999 rezultate për

vrapoje

Mesfushori i Liverpoolit tregon se kur do të kthehet pas lëndimit Mesfushori i Liverpoolit ka treguar në rrjetet sociale se tani ai mund të vrapojë jashtë dhe të luaj për herë të parë pa
Abrashi s'di vetëm të vrapojë, ja çfarë bën me Shaqirin (VIDEO) Armir Abrashi zhvilloi një Europian perfekt, por mesa duket edhe jashtë fushave është i jashtëzakonshëm. Ai po kalon pu
Ribery kërkon ndihmë nga NASA Nuk kanë fund vuajtjet e mesfushorit francez Franck Ribery, i cili nuk luan prej muajsh dhe ende nuk e di se kur do të k
Benitez po e projekton Ronaldon si numër "9" Ardhja e Rafa Benitez në krye të Real Madrid pritet të sjellë ndryshime edhe në skemat taktike të skuadrës, që pritet të
Rikthehet Ermir Lenjani Ermir Lenjani është rikthyer në stërvitje me skuadrën e tij Rennes pas dëmtimit të pësuar në ndeshjen Shqipëri–Armeni më
Një fantazëm shfaqet gjatë ndeshjes së futbollit (VIDEO) Luhej ndeshja e Copa Libertadores mes bolivianëve të The Strongest dhe uruguajanëve të Defensor Sporting dhe të gjithë e
Tekniku i Liverpool, vrap në rrugët e Manchester-it (FOTO LAJM) Në një kohë kur të gjithë janë në pritje të derbit të Anglisë Manchester United-Liverpool, e vlefshme për Capital One Cu
Fëmiu që “vdes” pesë herë në vit A mund të vdesësh pesë herë çdo vit? Për fat të keq po. Në këtë mënyrë mund të jetojë jetën një fëmi anglez tre vjeç, Aa
Bëjeni të dashurin të vrapojë pas jush Dëshironi ta mahnitni të dashurin tuaj? Hidhuni në kënaqësinë e gjuetisë dhe ai nuk do t’ju largojë nga mendja asnjë cas
Albertini: Kasano pas 20 ditësh mund të vrapojë Vazhdojnë takimet në spital për Antonio Kasanon. Sot ka qënë rradha e zv/Presidentit të Federatës Italiane të Futbollit,