999 rezultate për

voten

"Ndëshkim të rreptë për këdo që prek votën", Meta gati për zgjedhjet Presidenti i Republikës, Ilir Meta e ka nisur sot ditën duke dekretuar me shpallje, pesë ligje të miratuara nga Kuvendi
Meta kërcënon policët: Mos të guxojnë të prekin votën horrat e veshur! Presidenti i Republikës,, Ilir Meta ka përsëritur edhe njëherë paralajmërimin e tij për të gjithë punonjësit e Policisë.
"Ka ndihmuar familjen time", Lei Kraja zbulon kujt ja dha votën në Amerikë (FOTO LAJM) Në emisionin e sotëm në Ftesë në 5, në Top Channel, u diskutua tema më në zë e momentit “Zgjedhjet presidenciale në Amer
KQZ ngre grupin e punës për votën e emigrantëve Teksa na ndajnë më pak se 6 muaj nga zgjedhjet e 25 prill 2021, Komisioneri Shtetëror i Zgjedhjeve, Ilirjan Celibashi ka
Joe dhe Jill Biden hedhin votën e tyre për zgjedhjet presidenciale Kandidati demokrat për president i SHBA-ve Joe Biden dhe gruaja e tij Jill votuan sot në zgjedhjet, duke iu bashkuar 74
"Keni katër firma të falsifikuara", Kujtim Gjuzi braktis Kuvendin Deputeti Kujtim Gjuzi e ka braktisur sot Kuvendin duke deklaruar votën kundër ndryshimeve kushtetuese që pritet të votoh
Murrizi flet për listat e hapura: Kjo Kushtetutë nuk e ka votën e gjysmës së shqiptarëve” Deputeti i opozites parlamentare, Myslim Murrizi foli në emisionin “Real Story” të gazetarit Sokol Balla, në News24, për
Ahmeti hedh votën e tij: Hapet faqe e re në historinë e këtij vendi (VIDEO) Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka votuar ditën e sotme në njësinë e gjashtë zgjedhore, në qendrën
Votoi pro marrëveshjes së 5 qershorit, deputetja largohet nga grupi demokrat Deputetja Fatjona Dhimitri është larguar nga grupi parlamentar demokrat. Deputetja ka deklaruar votën e saj pro marrëves
Ligji parashikon dënime serioze për personat që e shesin votën Nga tre deri në pesë vitëe burg, varijojnë dënimet për të gjithë ata që do të tentojnë të rrezikojnë procesin zgjedhor,
KOMENT/ Shqiptarët në Maqedoninë e Veriut e kanë në dorë votën për Kryeministrin shqiptar Opinion nga Ramiz Lladrovci Dita e zgjedhjeve po afron, gjithsesi, po afron edhe fitorja e shqiptarëve. Më s
Votime në kushte pandemie, qytetarët nuk mund të hedhin votën nëse nuk zbatojnë këto kushte Gjithsej 1.814.263 qytetarë kanë të drejtë vote në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të caktuara për më 15 korrik në
Majko i kthehet sërish kundër qeverisë: Ky është propozimi i tij për votën e emigrantëve Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, gjatë mbledhjes online, ku po diskutohet vota e Diasporës tha se kjo ës
Nis mbledhja për votën e Diasporës: Të votojnë me postë, por jo këto zgjedhje Në këto momente, kryeministri Edi Rama është duke zhvilluar online një bisedë me Këshillin Koordinues të Diasporës për t
Kristo ironizon opozitën: Duhet të marrë vota me frymë, por unë shoh vetëm bugaçe Pedagogu Erion Kristo mbrëmjen e sotme ka qënë i ftuar në “Tempora” nga Sonila Meço në RTV Ora, ku ka ironizuar opozitën
Myslim Murrizi: Nesër, 12 deputetë do të deklarojnë votën kundër reformës zgjedhore! Deputeti dhe kreu i grupit parlamentar demokrat Myslim Murrizi i ftuar në emisionin Arena, në RTV ORA, tha se nesër 12 d
Në pritje të ëmbël, Jonida Vokshi konfirmon publikisht shtatzëninë (VIDEO) Prej ditësh në media është përfolur se moderatorja Jonida Vokshi është në pritje të ëmbël, mirëpo ajo e ka konfirmuar sh
Zbardhen SMS-të sekrete mes Thaçit dhe Pacollit për Kurtin (FOTO LAJM) Kreut të AKR-së Behgjet Pacollit i kanë dalë telashe sot pasi premtoi votën e AKR-së për qeverinë Kurti gjatë fjalimit n
Thaçi i lodhur nga zvarritja e marrëveshjes: Do të marr masa! Zvarritja e marrëveshjes nga Kurti dhe Mustafa, duket se ka nxitur edhe reagimin e Presidentit të vendit, Hashim Thaçi.
Komisioneri fotografon votën në Rahovec, arrestohet nga policia Procesi i votimit në Komunën e Rahovecit në përgjithësi ka shkuar mirë me disa përjashtime. Gazetarja e RTV Dukagjini