999 rezultate për

vrasja

Të përfshirë në grupe kriminale, kush janë tre "të fortët" që morën formularin nga OFL Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: Eftim Z
"Ajo vajza ishte e trembur, njësoj si Sebastiano", detajet e errëta nga vrasja e Hekuran Billës Adiola Lakra, 26-vjeçarja, që është arrestuar nga Policia si bashkëpunëtore në ekzekutimin e 40-vjeçarit Hekuran Billa t
Vrasja e Artan Cukut në listën e 50 ekzekutimeve tronditëse, atentatet ndaj policisë në Shqipëri (FOTO LAJM) Ditën e djeshme u bë i ditur fakti se atentati ndaj kryekomisarit Artan Cuku, është konsideruar një nga 50 ekzekutimet m
Vrasja e dyfishtë në Pejë, dyshohet se 58-vjeçari fillimisht ka vrarë 17-vjeçaren e më pas veten Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur të shtunën në Vitomiricë të Pejës. Një ngjarje e rëndë ka tronditur pasditen e së sh
Detajet e para: Sonte në Shkodër u tentua vrasja e një të riu mes qytetit (VIDEO) Një ngjarje e rëndë por fatmirësisht pa humbje në jetë, ka ndodhur në Shkodër. Sipas burimeve të para mësohet se janë
Si i shpëtuan vëllezërit Çilotaj drejtësisë, "perandoria" e biznesit dhe vrasja makabre e 24-vjeçares Dy nga personat e vene ne shenjester sot nga OFL jane vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpetimi. Por, si eshte histor
Nga zhdukja e Remzi Hoxhës, tek ekzekutimi i Artan Santos: Vrasjet që tronditën Shqipërinë Në 29 vite sistem demokratik, biznesi shpesh është goditur, jo vetëm nga “humbjet ekonomike”, por humbjet e jetëve. Kush
Vrasja e George Floyd, solidarizohet edhe Liverpooli Skuadra e Liverpool bëri një gjest të fuqishëm në solidaritet me kampanjën ‘Jetët e njerëve të zinj kanë rëndesi’ gjatë
Vrasja e rapsodit dhe mikut të tij, lihet në burg bashkëpunëtori Agron Lushi, i cili u arrestua vetëm pak ditë për parë si bashkëpunëtor në vrasjen e Kol Murrani dhe mikut te tij, Preng
Qëllimi ishte të ekzekutohej, pse nuk ndodhi vrasja e Arjan Ndojit? Të nesërmen e 1 nëntorit, prokurori i Durrësit Arjan Ndoj dha dëshminë e tij të parë për kolegët e Krimeve të Rënda. Pro
Vrasja në Durrës, zbulohet cili prej vëllezërve ishte objektiv i atentatit Njëri prej vëllezërve që u vra ditën e sotme në Durrës, Besmir Haxhia ka pasur historik si i ndjekur penalisht jashtë ve
Vrasja e 67-vjeçarit, nipi i viktimës rrëfen debatet Perikli (Petrika) Treska është vrarë me thikë rreth orës 20:30 të mbrëmjes se djeshme në lagjen numër 7, në qendër të qy
Vrasja në Kavajë për Marsida Qatjen, lirohet ish-zyrtari i burgjeve Bledar Toçi, ish- shefi i sigurisë së brendshme të burgut Durrës që u arrestua në 2019 si autori i vrasjes së Dritan Hax
Çfarë po ndodh në Kosovë? 9 persona u eliminuaan gjatë 2 muajve të parë të këtij viti Nëntë persona kanë mbetur të vrarë në pesë vrasjet që janë kryer në dy muajt e parë të vitit 2020. Në muajin janar dh
Vrasja e Qerim Kelmendit, Familja dhe Prokuroria në pritje të rezultateve të ADN’së Të shtunën, bëhen një javë nga varrimi i Qerim Kelmendit ish – luftëtarit të UÇK’së që u vra më 27 shkurt në ora 1:00 p
Zgjerohet lista, kush janë dy emrat e radhës të piketuar nga OFL Vijon Operacioni Forca e Ligjit ku sot u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë dy shtetasve të tjerë. E. H
OFL vijon punën, kush janë kriminelët që duhet të deklarojnë pasurinë Operacioni Forca e Ligjit ka nxjerrë sot tre emra të tjerë të cilët duhet të deklarojnë pasuritë e tyre brenda afatit pr
Vrasja e Prengës, fotot e 6 anëtarëve të grupit Doçi dhe rolet për pengmarrjen Personat që shihni në këto foto janë pjesëtarë të fisit Docaj dhe të afërm apo lidhje miqësore të tyre, te dyshuar për r
Kush janë tre vrasësit e "listës së zezë" që kërkohen nga policia? (FOTO LAJM) Policia ka publikuar emrat e tre personave të tjerë që janë shpallur në kërkim ndërkombëtar. Aleks Totraku, alias Abdyl
Dalin detaje tronditëse nga vrasja në Gjilan: Policja Valdete Bllaca ndoqi 14 seanca tek psikologu Policia e Kosovës ka dhënë detaje sa i përket gjendjes mendore të Valdete Bllacës e cila dyshohet se ka privuar nga jeta