999 rezultate për

vrasin

A mund ta vrasin pijet e nxehta virusin? Pyetjet sesi ndikon ushqimi dhe nxehtësia tek koronavirusi janë më të shpeshtat. Një mjek britanik, Hilary Jones, i ësht
Tragjike: Mesfushorit të Veronës i vrasin motrën Përveçse duhet të qëndrojë në izolim për t’iu shmangur Koronavirusit, mesfushori ganez i Veronës, Emmanuel Agyemang-Badu
"Më kërcënuan se do të më vrasin", dhunohet gazetari në Prishtinë Gazetari i njohur i Radio Televizionit të Kosovës, Altin Ahmeti është rrahur brutalisht nga pesë persona sot në një loka
Trump i jep leje gjuetarëve që t’i vrasin arinjtë e Alaskës Donald Trump ka dhënë leje për të vrarë arinjtë e egër të Alaskës. Po ashtu gjatë këtij sezoni mijëra gjuetarë mblidh
I hyjnë në shtëpi për t'i vjedhur, grabitësit vrasin reperin e njohur (FOTO LAJM) Reperi i njohur Pop Smoke është qëlluar për vdekje në mengjesin e së mërkurës nga disa grabitës që i kishin hyrë në shtë
Bota në alarm, zbulohen dy ilaçe që "vrasin" Koronavirusin Ndërkohë që bota është alarmuar nga koronavirusi, dy ilaçe që luftojnë këtë virus janë zbuluar. Një ekip shkencëtarë
Vëllai i Ervis Zotaj: Nëse e ka bërë, ta vrasin e ta hedhin në rezervuar Në një rrëfim të dhimbshëm familjarët e Drita Saliajt kanë treguar si e kanë marrë vesh për krimin erëndë. Teksa flis
"Këta burra 16-vjeçarë që u është rritur ajo që kanë mes këmbëve, vrasin" Psikologia Denata Toçe e lidh ngjarjen e makabre të vrasjes së 52-vjeçares Drita Saliajt me dominancën sociale të burrav
Artan Hoxha: Tre "killera" të mirëpaguar po vrasin pa lënë asnjë gjurmë në Elbasan Artan Hoxha foli në studion e Abc News edhe për kapjen e 670 kilogramëve kokainë që u kapën pak muaj më parë në Brazil,
Tepelenë/ Atentati ndaj vëllezërve, njëri e rrëmbejnë e pastaj e vrasin Një ngjarje tragjike ka ndodhur pak orë më parë në Tepelenë. Një atentat është kryer ndaj vëllezërve me mbiemër Arta
Shkak prona, vëllezërit bëhen gati të vrasin njëri- tjetrin në Tiranë Konfliktet e pronësisë vazhdojnë të shkaktojnë përplasje të rënda, madje edhe mes vëllezërve e fëmijëve të tyre. Një
14 hidrocentralet që do e “vrasin” lumin Vjosa për të cilën reagoi edhe DiCaprio Postimi sensibilizues në Instagram nga aktori fituesi i çmimit Oscar, Leonardo DiCaprio kundër ndërtimit të hidrocentral
"Të vrasin natën e të qajnë ditën", si e eliminoi djali i xhaxhait 55 vjeçarin në Dukagjin Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin ku si pasojë mbeti i vrarë 55 vjeçari Lazër Arraj. Mësohe
"Duan gjak, duan të vrasin 1 nga ne, skenari është si i 21 janarit" Situata në Atir është tensionuar ndërkohë që banorët shprehen se nuk do të ndalen. Dhjetëra banorë të Astirit momenta
ITALI/ I morën armën efektivit, vëllezërit vrasin 2 policë Të shtëna dhe panik mbrëmjen e stome një burg të Italisë rreth orës 17:00 të pasdites së sotme në Trieste. Dy burra,
E RENDE/ Burrë e grua vrasin veten, gjendet i vetëm në shtëpi djali 2 vjeçar (FOTO LAJM) Çifti i ri u gjet i vdekur në shtëpinë e tyre, në një ngjarje tragjike që dyshohet nga hetimet paraprake për vetëvrasje.
"Mos mos më çoni në Rusi, do më vrasin" "Ju lutem mos më depërtoni se atje do të më vrasin". Kjo ishte fjalia kryesore para trupit gjykues të Rasul Mislaev,
Forcat Speciale vrasin pengmarrësin e autobusit, pengjet shohin tmerrin me sy (VIDEO) Forcat Speciale të Policisë së Rio de Janeiros kanë vrarë pengmarrësin e autobusit të mbushur me pasagjerë, i cili i mba
Detaji i tmerrshëm nga videoja e dhunimit të turistëve spanjollë Ndërkohë që vëmendja është fokusuar tek tmerri i përjetuar nga turistët spanjollë pasi u sulmuan fizikisht nga pronari i
RAPORTI/ Burrat vrasin bashkëshortet, Shqipëria zë vendin e parë në Europë Shqipëria është vendi me nivelin më të lartë të vrasjeve nga partnerët intimë në Europë. Të dhënat janë publikuar nga Zy