999 rezultate për

vrapova

Elvana Gjata tregon vështirësitë: Vrapova drejt prindërve me lot në sy Elvana u rikthye në Shqipëri dhe korri një sukses të menjëhershëm me këngët e kompozuara nga Pirro Cako. Këngëtarja k