999 rezultate për

votua

DOKUMENTI/ Si po i terrorizon "Rilindja" punonjësit publik për të votuar PS-në (FOTO LAJM) Një skandal po shënohet këto ditë në jug të vendit.Drejtuesit e Organizatave Socialiste në Tepelenë dhe Memaliaj madje e
100 vota pro! Miratohet rezoluta kundër Metës në Kuvend Ka përfunduar seanca plenare e ditës së sotme duke votuar rezolutën për dekretin e Metës. Kuvendi i Shqipërisë ka vo
Ralf Gjoni "degjeneron" socialistët: E votuat Metën me Whatsapp, menduat se e zhdukët një bishë të politikës Deputeti Ralf Gjoni ka mbajtur një fjalim të fortë në Kuvend, kur iu ka kujtuar deputetëve të PS-së kohën kur zgjodhën I
Ceka mallkon: Ju vraftë Zoti, ju qërrofshin sytë dhe zëntë buka fëmijëve po votuan në 30 qershor (VIDEO) Ish-kreu i Aleancës Demokratike dhe një prej figurave kryesore të politikës post-komuniste, Neritan Ceka, ka shpërthyer
Zgjedhjet në veri të Kosovës, deri në orën 16 votuan 35 për qind e qytetarëve Sipas koalicionit të organizatave Demokracia në Veprim, e cila po monitoron zgjedhjet e jashtëzakonshme për kryetar në k
Daka tregon çka do të ndodhë me votat e atyre që votuan me letërnjoftime të Serbisë Kryetarja e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në konferencën e dytë për media ka thënë se procesi i votimit
Kaq qytetarë kanë votuar deri në orën 15:00 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka bërë të ditur se deri në ora 15:00 drejtën e tyre për të votuar e kanë shfrytëzu
KQZ nxjerr shifrat, kaq është dalja në zgjedhje Kryetarja e Komisioni Qendror të Zgjedhjeve, Valdete Daka, në një konferencë për media ka thënë se procesi i votimit në
KSHZ: Pendarovski fiton me 51.66% Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve në një konference për shtyp para pak minutash njoftoi se nga 3 512 vendvotime në të gji
Numërohen 83% e votave nga KSHZ, vazhdon të kryesojë Pendarovski Sipas numërimit të 83,14% të votave nga Komisioni Shtetëror Zgjedhor, votuesit e vendit në rrethin e dytë në këto zgjedh
Zgjidhen 10 sportistet më të bukura në botë, mes tyre edhe një shqiptare (FOTO LAJM) Vajza të bukura nuk ka vetëm në pasarelat e modës, por edhe në garat sportive. Të shumta janë sportistet, që përveç a
Ja si kanë votuar komunat me shumicë shqiptare (FOTO LAJM) Dje janë mbajtur zgjedhjet presidentciale në Maqedoninë e Veriut or asnjë kandidat nuk mori votat e mjaftueshme për t'u
KSHZ nxjerr shifrat, sa votuan deri në orën 17:00? Komisioni Shtetëror Zgjedhor njoftoi se deri në orën 17:00, në 79.73% të vendvotimeve të përpunuara, kanë votuar 35,13%
Votojnë të burgosurit dhe të sëmurët në Maqedoni Të mbyllur në qeli, por me shpresë për një të ardhme të ndritur, sot votuan të burgosurit në burgun e “Idrizovës” të Maq
Ky është klubi më i urryer në Premier League votuar nga tifozët (FOTO LAJM) Për ne mund të jetë surprizë, por në Angli jo. Chelsea është votuar si klubi më i urryer i Premier League nga tifozët br
Deputetët britanikë sot votojnë që të shtyhet BREXIT Deputetët britanikë sot do të votojnë për shtyrje të afatit të Brexitit, dhe nëse edhe BE-ja pajtohet, atëherë Mbretëria
Aventura e shqiptarit, niset për të votuar por përplaset me malazezin dhe rrezikon jetën (VIDEO) Një udhëtim i pazakontë dhe aventuresk si në filma ka qenë për shqiptarin e Malit të Zi, Sead Nikaj. U nis për të votuar
Si votuan gjyqtarët që "liruan" Dritan Dajtin për vrasjen e 4 policëve Ka shkaktuar një tërmet të vërtetë vendimi i pesë gjyqtarëve të Apelit për t'i mundësuar Dritan Dajtit gjykim të shkurtu
Haradinaj: E zgjuam gjigandin kosovar Pas miratimit të Buxhetit për vitin 2019, kryeministri Ramush Haradinaj ka premtuar se ky vit do të jetë vit i suksesit
Përfundon gjithçka, Greqia miraton marrëveshjen me Maqedoninë (VIDEO) Pas shumë ditëve të një debate të ashpër, Parlamenti i Greqisë miratoi sot marrëveshjen për emrin e Maqedonisë. Në nj