999 rezultate për

votuar

Shqiptarët "të pa interesuar" për të votuar, jehona tek maqedonasit ka arritur gati 50%, tek shqiptarët 26% Jehona e votuesve deri në orën 15 është 31,78 për qind, bënë të ditur nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve pasdite në ko
Në 2016-tën apo sot? Kur është votuar më shumë deri në orën 13:00 Teksa në Maqedoninë e Veriut sot po mbahen zgjedhje të jashtëzakonshme, sipas statistikave krahasuar me zgjedhjet parlam
Kërcënime dhe para për të votuar, Prokuroria tregon problemet në zgjedhje Prokuroria Themelore Publike (PTHP) ka njoftuar se qytetarët kanë raportuar një sërë parregullsish gjatë procesit zgjedh
Statistikat: Sa zgjedhës kanë votuar deri në orën 13:00 Zëdhënësi i Komisionit Shtetëror Zgjedhor (KSHZ), Admir Shabani ka mbajtur konferencë shtypi ku ka publikuar të dhënat m
Votimi ka filluar edhe në 13 burgje, sa persona janë paraqitur sot Bordet zgjedhore kanë zhvilluar votimin që nga sot në mëngjes për të sëmurët, të pafuqishmit dhe të sëmurët kronikë që j
Opozita bojkoton Kuvendin, Murrizi i vendosur për të mos votuar Opozita parlamentare ka bojkotuar sërish Kuvendin, në shenje revolte, duke paralajmëruar se nuk do të votojnë Reformën Z
Murrizi spiunon kolegët që nuk votuan ligjin "anti-komunistë": Spiunë sigurimi! (FOTO LAJM) Nënkryetari i Kuvendit, Myslim Murrizi ka publikuar listën e deputeteve që kanë votuar pro, kundër dhe ata që nuk kanë m
Rama e opozita e re bëhen bashkë e rrëzojnë dy dekretet e Metës Maxhoranca dhe opozita e re se bashku kanë votuar dhe rrëzuar dy dekrete të presidentit Ilir Meta. Konkretisht, janë
Murrizi ngre padi në Kushtetuese ndryshimet e Kodit Penal: U shkel rregullorja e Kuvendit Kryetari i grupit demokrat Myslim Murrizi depozitoi në Gjykatën Kushtetuese një padi për ndryshimet që u bënë në Kodin P
I kërkohet të qëndrojë në karantinë, revoltohet Pacolli: Qeveria që kam votuar po më pengon Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, ka reaguar ashpër pas paralajmërimeve se ai duhet të qëndrojë 14 ditë
Kuvendi në Kosovë mbyllet pa u votuar asgjë Deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë dështuar që të arrijnë një marrëveshje në mes për të votuar mocionin e PDK-së e ci
Mbreti Leka I - më i votuari në historinë politike shqiptare * Ekrem Spahiu NMT Mbreti Leka I - Mbret i Shqiptarëve, ka patur një jetë të vështirë, por pavarësisht nga ky fat nuk
Osmani: Duke e votuar mocionin ne braktisim vullnetin e qytetarëve për ndryshimin që kërkuan Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka thënë se do të votojë kundër mocionit të mosbesimit të Qeverisë. Ajo
Albin Kurti votohet si kryeministër, sa vota mori qeveria (VIDEO) Lideri i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, tashmë zyrtarisht ka marrë pozitën e kryeministrit të Kosovës.Me 86 vota pë
Tifozët votojnë për ekipin më të mirë në histori të Premier League (FOTO LAJM) Tifozët kanë votuar për ekipin më të mirë në histori të Premier League teksa Liverpooli ka zënë vendin e parë. Pasi q
Basha: Kriminale që po diskriminohen nga ndihmat ata që nuk votuan me 30 Qershor "Eshte kriminale qe banoret pas nje muaji nga termeti skane marre asnje ndihme apo jane diskriminuar se nuk kane votuar
A do të zgjidhet kriza me opozitën në 2020? Rama: Ne s’jemi për të pritur "PD e ka marrë vendimin vetë për t’u larguar nga Parlamenti dhe me këtë ka dëmtuar rëndë veten e saj, por qeveria është
Kjo është 11-shja e dekadës në Premier League (FOTO LAJM) Tifozët kanë votuar për të formuar formacionin më të mirë të dekadës në Premierglië.Tifozët kanë votuar në një sondazh t
Arben Malaj: Pse nuk votova në zgjedhjet e 30 qershorit I ftuar në studion e “Abc-ja e mëngjesit” me Enkel Demin, Arben Malaj ka hedhur akuza të forta në drejtim të qeverisë, d
Njihuni me deputeten 32-të të Vetëvendosjes Arta Bajralija nga Kamenica është deputetja e 32-të më e votuar e Lëvizjes Vetëvendosje, e cila i bashkëngjitet 31 deput