999 rezultate për

vrare

40 ditë pa Erisën, motra e 20-vjeçares së vetëvrarë përlot me dedikimin Pak muaj më parë Korça u trondit pas vetëvrasjes së Erisa Veizit, 20-vjeç, pas një zënke me të fejuarin e saj. Ngjarj
Gazetari serb e pyet, a ke vrarë në luftë? Kjo është përgjigja e kryeministrit Haradinaj Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, në një intervistë për televizionin serb “Happy”, citohet të ketë thënë se poli
Ivanoviç shfaqet në këto qytete të Kosovës Me rastin e tremujorit të vrasjes së Oliver Ivanoviçit sot në dy qytete të Kosovës dhe në tri qytete të Serbisë kanë gdh
Motra publikon videon e Marjos së vrarë nga hasmit: Bota ime je (VIDEO) Në videon më sipër mund të shikoni viktimën e hakmarrjes të ndodhur pak ditë më parë, ku humbi jetën Marjo Majollari, 28
GRAMSH/ Nuk përballoi dot vdekjen e gruas, i moshuari vret veten me armë gjahu Ditën e sotme ka ndodhur një ngjarje e rëndë në Gramsh ku një i moshuar ka vrarë veten më armë zjarri. Policia bën m
Tragjedi në Gramsh, i moshuari vret veten me armë gjahu Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Gramsh ku një i moshuar është vetëvrarë me armë gjahu. "Mesditën e sotme në lag
"E dinte që do e vrisnin", si gjaksit pritën 18 vite për të vrarë 28-vjeçarin Teksa policia ka shpallur në kërkim autorin e krimit të Marjo Majollarit 28-vjeç, fqinjët dhe miqtë e tij janë tronditur
Sapo ishte kthyer nga Suedia, kush ishte 28 vjeçari i vrarë në Tiranë 28-vjeçari Marjo Majollari shtë ekzekutuar mbrëmjen e sotme poshtë banesës së tij në zonën e Kinostudios. Dyshimet e
Tronditet kryeqyteti, 28 vjeçari vritet me armë zjarri Një vrasje ka tronditur kryeqytetin. Një 28 vjecar është vrarë me armë zjarri në Kinostudio, në Tiranë. vijon
SHOKUESE/ Snajperi izraelit feston si i çmendur pasi ka vrarë të riun palestinez (VIDEO) Pamje shokuese janë ato që vijnë nga Rripi i Gazës gjatë javëve të fundit ku kanë humbur jetën dhjetra të rinj palestine
Serbët thonë se kjo vajzë u vra nga shqiptarët, por këto dyshime të tmerrojnë Në mediet serbe është publikuar një shkrim për Liljana Zikic Karadordevic, e cila më 1 prill të vitit 1999, ishte vrarë
UÇK duke varrosur ushtarët serbë të vrarë në Koshare (VIDEO) Sot bëhen 19 vite nga beteja më e lavdishme e UÇK-së. Beteja e Koshares e zhvilluar më 9 prill të vitit 1999 në kuadë
140 pemë në përkujtim të punonjësit të Policisë i vrarë në krye të detyrës, Elham Elezi Njëzetë vjet më parë, efektivi i RENEA-s, Elham Elezi humbi jetën në krye të detyrës në moshën 29 vjeçare. Sot, në kujti
140 pemë në përkujtim të punonjësit të Policisë i vrarë në krye të detyrës, Elham Elezi Njëzetë vjet më parë, efektivi i RENEA-s, Elham Elezi humbi jetën në krye të detyrës në moshën 29 vjeçare. Sot, në kujti
Një i vrarë e dy të plagosur, çfarë duhet të dini për ngjarjen në Tetovë Dy persona janë arrestuar lidhur me përleshjen e armatosur në Reçic të Vogël, ku mbeti i vrarë Naip Rexhepi nga Kumanova
Incident i armatosur në Tetovë, një i vrarë dhe dy të plagosur Rreth orës 19:30 ka ndodhur një incident i armatosur në Reçicë të Tetovës, me çrast një person ka mbetur i vrarë dhe dis
Park në nder të viktimave, shembet vila e famshme e Eskobar Vila e trafikantit të drogës në Kolumbi Pablo Eskobar do të shembet dhe aty do të ndërtohet një park në nder të viktimav
Më shumë se 50 pjesëtarë të UÇK-së kanë vrarë veten pas luftës Plumbat nuk i përdori veç në vijë të frontit. Ish-luftëtari Nijazi Bytyçi nga Marashi i Ferizajit, e përdori edhe një pë
Tension në Rripin e Gazës, 14 palestinezë të vrarë e mbi 1 mijë të plagosur (FOTO LAJM) 14 palestinezë janë vrarë dhe më shumë se 1 mijë të tjerë janë plagosur në përleshjet që përfshinë sot Rripin i Gazës në
Rëndohet situata në kufirin izraelito-palestinez, 6 të vdekur dhe mbi 350 të plagosur Ministria palestineze e Shëndetësisë tha se të paktën 6 persona janë vrarë dhe 350 të plagosur, shumë prej të cilëve nga