999 rezultate për

vrane

Vranë Azem Hajdarin, Hollywood do sjellë serialin "Haklaj" me të gjithë krimet mafioze (FOTO LAJM) Historia e familjes Haklaj tashmë do të kthehet në një film Hollywood me 4 seri. I gjithë filmi do të flasë për shqip
"Dele të hanë, ujk të vranë", moderatorja shqiptare nuk përmbahet më (FOTO LAJM) Moderatorja sportive Qeqa Krelani është shumë e drejtëpërdrejtë, kur bëhet fjalë për karrierën. Ajo ka thumbuar shpes
Kkthjellime dhe vranësira, si do të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot të kthjellët por her
Tronditëse! Nëna me dy vajzat në Tiranë vranë veten pasi besonin se do të ringjalleshin Një ngjarja e rëndë ka ndodhur në Tiranë në zonën e Kombinatit ku në një banesë është gjetur pa jetë nëna me vajzën ndër
E vranë teksa tentoi të shpëtonte fqinjin, kërkohet burg i përjetshëm për autorët e masakrës në Fier Prokuroria e Fierit ka kërkuar dënim të përjetshëm për tre personat që qëlluan pronarin e një “Exhange” dhe vranë një pe
Flet administratorja e hotelit ku u vranë dy biznesmenët: Kamerat i kërkoi një polic civil Kamerat e sigurisë së hotelit, ku u krye atentati ndaj biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji (Marku), u hoqën para
Vranësira kalimtare, si pritet të jetë moti nesër Ditën e nesërme, pritet që vendi ynë të karakterizohet nga mot kryesisht i kthjellët në pjesën më të madhe të vendit.
Kthjellime dhe vranësira, si pritet të fillojë kjo javë Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjell
Shtyhet afati i Garancisë Sovrane, ministrja bën njoftimin e rëndësishëm Afati i aplikimeve për garancinë e parë sovrane është shtyrë deri më 20 qershor. Lajmi bëhet i ditur nga Ministrja e
Vranë gorillën e rrallë, katër persona mund të dënohen me burgim të përjetshëm Katër burra janë arrestuar për vrasjen e Rafiki-t, një nga gorillat malore më të njohura dhe më të rrallat e Ugandës, dh
"Si na i vranë 4 shokët e burgosur në kampin e Laçit", rrëfimi i ish-të dënuarit Publikohen disa nga historitë e panjohura të ndodhura në kampet e burgjet e regjimit komunist të Enver Hoxhës, si kampi
Kthjellime e vranësira, cilat janë surprizat e motit për sot Sipas MeteoAlb: Mot kryesisht i kthjellët do dominojë në ultësirën perëndimore, por vranësira të shpeshta paraqiten zona
Kthjellime dhe vranësira, si do të mbajë sot moti Moti këtë të premte do të jetë me diell përgjatë bregdetit dhe shtim të vranësirave në zonat malore të pasuara nga reshj
Kthjellime e vranësira, cilat janë surprizat e motit për sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjell
Vranësira dhe reshje shiu, si do të jetë moti në vazhdim në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë dy ditëve në vijim në Kosovë do të mbajë mot i vranët d
Reshje shiu dhe vranësira, si do të mbajë sot moti Moti këtë të martë do të jetë me alternime kthjellimesh në zonën perëndimore dhe vranësira të pasuara nga rrebeshe shiu
Kthjellime dhe vranësira, si pritet të jetë moti gjatë ditës së sotme Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjell
Rikthehen vranësirat, si pritet të jetë moti sot Në vendin tonë moti sot do të jetë i alternuar nga kthjellime dhe vranësira të cilat do sjellin mot kryesisht të kthjell
Sërish vranësira dhe reshje shiu, qershori nuk po e ndan "mendjen" Vendi ditën e sotme pritet të shoqërohet me kthjellime dhe vranësira në orët e mesditës, të cilat më pas do të pasohen n
Qershor me vranësira, si do të mbajë moti nesër Dita e enjte do të ketë mot me kthjellime dhe vranësira në zhvillim në orët e mesditës. Sinoptikanët e Shërbimit Mete