999 rezultate për

votoi

Isa Sakija: S' kam si ta lë bashkinë kur votoi vetëm 5% (VIDEO) Kryetari i Bashkisë së Kavajës ka mbërritur në zyrën e tij këtë mengjes, duke e nisur diten si zakonisht. Ai kishte p
Fshati në Shqipëri ku votoi vetëm një banor E vetmja banore që theu bojkotin e fshatit Ngraçie në Mallkastër, ditën e votimeve sqaron arsyet se përse vendosi të dal
Xhafaj pasi votoi: Momenti i duhur për reflektim dhe ndryshim rruge e lidershpi! I shoqëruar dhe nga pjesëtarë të familjes, deputeti socialist, ish-minister i Brendshem, Fatmir Xhafaj e ka quajtur 30 q
Parlamenti hungarez votoi "për" pranimin e Maqedonisë në NATO Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi me ftesë të kryetarit të Kuvendit nacional të Hungarisë, Laslo Kover sot ka marrë pjes
PERGJIMI/ "Kryetari i FRD votoi PD-në ja q*fsha motrën e robt e shpis!" (VIDEO) Në video përgjimin nr.6 të publikuar nga "BILD" Ymer Lala bisedon me një person të panjohur, i cili ndër të tjera i treg
PRAPASKENAT/ Nuk morëm negociatat: Kush votoi kundër dhe pro Shqipërisë Maqedonia e Veriut dhe Shqipëria duhet të kenë ende durim. Në tetor ministrat përkatës të BE-së mund të vendosin për
KQZ regjistron "Bindjen Demokratike" të Patozit, por kush votoi kundër? Ditën e sotme Komisionin Qendror i Zgjedhjeve ka pranuar rregjistrimin e partisë "Bindja Demokratik" të Astrit Patozit p
PE votoi pro Kosovës po kur liberalizohen vizat? Parlamenti Evropian ka votuar pozitivisht një raport të përgatitur nga raportuesja për Kosovën, Tanja Fajon. Raporti kis
Skandal me "Topin e Artë", votoi gazetari që nuk ekziston Duket se nuk ka kaluar pa probleme votimi për "Topin e Artë", çmim të cilin e fitoi kroati, Luka Modriç duke lënë pas e
Vajza e Ismail Kadaresë uron Libanin pasi votoi kundër Kosovës në Interpol, vjen reagimi i Vlora Çitakut Kosova nuk mundi të bëhej pjesë e Interpolit duke mos marrë votat e nevojshme dhe një ndër shtetet që nuk e mbështetën ë
Dënohet me burg personi që votoi dy herë në Mitrovicë Pajtim Mula, i akuzuar për keqpërdorim të së drejtës së votimit, është dënuar me një vit burgim me kusht nga Gjykata The
Mësoni si votoi Struga në referendum Më shumë se 1 milion e 800 mijë votues në Maqedoni patën mundësinë që gjatë së dielës të vendosin për fatin e vendit.
Xhaferri nuk votoi sot, ja si arsyetohet Kreu i Kuvendit të Maqedonisë, Talat Xhaferi e ka quajtur të suksesshëm referendumin e sotëm në Maqedoni, e thekson se q
Dy zyrtarë të VMRO-DPMNE-së hedhin votën në referendum Ish-ministri nga radhët e VMRO-DPMNE-së, Nikolla Todorov dhe deputeti i kësaj partie, Kërsto Jovanovski votuan në refere
Asnjë deputet i Qipros nuk votoi pro Kosovës për vizat, edhe Franca na zhgënjeu Dje në Parlamentin Evropian u votua pro liberailzimit të vizave për Kosovën. Nga 628 vota, për votuan 420 anëtarë kur
Zbulohet për kë votoi Shqipëria për Botërorin 2026 Sot gjatë kongresit të FIFA-s në Rusi është vendosur edhe vendi pritës i Botërorit 2026. Sipas rregullave të reja të
Serbia hakmerret ndaj deputetit serb që votoi demarkacionin Deputeti i Listës Serbe Adem Hoxha, është shkarkuar nga posti i kryetarit të komunës së përkohshme të Gorës në Kosovë.
Habit Edi Rama, a është penduar ai që e votoi Metën president? A është penduar Edi Rama që e bëri Metën President? Rama thotë se nuk është pishman për mbështetjen që i dha Ilir Met
Delawie: Nëse nuk kalon demarkacioni do ta dimë kush nuk e votoi Ambasadori amerikan, Greg Delawie ka thënë se është shumë e rëndësishme që sot të kaloj marrëveshja e demarkacionit me M
Kuvendi ngre KLP e KLGJ pavarësisht se PD nuk votoi 10 emra Wshtë miratuar për herë të fundit këtë të enjte, lista finale për Këshillin e Lartë të Gjyqësorit dhe Këshillin e Lartë