999 rezultate për

vrasin

Duan të më vrasin! Portieri i Real-it bën deklaratën e fortë Thibaut Courtois nuk është në ditët më të mira të tij tek Real-i pas ardhjes së Zinedine Zidane, i cili veprimin e parë
Vëllezërit monstra, vrasin barbarisht motrën e tyre (FOTO LAJM) Dy vëllezër janë arrestuar në Indi, pasi dhunuan motrën e tyre 12 vjeçare, e cila më pas u pre me drapër, thonë policia
Geci jep alarmin: Disa makina me targa shqiptare duan të më vrasin Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK, Gani Geci, po thotë se ka lajmëruar Policinë e Kosovës sot gjatë d
I konsumojmë çdo ditë, pijet që rrezikojnë të na vrasin Një pije me sheqer në ditë, rrit rrezikun për vdekjen nga sëmundjet e zemrës dhe kanceri. Sipas studiuesve në univers
Dy të mitur vrasin barbarisht një 3-vjeçar Një fëmijë tre vjeç është gjetur i vdekur, vetëm një kilometër larg shtëpisë së tij. Vogëlushi kishte dalë për të luajtu
Përqafimi i dhimbshëm i majmunit kur i vrasin nënën e tij (VIDEO) Kjo video prekëse shfaq momentin kur një majmun i vogël shtrihet mbi trupin e nënës së tij të vdekur, e cila u vra nga n
Krim makabër në Shqipëri, e torturojnë dhe e vrasin një qen (VIDEO) Një krim makabër ka ndodhur së fundmi në vendin tonë ku një qenushe e pafajshme është torturuar, masakruar dhe është var
Talebanët vrasin 120 ushtarë afganë Një zyrtar afgan i mbrojtjes ka njoftuar se talibanët i kanë vrarë më shumë se 120 pjesëtarë të forcave afgane të siguri
Buka dhe djathi po vrasin shqiptarët Me ligj edhe buka edhe djathi që shiten në treg duhet të kenë një etiketë ku të shënohen të gjithë përbërësit. Por n
Këto barna mund të vrasin 10 milion persona deri në 2050 Shumica prej nesh kemi përdorur antibiotikë në ndonjë fazë të jetës sonë – qoftë për ta trajtuar ndonjë infeksion në ves
Krimet barbare serbe, ja vrasin familjen dhe i presin dorën vogëlushes shqiptare (VIDEO) Një video që po qarkullon në Twitter nga lufta e Kosovës, që tregon historinë e një vajze të vogël të quajtur Drenusha.
Publikohen pyetjet e çuditshme të britanikëve, vrasin mendjen nëse ka vampirë Pyetjet për vampirët në Poloni dhe sallamin vegjetarian janë në mesin e pyetjeve më të çuditshme që qytetarët britanikë
Veseli dëshmon se kanë dashur ta vrasin, gjen kohë edhe për shaka Edhe kryetari i Partisë Demokratike dhe njëherit kreu i Kuvendit po jem dëshmi në Gjykatën Themelore të Prishtinë, për r
Të vrasin pa mëshirë dhe nuk japin llogari, forcat speciale më të frikshme në botë (FOTO LAJM) Po jetojmë në një botë ku rreziku për konflikte të reja po rritet gjithnjë e më shumë. Kështu, çdo vend ekonomikisht i f
Talibanët kërkojnë të vrasin djaloshin që takoi Messin (FOTO LAJM) Familja e një djaloshit afgan, i cili bëri famë jetëshkurtër interneti pasi u fotografua në një fanellë në improvizuar n
Gjallesat më të tmerrshme që fshihen në dete, të vrasin menjëherë (FOTO LAJM) Detet janë kaq të thellë dhe kaq gjigantë saqë është thuajse e pamundur të njohim cdo gjallesë. Por zona të tëra breg
Ky është kampi i tmerrit ku fëmijët mësohen të vrasin Këshilla numër 1 që marrin fëmijët nga instruktorët në këtë kamp: “Mos e shihni armikun si qenie njerëzore” Ky është
Donte t'i konvertonte në krishtërim, indigjenët vrasin misionarin amerikan Një misionar amerikan është vrarë me shigjeta nga tributë e një ishulli në Oqeanin Indian pasi ai kishte shkuar atje me
Si po ju vrasin dentistët me këtë mbushje që përdoret rëndom në Shqipëri Në vendet e Bashkimit Europian, apo në shtetet e zhvilluara të Perëndimit, i kanë ndaluar prej shumë vitesh amalgamat de
Arabët u çmendën pasi kjo grua postoi foto pa shami, kërkojnë ta vrasin Gruaja e identifikuar si Malak Al Shehri nga Arabia Saudite shpërndau foton në “Instagram”, por menjëherë u përball me n