999 rezultate për

vrapuan

20 vite më parë, kur shqiptarët armatoseshin deri në "dhëmbë” (VIDEO) Ishte viti 1997 ku shqiptarët me hapjen e depove të armëve vrapuan të “armatoseshin gjer në dhëmbë” me armë dhe municion
Piranjat terrorizojnë argjentinasit (FOTO-LAJM) Piranjat kanë lënë të paktën 60 persona të plagosur mes të cilëve edhe 20 fëmijë gjatë një sulmi në lumin e Paranës, në
Gjobiten se nuk vrapuan gjatë ndeshjes Gjobiten sepse kanë vrapuar shumë pak në ndeshjen e fundit të kampionatit në Bundesligën gjermane. Episodi ka ndodhur në