999 rezultate për

vrapuar

Berisha nxjerr videon e Ramës duke "vrapuar" lakuriq (VIDEO) Ka plasur një luftë e vërtetë memesh dhe postimesh tallëse mes Kryeministrit Rama, liderit historit të demokratëve Sali
I riu tentoi të dukej trim por ha një grushtim që nuk do ta harrojë (VIDEO) Një rrugaç është kapur në kamera duke e sulmuar një çift pa arsye në rrugët e Londrës, por i cili përfundon keq në fund.
Këta janë katër lojtarët që kanë vrapuar më shumë deri tani në Premier League (FOTO LAJM) Premier League është një ndër kampionatet më të bukur në të gjithë globin, pasi të gjithë njerëzit e pëlqejnë shumë.
Vjehrra kap nusen mat, dashnorin e shtyp makina duke vrapuar (VIDEO) Një ngjarje e rëndë ka tronditur një qytet në Turqi. Mësohet se një grua ka kapur mat nusen e saj, nënë e tre fëmijëv
Truprojat e diktatorit Kim Jong shfaqen përsëri duke vrapuar (VIDEO) Përsëri shfaqen duke vrapuar truprojat e famshme të diktatorit korean Kim Jong Un. Lideri i Koresë së Veriut, Kim Jon
Messi e fitoi El Clasicon duke qëndruar "këmbë përmbi këmbë" (FOTO LAJM) Lionel Messi shënoi një gol dhe asistoi një herë në fitore 3-0 ndaj Real Madridit. Ajo që bie në sy është se Messi mu
STATISTIKË / Shikoni se sa ka vrapuar Leo Messi në El Clasico (FOTO LAJM) Ylli i Barcelonës, Leo Messi edhe një herë tjetër ishte vendimtar në El Clasicon ndaj Real Madridit, ku shënoi një gol d
QESHARAKE| Djaloshi që nuk shënon me portë boshë (VIDEO) Futbolli është i çuditshëm por edhe qesharak ku futbollistët më të njohur humbasin raste deçisive përpara portës, por kë
Meta si Haradinaj, nuk largohet nga Kosova pa vrapuar në Gërmi Presidenti i Republikës së Shqipërisë, qëndroi dy ditë për vizitë zyrtare në Kosovë. Ai kishte zhvilluar shumë takime
Mediat spanjolle zbulojnë sekretin e fitores së Barcelonës (FOTO) Barcelona këtë sezon ka qenë një ndër skuadrat që ka vrapuar më pak në Ligën e Kampionëve dhe ky ishte dhe një ndër shka
Reali bën gati super ofertën për yllin e Chelsea-t Reali i Madridi po mendon dhe për merkaton e verës. Drejtuesit e “Los Blancos” kanë piketuar një mesfushor që po shkëlqe
Efekti Conte, lojtari i Italisë vendos rekord Italia ka eliminuar Spanjën prej evropianit të futbollit, Euro 2016. Në këtë takim është arritur edhe një rekord, i cili
Bogdani: Ja arsyeja pse De Biazi qëndron në krye të Kombëtares Ish-sulmuesi i shquar i kuqezinjve, Erjon Bogdani i cili prej afro dy vitesh është emëruar si ndihmëstrajner në Kombëtar
"Pitbulli" shqiptar me statistika të frikshme, ja sa shumë ka vrapuar (FOTO) Amir Abrashi nuk di të ndalet. Ashtu si në dy ndeshjet e para ndaj Zvicrës dhe Francës, edhe këtë herë mesfushori shtat
Abrashi konfirmohet si "maratonamaku" i Shqipërisë Amir Abrashi ishte lojtari që vrapoi më shumë nga të gjithë në sfidën Francë-Shqipëri, 11.49 km. Mesfushori i cili n
Abrashi dhe Xhaka "maratanomakët" e Kombëtares Amir Abrashi dhe Taulant Xhaka kanë përshkuar më shumë kilometra se kushdo te Shqipëria gjatë pjesës së parë në miqësore
Jelekët me GPS zbuluan se kush ka vrapuar më shumë ndaj Katarit Gjatë grumbullimit kuqezi, që në ditën e parë ajo që u vu re ishin disa jelekë të veçantë që futbollistët kuqezi mbanin
Nëna e dy binjakeve 3-vjeçare vdiq, por ja si shpëtuan fëmijët (FOTO LAJM) Një nënë e dy fëmijëve binjakeve 3-vjeçare ishte mes viktimave të para të identifikuara të sulmeve terroriste në Bruksel
Suedezi frikëson ariun (VIDEO) Përmes video ju do të shikoni se ruajtja e qetësisë është zgjidhja më e mirë në një moment të vështirë. Imagjinoni veten
Ja përgjigja e "forcave" ruse ndaj sanksioneve perëndimore (VIDEO) Kjo është një video, e cila është realizuar nga një grup tifozësh të disiplinës sportive "CrossFit", dedikuar vendit të