999 rezultate për

vrapi

Dhjetra serbë vrapojnë lakuriq nëpër rrugë (VIDEO) Me dhjetëra serbë kanë marrë pjesë në festivalin e pazakontë të vrapimit në të ftohtë, i cili e kërkon që të dalin vetëm
E PAZAKONTË/ Lezhjani ngacmon seksualisht kavajasin 31 vjeçar në Tiranë Ngacmimet seksuale nuk kanë kohë, moshë, por as gjini. Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në zonën më të frekuentuar të
Matura shtetërore, nisin aplikimet më 30 korrik Maturantët që do të studiojnë në Shqipëri duhet të aplikojnë në universitete në datat 30 korrik deri në 4 gusht. Njës
Rritet numri i të plagosurve në Festivalin e vrapit të demave Të paktën nëntë persona janë plagosur në ditët e hapjes së vrapit të demave, raportuan zyrtarët e Kryqit të Kuq. Trad
Festa e Demave, plagosen 5 persona Një person u dëmtua dhe katër të tjerë u lënduan, tha Kryqi i Kuq, në festivalin e Pamplonës që po mbahet në Spanjë.
Ish-futbollisti i kombëtares lë futbollin dhe bëhet trajner në shqipëri Ish futbollisti i kombëtares Endri Vrapi ka bërë me dije se do të jetë zëvendstrajneri i Teutës në sezonin e ardhshëm.
Festimi i çmendur i Tites, shikoni me kë e krahasojnë vrapimin e tij (VIDEO) Brazili deri tani ka bërë një Botëror të mirë, por virale nëpër golat e Brazilit është bërë festimi i trajnerit Tite.
Shpërtheu në vrapim, Mbappe i kujton argjentinasve golin e Owen (VIDEO) Kylina Mbappe fantastike në ndeshjen e sotme përballë Argjentinës. 19-vjecari ka bërë një vrapi i vetëm midis disa lojt
Drejt fundit pista e vrapimit dhe e biçikletave në Parkun e Liqenit Me pistën e re të vrapimit dhe pedalimit Parku i Madh i Liqenit ofron tashmë më shumë mundësi për të gjithë ata që duan
Si duket Albana Osmani pa make up dhe pas 500 km vrapimi (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Arbana Osmani gjithmonë e ka treguar sesi dëshiron ta mbajë veten shumë. Ajo është shumë e përku
Ja pse duhet të vraponi çdo ditë Aktivitete fizike janë shumë të rëndësishme për shëndetin tuaj, e sidomos vrapimi. Këto janë benefitet që do të keni
Konjufcës i ka bërë përshtypje vrapimi i Haradinajt Kur kryeministri Ramush Haradinaj po përplasej me Grupin Parlamentar të LDK’së, duke e akuzuar këtë parti se kur ishte n
A është vrapi i mirë për gjunjët Nëse gjithmonë e keni shmangur vrapimin me frikën se jua dëmton gjunjët apo nyejt, atëherë studimi i ri jua eliminon atë
Vrapi në plazh e vë të riun para gjarprit vdekjeprurës (VIDEO) Një adoleshenti në Afrikë të Jugut vrapimi në mëngjes për pak sa nuk i mori jetën, kur hasi në njërin nga gjarpërinjtë m
Këto janë aktivitetet e nesërme për 10-vjetorin e Pavarësisë Nesër do të ketë disa aktivitete, që mbahen në kuadër të shënimit të 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Aktivitetet
Këto arsye do t’ju bindin të filloni të vraponi çdo ditë Siç kanë thënë dikur edhe grekët e lashtë, “nëse dëshironi të jeni të fortë – vraponi. Nëse dëshironi të jeni të bukur –
Më jep pak nga shkëlqimi yt! Turravrapi i Metës për kurim imazhi dhe dashuria për shqiptarët në rajon Me apo pa dëshirën e tij për të shkuar në zyrën e Presidentit, që kur ka hyrë në atë godinë, Ilir Meta ka ecur me një st
Lëngu i qershisë zbut dhimbjet muskulare Lëngu i qershisë mund ta zvogëlojë dhimbjen muskulore pas vrapimit, tregon një studim i ri i botuar në revistën “America
Disa nga përfitimet që sjell vrapi në organizmin tuaj Siç kanë thënë dikur edhe grekët e lashtë, “nëse dëshironi të jeni të fortë – vraponi. Nëse dëshironi të jeni të bukur –
Lëngu i qershisë zbut dhimbjet muskulare Lëngu i qershisë mund ta zvogëlojë dhimbjen muskulore pas vrapimit, tregon një studim i ri i botuar në revistën “America