999 rezultate për

vranisht

KËNGA/ Debati për kriminelin grek në Delvinë, si e plagosi kapedan Sali Vranishti Debati mbi monumentin e kriminelit grek Thimio Loli në Kranë nis që prej periudhës kur Shqipëria shpalli Pavarësinë ndër
Vrau shokun në Vlorë, arrestohet pas 10 orësh autori. Ja kush e ndihmoi Autori i vrasjes së ndodhur sot në Vlorë është arrestuar, pas disa orë arratie. Bëhet fjalë për 23-vjeçarin Mario Rib
Në Himarë Braho dhe Vasili, negociata për reformën territoriale Sot do të shkojnë në Himarë Spartak Braho dhe Petrit Vasili, dy deputetë të LSI, anëtarë të Komisionit për Reformën Terr
Incidenti në Vranishtë, nxënësit nuk shkojnë në shkollë Incidenti që ka ndodhur mbrëmë para mesnate në fshatin Vranishtë të Strugës, fshat etnikisht maqedonas, që ndodhet në ak
Vranishtë, sulmohen tre të rinj shqiptar Tre të rinj shqiptarë janë sulmuar mbrëmë nga një grup maqedonasish në fshatin Vranishtë të Strugës. Sipas njoftimev
Vlorë, grabitet arka e komunës Hor Vranisht Zyrat e komunës Hor Vranisht, në rrethin e Vlorës kanë qenë objekt i një grabitjeje të ndodhur mëngjesin e ditës së prem
Bën sherr me të ëmën, 38 vjeçarja konsumon pesticide Zënka me të ëmën ka bërë që një 38-vjeçare nga fshati Vranisht i Devollit të konsumojë një sasi pesticidesh duke bërë që