999 rezultate për

vrasje

Gjunjëzohet policia! Kërkon falje për vrasjen e George Floyd (FOTO LAJM) Protesta të mëdha janë mbajtur në SHBA pas vrasjes së George Flyod nga policia. Por, gjatë fundjavës në tre qytete të
"Jam i zemëruar keq", Michael Jordan reagon për vrasjen e Floyd Legjenda e basketbollit, Michael Jordan ka reaguar ashpër pas vrasjes skandaloze të George Floyd nga policia e Mineapoli
Kush ishte shënjestra e Kurbinit, lidhja e tij me vrasjen e Enton Nikës Të tjera detaje mësohen në lidhje me atentatin e ndodhur në orën 22:17 të së shtunës, në ambientet e jashtme të një hote
Protestat për vrasjen e njeriut me ngjyrë të shkaktuar nga policia në SHBA, shndërrohen në të dhunshme (VIDEO) Personi i cili vdiq, ishte kapur nga policia në SHBA dhe njëri ndër ta i kishte vendosur këmbën në qafë gjë që i shkakto
Burri qëllon për vdekje gruan e djalin dhe më pas tenton vetëvrasjen: Na ka stresuar Covid-19! Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një burrë ka qëlluar gruan me të cilën ishte në process divorci dhe djalin e
Autor i katër vrasjeve të bujshme në Durrës, lihet në burg Altin Ndoci Altin Ndoci, i cili akuzohet nga Prokuroria e Durrësit për vrasjen e dy vëllezërve Besmir e Viktor Haxhia në Durrës ësht
Budina: Do kërkojmë hetim për tentativën në vrasje të artistëve mëngjesin e shembjes së Teatrit Regjisori Robert Budina ka thënë në protestën para SPAK-ut, se Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar do të kërkojë he
Budina: Nesër protestë në orën 16:30, ngrihemi kundër tentativës për vrasje Robert Budina ka njoftuar një protestë ditën e nesërme në orën 16:30 para ministrisë së Brendshme. Budina tha se gjat
I dënuar për vrasje, kush është ish-kryeplaku që i doli fotoja mes arës me hashash OFL ka rivazhduar punën e saj tashmë prej disa ditësh pavarësisht Gjendjes së Jashtëzakonshme. Arben Pilinçi, 44-vjeç
Ekzekutimi i dyfishtë në Lezhë, vihet në pranga bashkëpunëtori Eshtë vënë në pranga, Agron Lushi, 35 vjeç i dyshuar si bashkëpunëtori i Aleksandës Përdodës, autorit të dyshuar për vra
Vrau vajzën dhe dhëndrin në përvjetorin e martesës, si u lut për falje babai në gjykatë Osman Shaptafaj, shqiptari i akuzuar për vrasjen e vajzës dhe dhëndrit të tij ndërsa po hynin në shtëpinë e tyre, është
Gostivari tronditet nga dy vetëvrasje në orët e fundit Gostivari është tronditur në orët e fundit me dy vetëvrasje. Alsat mëson nga burimet e tij se bëhet fjalë për dy ras
I moshuari nga Peja tenton vetëvrasjen, gjuan 3 herë në ajër Një burrë mbi 70 vjeç nga Peja, të hënën, ka shtënë në ajër, teksa policia e ka gjetur të shtrirë me tri gëzhoja afër ti
Vrasje, drogë dhe prostitucion në Belgjikë: Kush janë dy vëllezërit që ju sekuestruan 3.7 million € pasuri Pas një hetimi një vjeçar gjykata ka vendosur sekuestro preventive ndaj pasurive me vlerë 3.7 mln euro të dy vëllezërve
Zbardhet motivi i vrasjes së vëllezërve Haxhia: 22-vjeçari i penduar zbulon ngjarjen Zbardhet motivi që u mori jetën vëllezërve Haxhia dhe Dorjan Shkozës, e Anxhelo Avdiaj. Sipas grupit hetimor, shkak ësht
Dyshohet si "kzekutuesi kryesor" zbulohet emri i 22 vjeçarit që akuzohet për vrasjen e katër personave Gjykata e Durrësit dha sot masën e sigurisë “arrest me burg” për vrasjen e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhia. Nj
Ekzekutuan dy vëllezërit Haxhia, autorët dalin para Gjykatës Dy të arrestuarit për vrasjen e dy vëllezërve Viktor dhe Besmir Haxhisë, kanë dalë para gjykatës. Seanca gjyqësore k
STATISTIKAT/ Koronavirusi nxjerr në pah plagën ekonomike: Bie numri i vrasjeve, por shtohen vjedhjet Kufizimi i lëvizjes për shkak të epidemisë së COVID-19 ka përgjysmuar numrin e veprave penale në Shqipëri, por krimet ku
Arrestimi i autorëve të katër vrasjeve në Durrës, Lleshaj: Të gjithë do të përballen me ligjin Pas arrestimit të bujshëm të arrestimit të dy autorëve të dyshuar për vrasjen e katër personave në Durrës, ka reaguar mi
Tronditën Durrësin dhe ekzekutuan vëllezërit Haxhia, më herët autorët kryen vrasjen e dyfishtë në Shkozet (FOTO) Vrasja e dyfishtë e ndodhur në Durrës në 2 Mars ka lidhje me vrasjen e dy vëllezërve pak ditë më parë. Drejtori i Polici