999 rezultate për

vrau

Bledar Toçi lë reanimacionin, ku ndodhet i riu që vrau për pasion Krimi i rëndë i ndodhur pak ditë më parë, trondti jo vetëm Kavajën por edhe mbarë opinion publik ku shefi i sigurisë në
Jepet masa e sigurisë për vëllain e Bledar Toçit që vrau Dritan Haxhollin Gjykata e Kavajës la ne burg vellain e Bledar Tocit per shperndarje te lendeve narkotike. 27-vjeçari Bernard Toçi, u
Vrau me armë zjarri 26 vjeçarin shqiptar, dënohet me 9 vite heqje lirie "Unë nuk doja ta vrisja, ai po ma merrte pushkën nga duart e tij" Më 14 dhjetor 2013 në Franzoni një 35-vjeçar italia
Historia e trishtë e nënës që partia i vrau djalin: As varrin mos ia kërko më Agron Tufa GJAKU I TIM BIRI: (sipas rrëfimit të një nëne) – Të kërkon kryetarja e Komitetit të Partisë s
Gjuajti gjakësin me çekiç në kokë derisa e vrau, shqiptari dënohet me 18 vjet burg në Gjermani Ndërsa e mohoi akuzën tërë seancën, i dyshuari për vrasjen me çekiç në Wintersëijk të Deme Lulaj mund të dënohet me 18 v
3 viktima për 1 gardh: Mbyllet dera e shtëpisë në Mat Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak ditë më parë në fshatin Xibër të Klosit, ku vëllai vrau vëllain dhe nipin. Sali D
Vëllai vrau vëllanë dhe nipin për një gjel që ngacmonte pulat Tronditëse është ngjarja e ndodhur pak ditë më parë në Mat, ku humbën jetën 3 pjestarë të një familje. Ama më trondit
Vrau vëllanë dhe nipin për gardhin! Dy familjet frikë nga hakmarrj Dy nga viktimat e masakrës në Xibër të Klosit do të varrosen në Tiranë. Trupat e pajetë janë tërhequr nga motra e viktim
Vëllai vrau komshiun, zbulohet motivi i ngjarjes që i mori jetën të riut në Mirditë Pak orë më parë Mirdita është tronditur nga ekzekutimi i një të riu, vetëm 34-vjeç. Viktima është shtetasi Eri Zefi
DËSHMIA/ U mori jetën një copë tokë: Si vëllai vrau vëllanë e nipin e tij në Mat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Mat. Si pasojë e një sherri për pronën mes dy vëllezërve ka krisur a
Vrau dhe varrosi foshnjën e sapolindur në oborr, prindërit zbulojnë anën e errët të 20-vjeçares Brooke Richardson, 20 vjeç, u akuzua për vrasjen dhe varrimin e foshnjës së saj të porsalindur, të cilën e quajti Annabe
U paguan 300 mijë euro dhe lufta sapo ka filluar: Artan Hoxha tregon kush e vrau Santjagon Vrasja e Santjago Malkos disa javë më parë në Tiranë përmes një atentati mafioz duket të jetë akti i parë i një lufte që
Shumica e "killerave serialë" u përkasin këtyre katër shenjave të horoskopit Nëse jeni të dhënë pas vrasësve serialë dhe çfarë i shtyn të vrasin, ndoshta keni kërkuar edhe çfarë kanë të përbashkët:
Dëshmia "tronditëse" e të riut që vrau shokun me thikë: Do vrisja dhe të tjerë Oficerë të Policisë Gjyqësore Dibër kanë rimarrë në pyetje Fatjon Ketën, të dyshuarin kryesor për vrasjen e 21-vjeçarit
Kam vrarë atë që më vrau nënën: Mësuesi nga Vlora nxjerr emrat e atyre që e duan të vdekur Disa ditë më parë qyteti i Vlorës u trondit nga një shpërthim, pjesë e një tentative për të vrarë në mënyrë mafioze Elju
Prindër të dy fëmijëve: Kush është çifti që vdiq në Librazhd, burri vrau gruan dhe më pas veten Qyteti i Librazhdit është tronditur mbrëmjen e djeshme nga një krim makabër në familje, ku një 53-vjeçar ka masakruar me
Vrau 8 familjarët, gjykata jep vendimin per Ridvanin e "tmerrshëm" Gjykata e Vlorës ka vendosur që Ridvan Zykaj të qendrojë përjetë në burg pas krimit të tmerrshëm që bëri vitin e shkuar
Vrau shokun në Bulqizë, dalin pamjet arrestimit të autorit (VIDEO) Kapet në kohë rekord nga Policia autori i ngjarjes së ndodhur në Bulqizë. Policia e Bulqizës pas rreth 1.30 minuta në nd
Vrau babain me sëpatë, Shahaj: Nuk jam penduar, e meritoi Arjan Shahaj, i cili 3 ditë më parë vrau babain e tij me sëpatë, është lënë në burg nga Gjykata e Fierit. Shahaj doli
Ishin shokë, por Fatjoni e vrau: Çfarë ndodhi para sherrit tragjik mes të rinjve në Bulqizë (FOTO LAJM) Vrasja me thikë e 20 vjeçarit Arlind Pasha sot në Bulqizë ka tronditur opinionin publik në qytetin e vogël. Viktima