999 rezultate për

vrasese

78 aksidente në 24 orë, vjen stina "vrasëse" në rrugë Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës së djeshme në rrugët e vendit kanë ndodhur 74 aksidente. 28 nga aksiden
Tezja jep detaje të tmerrshme për të moshuarën vrasëse I është dhënë lamtumira e fundit Iljas Mahmutit, 7-vjeçarit i cili u vra të enjten në Basel të Zvicrës, nga një grua 75-
Predhë e Ronaldos, super pritje Oblak U mbyll në barazim pa gola pjesa e parë mes Atletiko Madrid dhe Juventus. Por ajo goditje e CR7 nga goditja e dënimit
Fytyrë ëngjëlli, këto janë vrasëset seriale të trafikantëve në Kolumbi Ato njihen si “sicarias”, ose vrasëse me pagesë. Në jetën e përditëshme të gjithë e dinë që janë shtëpiake të zakonsh
Nëna balenë mban për 1 mijë milje vogëlushin e vdekur mbi shpinë Ndodh ndonjëherë që kafshët, me veprimet e tyre, tregojnë më shumë dhembshuri se edhe vetë njerëzit. I tillë është ra
Sulme vetëvrasëse në një xhami në Afganistan Policia afgane thotë se të paktën 25 persona janë vrarë nga sulmet vetëvrasëse me bomba në një xhami shiite në lindje të
Thaçi flet për ndryshim kufijsh, në Kosovë ka një qetësi vrasëse Emirjon Senja Përmes një konference të jashtëzakonshme për shtyp, Presidenti Hashim Thaçi ka konfirmuar me zë dh
Vapa vrasëse shkakton 20 viktima në Kanada Vala e befasishme e të nxehtit që ka mbërthyer rajonet qendrore dhe lindore të Kanadasë ka shkaktuar gati 20 vdekje deri
"Kukulla vrasëse", kush është "xhuxhi" që tronditi Gjermaninë dhe shkaktoi tërmet në Meksikë (FOTO LAJM) Ai është një hero tani në Meksikë pas golit të shënuar dje ndaj Gjermanisë duke mposhtur kampionët e Botës në fuqi.
Dy sulme vetëvrasëse, 31 të vrarë Të paktën 31 persona kanë mbetur të vdekur, ndërsa me dhjetëra të tjerë janë plagosur pas dy sulmeve vetëvrasëse në qyte
Avionë dhe raketa, këto janë vrasëset e pamëshirshme që ranë mbi regjimin e Asadit (FOTO LAJM) Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Franda dhe Britania e Madhe sulmuan sot bazat ushtarake të diktatorit sirian Bashar al
Pamje dramatike të balenave vrasëse në Antarktidë (VIDEO) Pamjet e pabesueshme janë realizuar nga studiuesit e balenave në Antarktidë. E çuditshme është se si balenat nuk kanë
Notuesit tentojnë të dalin në breg, balena vrasëse i ndjek pas Disa notues ishin së bashku duke shijuar kënaqësitë e detit, mirëpo për një moment të gjithë vrapuan drejt bregut. Ata
Këngëtarja e njohur ka tentuar të vrasë veten në moshën 7-vjeçare Demi Lovato ka rrëfyer për herë të parë se në moshën 7-vjeçare ka tentuar të vrasë veten. Lovato tha se kishte raste
E mbajnë të gjithë në shtëpi, kjo lule është vrasëse Gjithçka në këtë botë ka gjëra të mira ashtu edhe të këqija, e njejta ndodh edhe në botën e bimëve. Shumica prej nesh pa
Frika e divorcit dhe "magjitë", pamjet e rrëfimit të nuses vrasëse (VIDEO) Nusja 21-vjeçare, e cila është arrestuar për vrasjen e vjehrrës së saj, Lirie Lamit, ka rrëfyer te i vetëquajturi hoxhë,
Helmoi vjehrrën se e dinte magjistare, çfarë do ndodhë sot me nusen vrasëse? Pak ditë më parë, Marjana Cmeta, 21-vjeç, u vu në prangat e policisë për akuzën e rëndë, vrasje me dashje. Ajo akuzoh
Vrau vjehrrën se po i prishte martesën, kjo është nusja vrasëse (FOTO LAJM) Vajza që shikoni në galerinë më sipër është nusja e cila akuzohet se vrau vjehrrën në Kamzë, një vit më parë. Autorja
Rrëfimi makabër i nuses vrasëse: I dhashë helm e tentova t'a mbys me duar (FOTO LAJM) Marjana Cmeta, nusja 21-vjeçare ka rrëfyer në polici se si vrau vjehrrën e saj, Lirije Lami. Ngjarja ka ndodhur një v
Nusja vrau vjehrrën e burri mbuloi krimin, flasin fqinjët në Kamzë 1 vit pas vdekjes së saj, policia zbardhi ngjarjen dhe vuri në pranga nusen vrasëse e cila helmoi për vdekje vjehrrën.