999 rezultate për

votuar

Lista Serbe ende konsultohet për demarkacionin, Haradinaj në pritje që t'i ratifikojë marrëveshjet e Thaçit Refuzimi i Listës Srpska për ta votuar Demarkacionin ka bllokuar votimin e Demarkacionit. Edhe me votat e LDK’së, koalic
Votojnë tifozët madrilen, nuk duan këta dy lojtarë kundër PSG (FOTO LAJM) Në anketën e bërë nga MARCA, ku kanë votuar më shumë se 45.000 tifozë, kanë zgjedhur formacionin ideal për sfidën që Rea
106 vjeçarja habit komisionin dhe shkon të votojë në Itali Të votosh është një e drejtë e shenjtë që duhet të mbrohet dhe të ushtrohet gjithmonë, thotë 106-vjeçarja italiane Luisa
Lista Serbe dhe Vuçiç i binden presionit ndërkombëtar për të votuar Demarkacionin Një presion i madh ndërkombëtar po zhvillohet ndaj Listës Serbe për të votuar nesër Demarkacionin e kufirit ndërmjet Kos
Vjosa Osmani dhe Doruntinë Maloku nuk votuan për projektligjin e demarkacionit Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani ka dalë kundër demarkacionit i
Osmani dhe Maloku mund të befasojnë në votimin për demarkacionin në Kuvend Kryetarja e Komisionit Parlamentar për Punë të Jashtme, deputetja e LDK-së, Vosa Osmani ka dalë kundër demarkacionit i c
Pr/ligji mbi bursën e energjisë, përçahet LSI Gjatë votimit në seancën parlamentare të ditës së sotme në lidhje me ndryshimet në Energji, ka pasur përçarje mes depute
Deputeti i LDK-së tregon se pse e lëshuan seancën e Kuvendit Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Haxhi Avdyli, ka treguar arsyen e lëshuarjes së seancës së Kuvendit nga deput
Opozita bllokon foltoren, PS voton aeroportin e Vlorës Pavarësisht se PD vazhdon protestën në foltoren e Kuvendit, maxhoranca ka votuar listën e kandidatëve të Këshillit të La
Qytetari pranon se votoi dy herë por të habit me arsyen Kur kanë kaluar katër vjet nga koha kur akuzohet se votoi dy herë brenda së njëjtës ditë, Eshref Krasniqi pranoi fajësi
Zgjedhet kryetari i këshillit të komunës Çair Me 15 vota pro sot Xhemile Mehmeti nga Lëvizja BESA është zgjedhur kryesuese e Këshillit komunal në komunën e Çairit.
Rezultatet e VV, Albin Kurti merr 98.82% të votave Lideri suprem i Lëvizjes Vetëvendosje Albin Kurti është rizgjedh në krye të VV’së. Në zgjedhjet e sotme për kryetar part
Voton Rexhep Selimi Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi ka kryer obligimin e tij si anëtar i LVV-së, derisa ka votuar për kryeta
Nano: Shqipëria u ndikua nga Erdogani dhe Konferenca Islamike duke votuar pro Palestinës Mustafa Nano nuk e ka kapërdirë votën pro të Shqipërisë ndaj rezolutës së OKB-së për të qendruar neutrale ndaj statusit
Vodhi votat në Kuvend? Balla sqaron çfarë ndodhi në të vërtetë Pas akuzave ndaj Taulant Ballës, se kishte votuar sot për kryeprokuroren e re të përkohshme, Arta Marku, në vend të një
Taulant Balla kapet mat duke votuar në emër të Aldo Bumçit? (FOTO LAJM) Taulant Balla duket se ka patur angazhime të tjera ndërkohë që deputetët e PD-së ishin duke u përplasur me gardistët në
KQZ: Deri në orën 15:00 në Istog kanë votuar rreth 29% e qytetarëve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka mbajtur konferencën e tretë me radhë sot lidhur me procesin e rivotimit në komun
Dreshaj harron pasaportën, del pa votuar Kandidati i AAK-së për kryetar të Komunës së Istogut, Gani Dreshaj, ka shkuar për të votuar por nuk e ka marrë me vete p
Rivotimi në Istog, deri në orën 11:00 kanë votuar 7.63% të votuesve Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka mbajtur konferencën e dytë lidhur me rivotimin e raundit të dytë të zgjedhjeve për kry
Ardit Gjebrea revoltohet me Kastro Zizon Kastro Zizo reagoi dje nëpërmjet një statusi në “Facebook” për mënyrën se si e kishin votuar. Ai u shpreh i indinjuar pë