999 rezultate për

votave

Përfundon procesi i numërimit në Vlorë, numër i "frikshëm" i votave të pavlefshme Dritan Leli është rikonfirmuar edhe për një mandat 4 vjeçar në krye të Bashkisë së Vlorës. Në orët e vona ka përfundu
"Duke mbledh numrin e votuesve", Meta tallet me procesin e numërimit të votave (FOTO LAJM) Teksa vijon numërimi i votave për zgjedhjet e 30 qershorit, në të cilat nuk mori pjesë opozita, Presidenti Meta komentin
Përfundon numërimi i votave në Kurbin, ky është rezultati përfundimtar Sapo ka përfunduar numërimi i kutive të votimit në Kurbin ku sipas KQZ-së nga 76 kutivë e numëruara kandidatja e Partisë
KQZ bllokon rezultatet, çfarë po gatuhet pas kuintave me shifrat? Prej katër orësh, Komisioni Qendror i Zgjedhjeve nuk ka publikuar të dhëna mbi ecurinë e numërimit të votave në Tiranë.
Ndryshon rezultati në Tiranë, sa vota kanë tani Veliaj dhe Skënderaj Kur kanë mbetur edhe 292 kuti votimi pa numëruar, Erion Veliaj ka thelluar avantazhin ndaj rivalit të vetëm që hyri në z
Ndiqni LIVE rezultatet nga numërimi i votave për kryetar dhe këshilla në gjithë Shqipërinë Ndërkohë që në një pjesë të mirë të bashkive ka përfunduar numërimi i votave duke nxjerrë numrin e votuesve si edhe mbës
Historike në Berat: Pa mbaruar numërimi dalin 2200 vota tepër (FOTO LAJM) Ndërkohë që në Berat po vazhdon numërimi i votave sipas rezultateve të bëra publike deri më tani, rezultojnë 2200 vota m
E PAPRITUR/ Veliaj humb një "thes" me vota në Tiranë edhe pse garoi vetëm Që prej mbëmjes së djeshme Erion Veliaj është duke sponsorizuar një lajm se numri i qytetarëve që shkuan për të votuar d
PS urdhër komisionerëve: Ulni urgjentisht numrin e fletëve të pavlefshme në Tiranë Edhe pse garuan të vetëm në këto zgjedhje, Rilindja është duke u përballur me një problem të madh që prej mëngjesit të s
Meta nxjerr dekoratën e re: Heroi i votave socialiste (VIDEO) Presidenti Ilir Meta ka reaguar me anë të një postimi në Facebook lidhur me zgjedhjet lokale në vend. Ai ka shprehur ur
Rilindja "mban dorën" në Selenicë, marrin vetëm 101.5% të votave (FOTO LAJM) Edhe në Selenicë dalin më shumë vota për kandidatin e PS se sa votues. Duke krahasuar shifrat zyrtare të KQZ-së për p
Si në kohën e Enverit: Kandidati i PS në Vaun e Dejes merr 120% të votave Mark Babani i Partisë Socialiste ka qenë i aftë që të marrë 1 057 vota më tepër se sa numri total i pjesëmarrësve në vot
Në Malësinë e Madhe dhe Himarë, kandidatët e PS marrin 120% të votave Krahas Urës Vajgurore dhe Divjakës, ku kandidatët kanë marrë 2 000 dhe 500 vota më shumë se numri total i pjesëmarrësve
TABELA/ Ishte ëndërr u bë realitet, në Shqipëri kandidatët e PSmarrin 120-130% të votave (FOTO LAJM) Pak më herët bazuar në të dhënat e publikuara nga KQZ, rezultoi se kishte një manipulim në numrin e votave në bashkinë V
Skandali i zgjedhjeve: Votojnë 5900 persona, fituesi merr 7666 vota (FOTO LAJM) Pasi ka mbaruar numërimi i votave në Urën Vajgurore, nga të dhënat e publikuara rezulton se fituesja ka marrë me tepër v
Mbyllet votimi në Delvinë, PS e "privatizon" (FOTO LAJM) Ka përfunduar numurimi i votave në qyetin e Delvinës. Kandidatja e vetme në këtë qytet në radhët e Partisë Socialiste is
TABELAT/ Shikoni rezultatet e deritanishme në bashkitë kryesore të vendit (FOTO LAJM) Ka mbaruar numërimi i votave në 23 bashki kryesore ndërkohë që vazhdon numërimi i votave në bashkitë më të mëdha në vend
REZULTATET/ Përfundon numërimi i votave në 23 bashki të vendit, këto janë emrat fitues Derimë tani janë mbyllur numërimet e votave në disa bashki të vendit, ku përveç pjesëmarrjes së ulët nuk ka pasur supriz
Vazhdon numërimi i votave në Vlorë, kryeson Dritan Leli Vazhdon numërimi i votave për qytetin e Vlorës. Deri më tani, Dritan Leli- Aleanca për Shqipërinë Europiane 2,944 vo
Përfundon numërimi i votave në Tropojë, kush fitoi në vendin e betuar demokrat Ka përfunduar numërimi i votave edhe në Tropojë. Sipas të dhënave zyrtare të KQZ-së, kryetari i ri i Bashkise do të j