E FUNDIT/ Zhbllokohet derbi i Madridit (VIDEO)
999 rezultate për

vrasjen

Përfundojnë hetimet: Klodian Rashën u vra me dashje, arma nuk i përket të ndjerit Prokuroria ka përfunduar hetimet për vrasjen e Klodian Rashës, nga ana e efektivit të policisë. Akuza e re që rëndon
I kërkuar për vrasjen e Shkëlzen Kastratit, 29 vjeçari: Kam pamje, ja ku kam qenë ditën e vrasjes 29 vjeçari Elmir Tufa është njëri nga të akuzuarit dhe të shpallurit në kërkim për vrasjen e Shkëlzen Kastratit më 1 shk
Blindimi i Laçit për vrasjen e Shkëlzen Kastratit, policia jep detaje nga operacioni (VIDEO) Forcat RENEA, Forcat Operacionale të Policisë së Shtetit dhe efektivët e Policisë së Lezhës e Kurbinit, ditën e djeshme
Apeli burgos përjetë shqiptarët për vrasjen e avokatit grek: Historia e eliminimeve të bujshme mes veti pas krimit të rëndë Gjykata e Apelit e Athinës ka lënë në fuqi vendimet shkallës së parë për vrasjen e avokatit të njohur grek Michalis Zafe
Po vuan dënimin për vrasjen e të moshuarës, i riu: Më kërcënuan me armë të pranoja fajin Ergys Rushitaj është një 19-vjeçar i cili akuzohet për vrasjen e Emine Rota, ngjarje e ndodhur në vitin 2011. Ngjarja e
10 të arrestuar për vrasjen e Armando Beqirit, policia ka të dhëna që mund të zbulojnë ekzekutorin Detaje të reja bëhen me dije nga ekzekutimi i biznesmenit shqiptar Armando Beqirit në Islandë. Sipas policisë vendase,
Përplasi për vdekje Mark Gjetën, autori tenton vetëvrasjen 60 vjeçari Mhill Gega i cili përplasi qëllimisht Mark Gjetën ka tentuar vetëvrasjen në paraburgim. Ashtu sikundër ësh
Kush është katërshja që bashkëpunoi për vrasjen e Kastratit Ditën e sotme policia e Shtetit ka arritur të identifikojë katër autorët të cilët kanë bashkëpunuar për ekzekutimin e Sh
Mbyllen hetimet për vrasjen e Eri Zefit, merret i pandehur shoku i tij i fëmijërisë Prokuroria e Lezhës ka mbyllur hetimet për vrasjen e 34-vjeçarit Eri Zefi, më 2 tetor të vitit 2019-të në fshatin Zall-X
Dyshohet për vrasjen e së ëmës, zbardhet dëshmia e djalit të Violetës Eshtë zbardhur dëshmia e djalit të 47 vjeçares të gjetur të pajetë tre ditë më parë në Malësi të Madhe. Franc Gurraj,
Veliu harron vrasjen e Rashës: Policia e Shtetit, institucioni më i besueshëm në vend Në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit u zhvillua ceremonia e dorëzimit të pajisjeve të dhurua
Vrasja e babait të dy fëmijëve në Fier, në pranga dy persona të dyshuar Pas atentatit me një të vrarë në Fier më datë 1 shkurt policia ka vënë në pranga dy persona të dyshuar. Burimet bëjnë
Në burg për vrasjen e komisarit Lamaj, Arben Frroku kërkesë Gjykatës së Posaçme I akuzuari për vrasjen e komisariatit Dritan Lamaj, Arben Frroku, i ka kërkuar Gjykatës së Posaçme, ti llogaritet edhe k
Autori u largua me "Range Rover", policia jep detaje mbi vrasjen e Shkëlzen Kastratit Policia ka dhënë detaje zyrtare lidhur me ngjarjen e ndodhur sot në Fier, ku Shkëlzen Kastrati ka mbetur i vrarë me armë
Prokuroria e Tiranës mbyll hetimet për vrasjen e Klodian Rashës, çfarë u zbulua Prokuroria e Tiranës, ka përfunduar hetimet dhe të gjitha verifikimet shtesë përsa i përket vrasjes, së Klodian Rashës,
Avokati tregon momentin e vështirë në seancën e sotme për vrasjen e Albert Krasniqit Ramiz Krasniqi, avokati i Skënder Krasniqit, i cili dyshohet për vrasjen e djalit të tij, thotë se klienti i tij më me d
Shtyu shokun për të qëlluar Mario Metajn, lirohet nga burgu 31-vjeçari 31-vjeçari i cili u arrestua si një bashkëpunëtori dyshuar në vrasjen e të riut Mario Metaj që ndodhi në kryqëzimin Kou
Përmbyset ngjarja për vrasjen e biznesmenit Krasniqi, flet avokati i babait të viktimës Ramiz Krasniqi, avokati i Skënder Krasniqit, i dyshuar për vrasjen e djalit të tij, biznesmenit, Albert Krasniqi, ka thë
Vrasja e bujshme mes Elbasanit, prova që fundos autorët e krimit të rëndë Dhe pse kanë kaluar 9 vite nga vrasja e bujshme në Elbasan, së fundmi Policia dhe Prokuroria e këtij qyteti kanë mundur
Zbardhen detaje nga hetimet për vrasjen e Hekuran Billës: Ja çfarë u gjet në makinë Janë zbardhur detaje të reja nga ekzekutimi i Hekuran Billës në maj të vitit 2020 në zonën e Komunës së Parisit. Për