999 rezultate për

vrasjet

Ish-kryehetuesi: Ramiz Alia dhe Fatos Nano janë fajtorë për vrasjet e 2 prillit në Shkodër! I larguar në Gjermani si azilant politik, ish-kreu i Hetuesisë së Përgjithshme, Qemal Lame, i është rikthyer së shkuarës
Trump: Po i ndalim vrasjet masive mes Kosovës dhe Serbisë (VIDEO) Presidenti i SHBA-së, Donald Trump ka folur për marrëveshjen Kosovë-Serbi gjatë një tubimi zgjedhor presidenciale në sht
Organizoi dy vrasjet e bujshme në korrik, arrestohet 34-vjeçari nga Elbasani Policia e Elbasanit ka zbardhur dy vrasje të ndodhura në Elbasan në muajin Korrik, ku janë vrarë Emiljano Ramazani dhe R
Vrasjet pushtojnë vendin, FNSH dhe RENEA vënë në pranga 9 persona Policia e Shtetit dhe FNSH ka arrestuar 9 persona dhe proceduar 10 të tjerë me qëllim mbajtjen në kontroll të situatës k
Vetëvrasjet, si renditet Shqipëria në raport me Evropën Shqipëria renditet ndër vendet që ka një nivel të ulët vetëvrasjesh në krahasim me shtetet e tjera të Europës.depresion
Vetëvrasjet te Sanatoriumi, Pipero zbulon arsyen që i çon pacientët drejt aktit tragjik Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka bërë një përshkrim më të detajuar të situatës së Covid-19 në Shqipëri, si po bëhet
4 vrasjet më misterioze në botë, edhe sot nuk kanë shpjegim 1-Kufoma pa autor Gjatë Luftës civile, shumë amerikanë ishin drejtuar nga Perëndimi, larg fushëbetejave. Nëse ata
Lista e frikshme: Shqipëria, e treta në Evropë për vrasjet në raport me popullsinë Shqipëria renditet e treta në Evropë për nivelin më të lartë të viktimave nga vrasjet në raport me popullsinë, pas Leton
I zbërtheu dëshmitari: Katër vrasjet në dy muaj, të lidhura me grabitjen e bujshme në Rinas Zbulohet organizatori i vrasjes së dy vëllezërve Haxhia në Durrës, ngjarje e ndodhur më datë 27 prill të këtij viti.
"Kujtojani Serbisë vrasjet dhe shkatërrimet", Organizata e Veteranëve thirrje liderëve politikë Jemi në prag të takimit që liderët e partive politikë në Kosovë dhe Serbi do të bëjnë në SHBA për dialogun mes tyre.
Nga zhdukja e Remzi Hoxhës, tek ekzekutimi i Artan Santos: Vrasjet që tronditën Shqipërinë Në 29 vite sistem demokratik, biznesi shpesh është goditur, jo vetëm nga “humbjet ekonomike”, por humbjet e jetëve. Kush
Rriten ndjeshëm vetëvrasjet, depresioni pushton "moshën e artë" Vetëvrasjet u rriten në mënyrë sistematike dy vitet e fundit, duke arritur në 216 persona më 2019 ose 2,3 për qind në ra
Vajzat "vdesin" për djemtë e këqinj! Aksidente, drogë e vrasjet që i përndjekin “ VIP-et” shqiptare Të bukura, të suksesshme, luksi e jeta e tyre është për t’u patur zili… Kjo është përshtypja e parë për vajzat e fam
Artan Hoxha: Humbja e 50 kg kokainë solli vrasjet mafioze në Elbasan I ftuar në studion e Abc News, gazetari Artan Hoxha zbuloi detaje të rendësishme nga atentati i mbrëmshëm në Peqin ku u
Hakmarrja e Mehmet Shehut: "31 mirditorë do ekzekutohen urgjent, shoku Enver mirato vrasjet" Telegram dërguar Enver Hoxhës, 2 ditë pas vrasjes së Bardhok Bibës/ Hakmarrja e Shehut: Do të arrestojmë 132 mirditorë,
"Vrasjet, zhdukjet e dhjetra të rinjve të përfshirë në luftën midis bandave të drogës" Ish Presidenti Bujar Nishani në një shënim në faqen e tij në Facebook, ka analizuar situatën aktuale në vendin tonë duke
6 vëllavrasjet më të bujshme, plaga për pronat vazhdon të marrë jetë në Shqipëri (FOTO LAJM) Vëllavrasja është padyshim një nga plagët që akoma herë pas here trondit Shqipërinë. Madje një ngjarje e tillë ndodhi ed
Vrasjet, mistere të padëgjuara nga lufta dhe takimi i Rugovës me Adem Jasharin: Rrëfehen Geci dhe Lushtaku Gani Geci dhe Sami Lushtaku mbrëmë ishin të ftuar për një intervistë ekskluzive në Pressing të televizionit T7. Aty u bi
RAPORTI/ Burrat vrasin bashkëshortet, Shqipëria zë vendin e parë në Europë Shqipëria është vendi me nivelin më të lartë të vrasjeve nga partnerët intimë në Europë. Të dhënat janë publikuar nga Zy
Banda e Gentian Dodës shoi familjen Dedja: 9 të vdekur, vrasjet e frikshme mes grupeve rivale të Burrelit (FOTO LAJM) Policia njoftoi sot se është arrestuar në Angli dhe sjellë në Tiranë Gentian Doda, një personazh mjaft i përfolur sëfund