999 rezultate për

vrasin

"Bashën mund ta vrasin!" Zbardhet komunikimi PD-Lleshaj (FOTO LAJM) Ministri i Brendshëm Sandër Lleshaj ka informuar PD-në se Lulzim Bashës i rrezikohet jeta. Nuk ka asnjë shkresë për
Nuk pagoi 113 dollarë, i përdhunojnë e vrasin vajzën 2 vjeçare Një vajzë dyvjeçare është mbytur në Indi pasi babai i saj dyshohet se nuk ka paguar shumën prej 113 dollarë. Vajza u zhd
PËRGJIMI/ "Sapo të vdesë Enveri ose ta vrasin, kemi gati qeverinë sekrete" (FOTO LAJM) “Një qeveri sekrete është ngritur në burg, do marrë drejtimin sa të vdesë Enver Hoxha” Një informacion i marrë në rru
Këto janë sëmundjet që po vrasin popullin shqiptar Rritja e ndotjes, stili i jetesës dhe pasiguria e ushqimeve që konsumojmë po ndikojnë në rritjen e vdekjeve nga tumoret.
Bosi shqiptar nga burgu i vdekjes grek jep alarmin: Po na zhdukin një nga një I etiketuar si "Bosi i Mafias së burgut" të Koridhalos në Greqi, Klodian Lekocaj, është shfaqur në mediat shqiptare.
Vuçiç: Edhe nëse më vrasin, Kosovën nuk e njoh Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka thënë se do të shkojë në takimin e Parisit me qëndrimin që Serbia nuk do ta n
Avokati: Vetëm ortodoksët nuk vrasin familjarët e tyre (VIDEO) Avokati Saimir Vishaj ka bërë një deklaratë të guximshme dy ditë më parë në emisionin "Dritare" duke thënë se vrasjet në
Rama: 10 vjet burg për ata që vrasin qytetarët me produkte me kimikate dhe të skaduara Kryeministri Edi Rama paralajmëroi ndëshkime të ashpra ndaj atyre që abuzojnë me sigurinë ushqimore duke theksuar se dën
Zihen për pyllin, familjarët e vrasin me sëpatë M.N 49 vjeçar, është gjetur pa shenja jete në fshatin Reka e Allages në Rugovë. Viktimës dyshohet se i kanë shkaktuar lë
Po na vrasin me vaj palme, përdoret më shumë tek ushqimet e përditshme Edhe pse jetojmë në epokën e teknologjisë sërish nuk jemi të sigurt nga ushqimet që konsumojmë për shkak të ilaceve të n
Testimet laboratorike, vrasin rreth 300 kafshë në vit Sot është Dita botërore e mbrojtjes së kafshëve laboratorike. Më shumë se 150 vjet çdo ditë ndaj mijëra kafshëve kryhen
Sëmundjet e zemrës po vrasin më së shumti shqiptarët Instituti i Shëndetit Publik ka prezantuar këtë të premte, raportin mbi semuendshmerine. Sëmundjet që prekin më shum
Po vrasin njeri-tjetrin: Të pathënat e eleminimit mafioz të shqiptarëve në burgun grek Arbër Bako, Olti Duçe dhe Klodian Lekocaj ishte treshja e shumë përfolur e shqiptarëve, të cilët sëbashku me dy shqiptar
Të rinjtë shqiptarë ‘vrasin’ kohën kafeneve dhe online, por a lexojnë libra? Që nga koha e kaluar në kafene deri te sporti, përdorimi i internetit dhe vullnetarizmi, këto janë aktivitetet kryesore
Një nënë akuzon Gramoz Ruçin se ka urdhëruar t'i vrasin djalin 2 Prilli shënon në Shkodër 28-vjetorin e demostratës antikomuniste, në të cilën u vranë katër të rinj. Në një prononcim
Pitbullët sërish vrasin, shqyejnë pronaren e tyre Policët kanë vrarë dy qen të cilët sulmuan pronaren e tyre të shtunën në mëngjes. Viktima më vonë vdiq nga lëndimet e rë
Duan të më vrasin! Portieri i Real-it bën deklaratën e fortë Thibaut Courtois nuk është në ditët më të mira të tij tek Real-i pas ardhjes së Zinedine Zidane, i cili veprimin e parë
Vëllezërit monstra, vrasin barbarisht motrën e tyre (FOTO LAJM) Dy vëllezër janë arrestuar në Indi, pasi dhunuan motrën e tyre 12 vjeçare, e cila më pas u pre me drapër, thonë policia
Geci jep alarmin: Disa makina me targa shqiptare duan të më vrasin Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, nga radhët e LDK, Gani Geci, po thotë se ka lajmëruar Policinë e Kosovës sot gjatë d
I konsumojmë çdo ditë, pijet që rrezikojnë të na vrasin Një pije me sheqer në ditë, rrit rrezikun për vdekjen nga sëmundjet e zemrës dhe kanceri. Sipas studiuesve në univers