vrau dy motrat në sy të fëmijëve në Astir, arrestohet autori Përparim Ademi, i cili vrau dy motrat në zonën e Astirit në Tiranë është arrestuar. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mëngje
Vrau të dashurën dhe motrën e saj, kush është autori i ngjarjes së rëndë Një shqiptar i Maqedonisë së Veriut është autori i vrasjes së dyfishtë të ndodhur këtë të enjte në Tiranë ku si pasojë k
Kishin ardhur për festa, del fotoja e dy djemve që i vrau babai Mediat kosovare kanë publikuar foton e dy të rinjve, viktimë e krimit tragjik dje në fshatin Pozhoran të Komunës së Viti
Vrau dy djemtë, gruan e më pas vetën, shkaku i tragjedisë në familjen shqiptare ishte divorci Fetah Zuka dyshohet se rreth orës 18:00 me një armë revole, u ka marrë jetën gruas së tij, Makfiren dhe dy djemve, Arbër
Vrau gruan, dy djemtë e më pas veten: Detajet nga tragjedia në Viti Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë, ku dyshohet se një burrë ka vrarë gruan dh
Vrau dhe copëtoi të dashurën e tij studente, historiani i njohur dënohet me 12 vite burg Një profesor historie, i cili ka pranuar se ka vrarë dhe më pas copëtuar partneren e tij studente, është dënuar me 12 vi
Ngjarja tragjike në Prizren: ​Vëllai i dorasit që vrau babain tregon si ndodhi ngjarja Pas ngjarjes së rëndë në Prizren ku djali vrau me thikë babain e tij ka reaguar djali tjetër i të ndjerit. Agan Halil
Rrezikon të vrasë sërish! Çfarë thuhet në vendimin e gjykatës për 36 vjeçaren që vrau "vjehrrit" Janë zbardhur detaje të reja nga dosja e Elona Kaleshës e cila akuzohet për vrasjen e e bashkëshortëve Shpëtim dhe Teuta
Vrau shokun e ngushtë, shqiptari i shpëton dëbimit nga Britania falë gjykatëses Një vrasës skizofren paranojak i ka shpëtuar dëbimit në Shqipëri pasi një gjykatës vendosi që ai mund të ‘dëmtojë të tje
Hyri me të dashurën e doli me kufomën në valixhe, zbulohet krimi makabër (FOTO LAJM) Kamerat kanë kapur momentin e tmerrshëm, ku shihet vrasësi i Grace Millane teksa nxjerr trupin e saj të pajetë nga motel
Detaje rrëqethëse! Vrau çiftin në gjumë, Elona kërcënonte vajzën me sekretin e "errët" Janë zbuluar detaje rrëqethëse në lidhje me vrasjen makabre të ciftit Pasho nga Vlora, nga e dashura e djalit të tyre.
Vrau shokun e dhomës, shqiptari nuk dëbohet nga Anglia Vrasësi skizofren shqiptar i ka shpëtuar dëbimit nga Anglia për në Shqipëri, kjo pasi sipas një gjykatësi ai mund të dëm
Vrau e copëtoi trupat e çiftit nga Vlora? Detaji që e nxorri zbuluar të fejuarën e djalit Misteri i valixheve me trupat e dhunuar të Shpëtim dhe Teuta Pasho dhe deklaratat e disa qiramarrësve që kujtojnë se e k
Vrau të atin aksidentalisht, psikologia: 7 vjeçari dhe familja duhet të marrin trajtim NNjë ngjarje e rëndë tronditi ditën e djeshme kryeqytetin, ku një djalosh 7-vjeçar qëlloi për vdekje babanë e tij. Ashtu
Kush është 21 vjeçari që vrau Xhulio Prelën Brilant Martinaj, i shpallur tashmë në kërkim ndërkombëtar për vrasjen e efektivit të FNSH-së, Xhulio Prelës, nuk është
Vrau qiradhënësin me kallashnikov, merret vendimi për vrasësin Gjykata e Beratit ka lënë në burg Vangjel Polovinën, autorin e vrasjes së Ajet Gunelit dy ditë më parë. 44-vjeçari ka pr
Vrau shokun teksa dolën për gjueti, zbardhet dëshmia e 18 vjeçarit Detaje të reja zbardhen nga ngjarja e djeshme ku dy të rinj kishin dalë për gjueti në malet e Maqellarës, por vetëm njër
Babai vrau vajzën dhe gruan e i dha fund jetës, flet i afërmi i tyre Një mik i familjes kosovare në Isselburg të Gjermanisë, dy anëtarë të së cilës (gruaja, 46 vjeç, vajza 16-vjeç) u vranë
"Çfarë e vrau Maradonën"?, dokumentari që "zbulon" shkaqet e vdekjes Javët e fundit është shkruar dhe thënë shumë për Diego Armando Maradonën. Vdekja e tij, në moshën 60-vjeçare, tronditi t
Vrau shokun gjatë gjuetisë, zbardhen emrat e autorit dhe viktimës në Dibër Një ngjarje e rëndë është shënuar ditën e sotme në Dibër. Bëhet me dije se Rifat Xheleshi teksa ka qenë për gjueti me sh