999 rezultate për

votoi

Zbulohet vota e Shakohoxhës për çmimin "The Best", del "huq" Robert Levandovski fitoi çmimin e FIFA-s “The Best” si lojtari më i mirë i vitit 2020. Një ngushëllim për yllin e Ba
Emërimi i Bledi Çuçit ministër, deputetja Mimi Kodheli zbulon përse votoi kundër Ditën e sotme Kuvendi votoi emërimet e dy ministrave të rinj, Bledi Çuçi në krye të Ministrisë së Brendshme dhe Milva Ek
A votoi Kim Kardashian për bashkëshortin në zgjedhje?! Detaji që zbulon gjithçka Kanye West, partneri i Kim Kardashian, garoi këtë vit në zgjedhjet presidenciale në ShBA dhe fansat kanë njëzëri një pye
Zgjedhjet presidenciale në SHBA, Frederik Ndoci zbulon kë votoi Zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është çështja e ditës në mbarë botë. Kush do të jetë presiden
Plot stil, por pa maskë: Kështu u duk Melania Trump teksa votoi (FOTO LAJM) Zonja e Parë e Shteteve të Bashkuara, Melania Trump ka votuar në Florida, shtet i cili është padiskutim mbështetja më e
Joe dhe Jill Biden hedhin votën e tyre për zgjedhjet presidenciale Kandidati demokrat për president i SHBA-ve Joe Biden dhe gruaja e tij Jill votuan sot në zgjedhjet, duke iu bashkuar 74
Zgjatet deri më 31 janar 2021 gjendja e emergjencës në Itali Gjendja e emergjencës në Itali është zgjatur deri më 31 janar të vitit 2021. Parlamenti në Itali votoi me 253 vota pr
Kuvendi i Maqedonisë së Veriut votoi Qeverinë e re, këta do të jenë ministrat Parlamenti i Maqedonisë së Veriut me 62 vota votoi Qeverinë e re. Nga 113 deputetë të pranishëm, 62 votuan për Qeveri
Kush është ministri i Ramës që nuk e votoi marrëveshjen e "5 qershorit" Kuvendi i Shqipërisë ka votuar me 99 vota pro marrëveshjen e 5 qershorit. Gjashtë deputetë votuan kundër, 4 abstenuan, n
Votoi vetëm 51% e popullsisë, mbi 30 mijë vota të pavlefshme në Maqedoninë e Veriut Komisioni Shtetëror Zgjedhor regjistroi 31.107 vota të pavlefshme në zgjedhjet e parakohshme parlamentare, sipas përpuni
Votoi pro marrëveshjes së 5 qershorit, deputetja largohet nga grupi demokrat Deputetja Fatjona Dhimitri është larguar nga grupi parlamentar demokrat. Deputetja ka deklaruar votën e saj pro marrëves
Haradinaj akuzon Kurtin: Qeveria e Mashtrimit mbrëmë votoi buxhetin e mjerimit Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka akuzuar Albin Kurtin, se mbrëmë ka votuar buxhetin, i cili shkurton dhe
Drejtuesi i VV tregon lojën që po luan LDK për marrjen e kryeministrit Bojken Abazi, drejtues i vetëvendosjes në Tiranë, deklaroi të enjten në emisionin OPEN në Top Channel se LDK synon të ma
Këshilli i Komunës së Tetovës e votoi buxhetin për vitin 2020 Tetovë, 26 dhjetor – Në seancën e fundit të 27-të për vitin 2019, Këshilli i Komunës së Tetovës e votoi buxhetin për vit
Votoi "keq" Elvana Gjatën, Rita Petro: Të ngrihet një juri tjetër Festivali i 58-të i këngës në RTSH është shoqëruar me shumë polemika sa i takon fitueses. Ditën e djeshme shkrimtarja Ri
Kuvendi votoi: Kush janë anëtaret e reja të Kushtetueses Me 105 vota pro dhe dy kundër, asnjë abstenim Kuvendi votoi Elsa Toskën për vendin vakant në Gjykatën Kushtetuese. Ndërk
E votoi edhe vetë, burri rrihet me kamxhik pas lidhjes me gruan e martuar Një burrë në Indonezi është rrahur me kamxhik në publik, sipas një ligji të cilin e mbështeti derisa hyri në fuqi. Mu
Fitorja e Albin Kurtit, Basha: Kosova votoi për ndryshim Kreu i PD-së Lulzim Basha ka reaguar pas zgjedhjeve në Kosovë, ku ka uruar dhe opozitën që u votua për të qeverisur vend
Isa Sakija: S' kam si ta lë bashkinë kur votoi vetëm 5% (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Kavajës ka mbërritur në zyrën e tij këtë mengjes, duke e nisur diten si zakonisht. Ai kishte p
Fshati në Shqipëri ku votoi vetëm një banor E vetmja banore që theu bojkotin e fshatit Ngraçie në Mallkastër, ditën e votimeve sqaron arsyet se përse vendosi të dal