999 rezultate për

vrasjes

Zbulohet identiteti, ekzekutohet një 47-vjeçar shqiptar në Brazil Një shqiptar tjetër ekzekutohet në Ekuador. Pak ditë pas vrasjes së shqiptarit Adritik Tresa në Ekuador, një tjetër b
Ndërhyri për të sqaruar sherrin e djalit, kush është ekzekutori i "të fortit" të Shkodrës Policia e Shkodrës ka bërë me dije se janë identifikuar autorët e vrasjes së Ridvan Hysenit paraditen e kësaj të shtune,
Pushohen akuzat ndaj të dyshuarve për vrasjen e Jurgen Kurtit, kush është i vetmi që mbetet në burg Prokuroria e Tiranës ka vendosur që të pushojë akuzën për Alesio Berberin dhe Olsi Qalliaj, dy të dyshuarit e vrasjes së
"S’ka prova që e vrava unë", lihet në burg autori i dyshuar i vrasjes së 50 vjeçarit në Fier Fatmir Hoxhaj i dyshuar si autor i vrasjes së Ahmet Toskës në qytetin e Fierit në muajin tetor është lënë në burg. Gj
Hashim Thaçi del për herë të parë para Gjykatës së Hagës Ish-presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi është paraqitur për herë të parë në sallën e gjyqit të Dhomave të Specializuara t
Historia e vrasjes së 24-vjeçarit shqiptar që punonte kamarier: Dy serbë i hodhën benzinë mbi kokë Nga Enver Robelli Ndër viktimat e para të agresionit serb në Bosnjën lindore kanë qenë shqiptarët. Njerëz punëtorë që
Ky është autori i vrasjes së 21 vjeçarit shqiptar në Angli, e vrau me thikë e shufër hekuri Një shef kuzhine është shpallur fajtor për vrasjen e një të riu shqiptar në një banesë në qendër të qytetit Sttaford, An
Zbardhet momenti i arrestimit të autorit të vrasjes në Himarë (VIDEO) Është arrestuar nga policia Kliti Leka, autori i vrasjes së biznesmenit Niko Goro disa orë pas ngjarjes së ndodhur mëngj
Eliminoi biznesmenin në mes të Himarës, arrestohet autori i dyshuar Policia ka arrestuar autorin e dyshuar të vrasjes së biznesmenit Niko Goro, rreth një orë pas krimit. Policia e Himarës
Si u zbuluan autorët e vrasjes së Gentjan e Nezir Beqirit, dëshmia që fundosi 41-vjeçarin në Greqi Një 41-vjeçar nga Gjirokastra, i konsideruar si person me rrezikshmëri të lartë dhe i dyshuar si vrasësi i personit që e
SPAK mbyll hetimet për ekzekutimin e Santiago Malkos, çon në gjykatë Blendi Tetën SPAK ka mbyllur hetimet për vrasjen e Santiago Malkos dhe ka dërguar në gjykatë Blendi Tetën. Prokurori Behar Dibra,
Berisha zbulon pengun që i ka ngelur 22 vite pas vrasjes së Azem Hajdarit Ish-kreu i qeverisë Sali Berisha ka rrëfyer në emisionin Tempora në Ora News pengun e tij 22 vjet pas vrasjes së pishtar
Vjehrri me COVID-19 iu hodh nga spitali, deputeti tregon detajet e fundit para vetëvrasjes Rasti i Hasan Mirës 65-vjeçarit i cili i vetëhodh nga spitali “Shefqet Ndroqi”, i shtruar prej 2 ditësh me Covid 19 ka s
Policia merr në kontroll rrugët pas vrasjeve, si u vunë në pranga dy persona Jemi vetëm pak ditë nga fundi i muajit i cili nuk ka qenë aspak i qetë, por i mbushur me atentate të bujshme dhe krime q
Kërcasin armët, del momenti i vrasjes së Bujar Çelës (VIDEO) Ky është momenti i ekzekutimit të Bujar Çelës mëngjesin e djeshëm, teksa ai po pinte kafen e mëngjesit në një lokal te r
Vëllai i viktimës në Bathore akuzon Policinë: Ishin aty 10 minuta para vrasjes Jetmira Hasani gjeti vdekjen pasi u qëllua tre herë me armë zjarri nga ish-kunati i saj, Agron Tanushi. Këta të fundi
Vrasësi zbulon vetë krimin mafioz të kryer 9 vjet më parë, kush është shqiptari askush nuk e besoi Vrasja e pensionistit 68-vjeçar George Tsantilas në vjeshtën e vitit 1993 kishte tërhequr vëmendjen e shtypit dhe mediav
"Eglantina e kuptoi dhe filloi të dridhej", dëshmitari tregon momentin e vrasjes “Ajo e kuptoi dhe filloi të dridhej”, kështu është shprehur dëshmitari për momentin e fundit në jetë të Eglantina Bucit,
"Mbaje ta kesh aty, e të ruash veten": Biseda mes dy shokëve para vrasjes së 23 vjeçarit “…mbaje ta kesh aty, e të ruash veten…”. Këto janë fjalët e fundit që Gledis Kraja, ish-futbollisti i Vllaznisë, i tha s
32 vjeçari tregon ç'bëri me automatikun dhe makinën e marrë me qira pas vrasjes së taksistit “Pasi vrava Abdulla Budllën për nderin e familjes, sepse kishte lidhje intime me nënën time, e zbrita vëllain, Arsilin n